ZALOGUJ SIĘ

cuda-wianki, czyli o bałaganie technicznym na etutorze

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Dzisiaj wszystko działa mi na opak.
Przy WSZYSTKICH słówkach w powtórkach WSZYSTKIE przykładowe zdania wyglądają na dodane, bo mają minusy czerwone. Nie są dodane, tzn. nie mam ich w powtórkach (na szczęście).
Teraz uwaga - jak klikam na minusa przy zdaniu, żeby go zmienić na plusa, to usuwam sobie... to słówko z powtórek. A nie zdanie (którego wszak faktycznie i tak w powtórkach nie mam).
Ponadto nie mogę dodawać słówek z listy po kolei, tzn. znikł mi przycisk dodawania. Do dodania każdego słówka muszę od nowa otwierać listę.
No i błąd, który zgłaszam od dawna, czyli nieznikające listy po dodaniu wszystkich słówek, nabrał nowej postaci - listy oznaczone jako 0% po kliknięciu okazują się przerobione (tzn. pojawia się napis "Gratulujemy!..." itd.), ale pozostają oznaczone jako 0% i nie znikają.

[usunięte przez administratora]
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Wydaje mi sie, ze Etutor "nalapal" juz klientow i juz na utrzymaniu i podwyzszaniu jakosci uslug im nie zalezy. Niestety musze zostac z Etutorem, bo nie ma lepszej alternatywy do tego portalu. Slownictwo.pl i Supermemo sa bardzo ubogie w zasob leksykalny w porownaniu do Etutora.

Moje zastrzezenia dotycza slownika Diki, ktory jest zwiazany z Etutorem. Najbardziej denerwuje mnie brak bardzo czestych i czestych angielskich kolokacji.
Duzo jest kolokacji, ktore sa w Diki ale nie sposob dodac je do procesu nauki.
Delikatnie kolokacje w Diki sa [usunięte przez administratora].

Wymowa niektorych slow i zwrotow, tez wiele pozostawia do zyczenia.
piotr.grela
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu
aleksandra.rosiek - Panie Piotrze, odnoszę wrażenie, że Pana ocena jest bardzo niesprawiedliwa. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas kursy oraz słownik Diki były produktami na najwyższym poziomie i zależy nam na zadowoleniu każdego Użytkownika. Nie będziemy jednak akceptowali wiadomości zawierających wulgaryzmy, dlatego też bardzo prosimy o zastosowanie się do tej zasady ze względu na szacunek do drugiego człowieka. Z góry serdecznie dziękujemy. - 7 lat temu
Gość - A co, przepraszam, było wulgarnego w moim komentarzu, że również został ocenzurowany? - 7 lat temu
aleksandra.rosiek - Pani Zofio, użyła Pani obraźliwego określenia dotyczącego naszej platformy. - 7 lat temu
Gość - Nie wydaje mi się, żeby była to prawda. Jeśli dobrze pamiętam, napisałam, że komfort użytkowania z latami spada. To jest wulgarne? Obraźliwe...? - 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
aleksandra.rosiek - Pani Zofio, na samym końcu wiadomości użyła Pani określenia dotyczącego platformy, które nas uraziło i było uwłaczające (cytując Pani wypowiedź: "burdel na kółkach"), dlatego też zostało ono usunięte. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek inne pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki