ZALOGUJ SIĘ

wcześniejsza wersja aplikacji mobilnej

zmodyfikowany: 9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Ta apka to jest porażka! Jak zaczynałem naukę na etutorze to powtarzałem słówka tylko na niej. Była to wersja 1. Niestety, z chwilą debiutu wersji 2 zaczęła się mordęga. Ciągłe zawieszanie i wyskakiwanie gratulacji z ukończonych powtórek może doprowadzić do szewskiej pasji nawet najbardziej zagorzałego flegmatyka. Ponawiam prośbę o udostępnienie aplikacji w wersji 1! Obecnie nie korzystam już z apki mobilnej. Wchodzę na stronę web. Tam to aż się chce uczyć! Wszystkie opcje dostępne. Tylko problem z dźwiękiem. Ale wolę tak niż używanie tego "muła". A może ktoś z uczących ma wcześniejszą wersję apki? Byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie...
srela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

ja się loguję na tel przez przeglądarkę i o dziwo działa tam nieźle, nie wszystko jest dostępne, ale powtórki i ćwiczenia działają bardzo dobrze. nigdy nie korzystałam z typowej wersji mobilnej więc nie mam porównania.
remco

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja nigdy nie korzystam z aplikacji w trybie on-line, gdyż wtedy działa ona bardzo wolno. Najpierw pobieram sobie wszystkie powtórki i przechodzę w tryb off-line, wtedy nie ma żadnych problemów podczas wykonywania powtórek. Niestety pobieranie powtórek trwa bardzo długo, ale ten problem był już zgłaszany i liczę na to, że zostanie szybko rozwiązany.
mniszka
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
przechodzenie w tryb off-line prawdopodobnie jest zależne od szybkości internetu. U mnie przechodzenie w tryb off-line odbywa się szybko. Pisałem o tym miesiąc temu
"Aplikacja ma jedną zaletę, szybko przechodzi w tryb "off-line".
Natomiast brak możliwości słuchania i oglądania fimów w wersji "off-line". Poza tym słuchanie i oglądanie filmów w wersji "on-line" jest przerywane, ponieważ aplikacja się zawiesza.
Dobrze działają powtórki, ale brakuje mi wymowy, brak głośniczka przy poszczególnych powtórkach.
Mam nadzieję że aplikacja zostanie ulepszona"

Pozdrawiam.
?
Gość
mniszka - Być może jest to kwestia szybkości internetu. Poza tym mam zwykle dużo powtórek do ściągnięcia- około 300 i może to dlatego. - 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
przed chwilą sprawdzałem czas przechodzenia w tryb off-line. Przy 312 powtórkach tryb przechodzenia w tryb off-line trwa ok. 20 sekund. Przejście z trybu off-line w tryb on-line trwa ok. 5-7 sekund.
Internet mam przy Wi-Fi 20 Mbps, a z sieci 3G.
Może jeszcze mieć znaczenie rodzaj urządzenia na którym pracujesz i jego szybkość.

Pozdrawiam.
?
Gość
srela - Przy dzisiejszej prędkości internetu ten czynnik ma chyba najmniejsze znaczenie.;) Problemem pewnie jest sprzęt i... nierówne traktowanie. Wyszła nowa, 3 edycja apki mobilnej, ale na moim urządzeniu jest cały czas dwójka - Android 2.3. Bo tak jest łatwiej - pisać program nie kierując się parametrami zasobów sprzętowych, a ja nie zamierzam zmieniać sprzętu, by gonić programistów. Każdy ma swoje racje i ma do tego prawo. - 9 lat temu
Gość - Ja mam zainstalowaną wersję 3.0.

Pozdrawiam.
- 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam!
Jakby ktos z Was, chcial chetnie przesle starsza wersje programu etutor 1.0.8
email: interpio2(at)vp.pl
Przechodzenie z trybu online to offline w najnowszej wersji to masakra.
Pozdr. Piotr

Niestety, nie mozna skorzystac ze starej aplikacja etutor.pl :-(

O ile zachwycony jestem calym portalem etutor.pl i tym systemem nauki, szczegolnie uznania dla Pana Marcina Mrowki, ktory non-stop rozbudowuje baze angielskich slowek , to bardzo jestem rozczarowany aplikacja etutora, tak jak pisalem gdzies wczesniej jest ladna ale do du..

Na cale szczescie, jestem teraz, gdzie jest zasieg WIFI i korzystam, w trakcie powtorek z przegladarki internetowej.
piotr.grela
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu
srela - Dzięki za apkę. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pracujemy nad przyspieszeniem przechodzenia z trybu online do offline w najnowszej wersji aplikacji eTutor na platformę Android. Jeszcze w marcu powinna pojawić się aktualizacja, która przyspieszy ten proces.
pako
Pracownik eTutor
srela - Jeśli chodzi o ułomność apki, to synchronizacja online-offline to najmniejszy problem. Bardziej dla mnie uciążliwe jest "mulenie" w trybie online i po tym "muleniu" pojawianie się informacji o gratulacjach z zakończonych powtórek, podczas gdy jestem w połowie pracy. I za chwilę znowu, i znowu... Po drugie jaką wersję obejmie aktualizacja, bo na moim urządzeniu dostępna jest tylko 2? Życzyłbym sobie móc zaktualizować apkę do wersji 3. Znając życie to pewnie "zakończony został proces wspierania starszych urządzeń..." A jeśli tak to pogratulować... tylko tyle. - 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki