ZALOGUJ SIĘ

Można ustawić powtórki na 'odwrót' - z angielskiego na polski?

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
wiem ze jest taka opcja w ćwiczeniach ale czy mozna w normalnych powtórkach ustawić, z góry dzieki za info
F
federer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Odwrócenie tłumaczeń powtórek z angielskiego na polski dostępne jest w zakładce "Słówka" znajdującej się w rozwijanym menu w prawym górnym rogu, a następnie w zakładce "powtórki specjalne". Pozdrawiam!
o.bracka
federer - !dziekuje bardzo za odpowiedź! - 9 lat temu
federer - przepraszam, ale dopiero teraz chciałem z tego skorzystać ale nie jest to możliwe. Czy jest sposób otwierając powtórki specjalne dodać zestaw "powtórek na dzisiaj" żeby można było zmienić na pok ang i tlumaczenie pl? Bo z tego co widze to ta opcja jest tylko dla utworzonych zestawów a zwykłych powtórek to chyba nie można tak ustawić
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Szukalam tego odwrocenia potworek w kursie niemieckiego i nie znalazlam. Mozna napisac dokladnie w ktorym miejscu sie to znajduje? Bardzo by mi sie przydalo.
Martulinka
Martulinka - Futbolowa - ale tam nie ma nigdzie takiej opcji. Mam tylko:

Schwierige Elemente Deutsch die heute wiederholt werden
0 Wörter
Schwierige Elemente Deutsch
200 Wörter
Schwierige Vokabeln Deutsch die innerhalb der letzten zwei Wochen hinzugefügt wurden
1 Wort
Wiederholungen für heute
56


Juz nie wiem czy slepa jestem czy jak :D Powtorki specjalne to wiedzialam gdzie sa, tylko nie moge opcji odwrocenia znalezc...
Bede wdzeczna za pomoc :D
- 9 lat temu
futbolowa - Tutaj dodajesz własną listę: https://www.etutor.pl/special-repetitions/createWordsBasesSet
a potem po wybraniu jej masz do wyboru kilka opcji [np. tłumaczenie z niemieckiego/tłumaczenie na niemiecki itd.].

Ewentualnie niżej masz 'elementy z głównego systemu powtórek', a tam np. Schwierige Elemente Deutsch - kiedy w to wejdziesz, znajdziesz to, czego szukasz :)
- 9 lat temu
Martulinka - aaa :D dzieki wielkie :) - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki