ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego traci się ciągłość nauki gdy jednorazowao nie mogłam się zalogować na swoim profilu?

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
alka45

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Ciągłość nauki nadzorowany jest automatycznie przez system, a jak wiadomo jest to bezduszne stworzenie i nie bierze pod uwagę czynników obiektywnych takich jak choroba:) Albo ktoś sie loguje i system to odnotowuje albo nie.
michaltd

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za zgłoszenie. Czy możemy prosić o doprecyzowanie pytania? Jeśli ma Pani na myśli licznik na Profilu, określający liczbę dni nauki z rzędu, wskazuje on jedynie przez ile ostatnich dni logowała się Pani do serwisu codziennie. Statystyka ma jedynie wartość informacyjną.
Jeśli Pani pytanie dotyczy innej kwestii, prosimy o jego doprecyzowanie.
Pozdrawiamy!
japonskiwachlarz
alka45 - Rozumiem, że statystyka ma wartość informacyjną, lecz jest jednocześnie czynnikiem mobilizującym do systematycznej nauki co, jak wiadomo, jest bardzo pożądane. Uczyłam się nieprzerwanie przez sto dwadzieścia kilka dni i miałam wielką satysfakcję, że tak wytrwale dążyłam do celu. Jeden dzień niezamierzonej przerwy spowodowanej niedyspozycją zdrowotną bardzo umniejszył zadowolenie z mojej wytrwałości i jest mi trochę przykro z tego powodu. Może taką jednodniową, sporadyczną absencję dałoby się usprawiedliwić, nie wyciągając tak drastycznych konsekwencji. Pozdrawiam i zachęcam Zespół e Tutor do rozważenia mojej propozycji. Z wyrazami szacunku - Alicja K - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.