ZALOGUJ SIĘ

e-tutor a diki - różnica w kursach

10 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Hej czy orientuje się ktoś jaka jest różnica między kursem angielski.diki.pl a tym na platformie e-tutor? dodam ,że kurs wykupiłam na grouponie i mogę korzystać z dwóch platform jednak na e-tutor lekcje są zablokowane, a przechodząc poziomy na diki odblokowują się automatycznie te na e-tutor, pytanie czy to są dwa odrębne kursy?Jak to działa w ogóle?
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Wydaje mi się iż lekcję są inaczej podzielone. Np w Diki zrobisz 1 lekcje to na E Tutorze pojawia się że zobiłaś coś z 1 , 2 ,3 lekcji. Wiec sądze że są pogrupowane inaczej, a materiał wydaje się być ten sam. Dodatkowo zauważyłem że w Diki Angielski nie ma Cwiczeń, obrazkowych, dyktanda, wisielca itp... co wydaje mi się że jest mocną stroną E tutora a w dikim tego nie ma :( przynajmniej również nie mam do tego dostępu. Takie moje lekkie wnioski po tygodniu...
G
GTharnas
Gość - Dzieki, czyli sa plusy i minusy,myslalam ze na diki jest bardziej okrojony material stad watpliwosci - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W kursie angielski.diki.pl znajduje się cały materiał z lekcji Business English, który jest osobnym kursem na e-tutor.
?
Gość
Gość - Dzieki:-) chcialam sie upewnic ze to nie jest uboga wersja eturora - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki