ZALOGUJ SIĘ

powtórki, a godzina 00:00

13 lat temu
Witam.

Mam taki problem. Robię sobie zaległe powtórki i wybija północ. Powtórki, które przed chwilą wykonywałem znikają i pojawiają się te z kolejnego dnia. Co się dzieje z tymi zaległymi powtórkami?? Normalnie, kiedy nie jestem zalogowany do etutor one przechodzą na kolejny dzień, jednak gdy jestem zalogowany i wybija północ to one gdzieś znikają i z tego co widzę, to nie są rozdzielane na kolejne dni.

edit:

W statystykach widnieją one jako przerobione, a patrząc na kalendarz powtórek to wydaje mi się, że nie zostały one dodane do powtórek na kolejne dni. Tak, jakby zostały usunięte.
crank127

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Dodaliśmy odpowiednie wyjaśnienie na stronie:

[url]https://www.etutor.pl/pomoc/powtorki.php[/url]

Dodatkowe powtórki elementów ocenionych na 1 lub 2 nie przechodzą na następny dzień. Oznacza to, że jeśli powtórki te nie zostaną wykonane do północy w dniu, w którym nastąpiło wystawienie negatywnej oceny dla danego elementu, to dodatkowa powtórka dla tego elementu zostanie skasowana z kolejki powtórek. W takim przypadku element będzie powtarzany kolejny raz dopiero w dniu, który wyliczył nasz algorytm.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za odpowiedź.

A czy jest jakaś możliwość, aby przełożyć powtórki elementów ocenionych na 1, 2 których nie zdążyliśmy dokończyć danego dnia, na następy?

Zakładam, że nie, ale lepiej się zapytać :)
crank127
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

niestety nie ma takiej możliwości, a jest ona baaaaaaaaaaardzo potrzebna...

nawet mi przed chwilą zabrakło tej funkcji :(

Ja zazwyczaj radzę sobie z tym robiąc sobie fiszki z trudniejszych słówek i po północy uczę się z nich...
Jakbyś był zainteresowany, to nauka z nich jest bardzo podobna do nauki z tutora. Wycinasz sobie duuużo małych karteczek i po jednej ich stronie piszesz słówko po polsku, a po drugiej jego odpowiednik po angielsku. Ucząc się przekładasz je na 2 kupki: te które już umiesz i te które jeszcze nie, a w drugiej rundzie bierzesz znowu te których nie umiesz i dalej przekładasz na 2 kupki: to tej pierwszej i do tych których jeszcze nie umiesz...

Niestety zajmuje to tez trochę czasu i ja np dziś za późno zaczęłam robić te fiszki z słówkami, i 30 słówek mi zostało przerzuconych na koniec tych z dzisiejszego dnia :(

Kiedyś prosiłam o możliwość drukowania tych fiszek z tutora (tak jak jest w innych konkurencyjnych programach), ale niestety...
a tak do 23:55 uczyłabym się spokojnie z tutora, a potem wydrukowałabym sobie gotowe fiszki...
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki