ZALOGUJ SIĘ

Czy nauka w tym systemie jest uporzadkowana?

13 lat temu
Witam!Szukam formy nauki ,ktora akakuje jednoczesnie wiele zmyslow a przy tym jest uporzadkowana i efektywna.Piszac uporzadkowana nam na mysli solidna nauke od podstaw bez omijania tego co istotne.Prosze napiszcie ,jak to jest w etutor,czy mając w glowie angielski na poziomie podstawowym ,jestem w stanie to wszystko objac???Jka sie do tego zabrac?Od czego zaczac,aby rozwiajac sie dalej?Prosze o wszelakie wskazowki....
izka.pl

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 14

Nie wiem czego dokładnie szukasz, ale ja jestem zadowolona z tutora. Jak zaczynałam miałam bardzo skromne podstawy, jednak osoby, które nie miały wcale kontaktu z językiem mogą mieć tutaj problem, gdyż na początku to jednak zawsze powinno uczyć się z nauczycielem w realu, ale potem można już kontynuować tutaj.
Metodę nauki sprawdzisz robiąc sobie to co oferuje tutor za darmo(chyba 1 lekcja, 6 list słówek, gry). Co do uporządkowania, to ciężko mi się wypowiadać, ponieważ ja zaczynałam jak jeszcze w systemie nie funkcjonowały lekcje, tylko same listy słówek. Gramatyki wtedy nie robiłam wcale tylko uczyłam się słówek i zdań z tych list wybierając sobie to na co mam ochotę się uczyć., trzymałam się jedynie zasady najpierw robię listy z poziomu A1 i dopiero jak je skończyłam to przeszłam do A2 i robię je do końca, potem przejdę dalej. Jak weszły lekcje to zaczęłam je dodawać po kolei, ale moja nauka dalej opiera się na nauce list ze słówkami a te lekcje robię tylko czasami.
Można się uczyć po kolei wszystkich lekcji, ale trzeba pamiętać, że nie obejmują one wszystkich list ze słówkami, więc ucząc się stąd trzeba być trochę samodzielnym w decydowaniu co teraz się uczymy...
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tylko z eTutor od podstaw w celu znajomości j.angielskiego to ciężka sprawa.

Ale metody eTutor są wręcz genialne dla tych, którym pali się grunt pod nogami i muszą szybko
nauczyć się w miarę dużo w jak najkrótszym czasie /np. pilny wyjazd do anglojęzycznych/
Pół roku z eTutor od podstaw i na pewno nie zginiesz, poradzisz sobie spokojnie na obcej ziemi i spokojnie wrócisz. Zawsze będę wdzięczny eTutor za to, że w miarę krótkim czasie potrafiłem sobie poradzić
z językiem angielskim w zakresie komunikacji podstawowej.

Szkoła eTutor jest bardzo dobra dla tych co chcą przetrwać, ale dla dobrej znajomości angielskiego no to tak no wiesz ;)

W całości zgadzam sie z Kasią, że musi być szkoła w realu chociaż w stopniu podstawowym.
Z eTutor zaczynaj od podstaw, nie przeskakuj do kolejnej partii materiału dopóki nie opanujesz tego co się nauczyłaś dotychczas. Pisać można bez końca, a opinii będzie wiele, ale najważniejsza jest motywacja /!/
Jak się nieźle zmotywujesz, to tak ze skupieniem wysłuchasz wiele lekcji, będziesz tak powtarzała za lektorem
w lekcjach, powtórkach, testach i tak spokojnie w czasie na pewno będziesz kumać.
Jak zaczniesz już coś kumać, to będzie jak woda na młyn i tak będziesz się uczyła tego angielskiego do zakitranej śmierci, a jak będziesz umierała, to stwierdzisz, że bardzo mało wiesz :)
Pozdrawiam.
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zenstef, może skasuj to ostatnie zdanie, bo ono zbyt motywujące nie jest ;)

ale faktycznie, ja już tu jestem ok pół roku, prostsze filmy anglojęzyczne sobie spokojnie oglądam i gdybym już dzisiaj musiała wyjechać do anglojęzycznych to nie zginę :) Ale na egzaminie, gdzie musiałabym znać trochę więcej gramatyki, pisownie to ojojooooooj
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=zenstef]
Jak zaczniesz już coś kumać, to będzie jak woda na młyn i tak będziesz się uczyła tego angielskiego do zakitranej śmierci, a jak będziesz umierała, to stwierdzisz, że bardzo mało wiesz :)
Pozdrawiam.[/quote]

Aż mnie zamurowało :)
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

:) mnie też
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

a Zenstef pewnie odpisze do nauki marsz :) , a nie pisać takie proste zdania
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A zenstef odpisze tak: raz krótko, a innym razem dłużej. A czasami jedno słowo znaczy więcej niż tuzin zdań.
Pozdrawiam innych użytkowników. :)
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

też ładnie :)
pozdrawiam
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziekuje za sugestie...czas sie wziac do nauki....:)
izka.pl

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Posłuchaj sobie koleżanko Anastazja ,,Płynie czas, liczę dni"
A przemijanie czasu to rzecz wielka do dyskusji.

Poza dotychczasowymi uwagami , zwróć szczególna uwagę na Moje testy.
A tam możesz sobie spokojnie zaśpiewać ,,Kartka dla Waldka" Lecha Janerki.
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Panie Guru:):):)testy????rzeknij ze prosze o co chodzi???
izka.pl

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Panie Nowy Użytkownik:):):)testy????rzeknij żeś wyraźniej o co chodzi bo nie rozumiem pytania ;)
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=izka.pl]Panie Guru:):):)testy????rzeknij ze prosze o co chodzi???[/quote]
[url]https://www.etutor.pl/powtorki/testy/[/url]
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No wlasni eo taki ewyjasnienie mi szlo:):):):)dzieki bardzo!!!!
izka.pl

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.