ZALOGUJ SIĘ

chodzi o kurs.

14 lat temu
Jeżeli skończy mi się kurs a nie skończę wszystkich lekcji , to czy po terminie będę mogła dalej się uczyć z tamtych tematów których nie zrobiłam?
Marcelii89

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Mi jak się skończył kurs, to mogłem korzystać z tego, co dodałem do powtórek. Wtedy zostaje utrwalanie już poznanego materiału. Na dłuższą metę jest to nudne, chyba że masz inny sposób zdobywania nowych umiejętności w języku angielskim.
T
timotheos

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zawsze jeszcze możesz postąpić w dwojaki sposób- weż jakiś porządny słownik i wpisuj w okienko pod profilem (słownik Diki) słówko po słówku - jak wyświetlą Ci się łumaczenia dodawaj do do powtórek,albo też najedż kursorem na słówka wyświetlające sie w trakcie powtórek - wtedy automatycznie otwiera się również slownik i tez możesz dodawać,zobaczysz jaka ogromna ilość nowego materiału przybędzie ci do powtórek
zorija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

uściślam: po najechaniu na konkretne słówko musisz w nie kliknąć dwa razy - wtedy zadziała -ponadto jak bdziesz wpisywać w diki słówka to nie zaznaczaj opcji "szukaj w lekcjach"
zorija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Odpowiadając na pytanie: cała historia zostaje zachowana w momencie utraty ważności abonamentu i po ponownym opłaceniu można dalej korzystać.
Aga
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki