ZALOGUJ SIĘ

Listy słówek angielskich - Moje słówka angielskie vs Lista słówek z lekcji.

10 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Chciał bym wyłączyć wszystkie listy pod tytułem "Moje Słówka Angielskie" i ćwiczyć tylko jedną którą pozostawię aktywną. Niestety system dorzuca mi do niej całą masę innych słówek. Podejrzewam, że jest to jakaś automatyczna lista elementów dodawanych z lekcji. Potwierdza to fakt, że nawet po wyłączeniu wszystkich list "Moich słówek angielskich" nadal mam elementy w powtórkach.

Bardzo chciał bym mieć możliwość wyłączenia tych słówek, by móc sobie stworzyć listy słówek specjalistycznych i je powtarzać.

Tylko częściowym ominięciem problemu jest tworzenie testów z konkretnych list i ten sposób powtarzania. W testach nie dzieli elementów na podgrupy *(u mnie po ~~50), przez co moja nauka jest mniej efektywna.

Forum przeszukałem. Odpowiedzi sprzed 2 lat mogą być mocno nieaktualne w stosunku aktualnej mechaniki e-turor :)
Zakalve

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam, można elementy dodane w lekcjach wyłączać z powtórek pojedynczo lub wyłączać całe listy. Będą one w elementach odrzuconych z powtórek, więc gdy będziesz miał chęć to możesz je powtórnie włączyć do powtórek.
Można też wszystkie elementy dodane w lekcjach usunąć od razu resetując postępy w nauce i pozostaną te listy które ci odpowiadają.
Aby to zrobić należy wejść na "profil", kliknąć "ustaw cele" następnie "ustawienia" i na dole po prawej stronie jest "resetuj dane nauki".

Pozdrawiam.
?
Gość
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
Zakalve - Pytanie: jak wyłączyć całe listy elementów dodanych z lekcji. Wyłączyć czasowo, tj. z możliwością ich powtórnego włączenia - tak jak "moje listy słówek".

"Można też wszystkie elementy dodane w lekcjach usunąć od razu resetując postępy w nauce (..)"

Nie interesuje mnie zresetowanie słówek. Ja chce je wyłączyć czasowo
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, nacisnąć przycisk "słówka" następnie w prawym górnym rogu "elementy w powtórkach". Przy każdym elemencie na dole istnieje możliwość wyświetlenia listy słówek i usunięcie z powtórek. Usunięte elementy są w "elementach odrzuconych", które w każdej chwili można ponownie dodać do powtórek.

Pozdrawiam.
?
Gość
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
Zakalve - A jednak jak widzę brakuje jednego przycisku którym można by wyłączyć wszystkie listy słówek z lekcji takie jak np. Lista słówek: A1 Time and date (conversation). Trzeba to robić manualnie, element po elemencie... w przypadku dodawania z odrzuconych - tak samo.

Może w zapowiedzianych pracach na e-tutor udało by się uwzględnić jeden przycisk: "wyłącz elementy z lekcji" - u mnie w tej chwili jest to kilkadziesiąt list od kilku do kilkunastu słówek i zdań.

Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.
- 10 lat temu
Gość - Rzeczywiście brak takiego przycisku.
Radzę umieścić tą propozycję w dziale sugestie. Uważam że powinna być taka możliwość.

Pozdrawiam.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nasza odpowiedź na zgłoszoną sugestię w zakresie udostępnienia opcji wyłączenia słówek z list systemowych z powtórek:

Aby osiągnąć taki cel wystarczy w powtórkach włączyć filtr "Tylko własne elementy" (Filtruj powtórki: Tylko własne elementy). Dzięki temu pojawiać się będą jedynie słówka, które zostały dodane na własne listy słówek.

Jeśli zależy nam na powtarzaniu konkretnych list słówek możemy utworzyć własne testy w oparciu o wybrane listy słówek i wykonywać powtórki w obrębie tychże testów. Aby utworzyć test należy przejść do Słówka > Moje testy i kliknąć Utwórz nowy test, a następnie wybrać interesujące nas listy słówek.

Niestety, nie planujemy wprowadzenia dodatkowej opcji wyłączania list słówek systemowych z powtórek, ponieważ dublowałyby one istniejące już funkcjonalności.
japonskiwachlarz
Zakalve - Działa, ślicznie dziękuję :) - 10 lat temu
Haven - Byłoby bardzo sympatycznie gdyby taki filtr pojawił się również w aplikacji mobilnej
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki