ZALOGUJ SIĘ

rozbudzanie zainteresowań nastolatków i użytkowników e tutora

14 lat temu
Wiesz Pawel mógłbyś bardzo uatrakcyjnić naukę, przebywanie i stworzyć z etutora prawdziwą agorę młodzieży tłumacząc i udostępniając za darmo tłumaczenia tekstów piosenek z jakąś analizą słownictwa Miley cyrus, znaczy Hannah montana, Jonas brothers i zespołów młodzieżowych.
K
kobra987

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Może to troszkę nie na temat, ale jak już mowa o tych niestandardowych sposobach nauki angielskiego to znam chłopaka który świetnie nauczył się języka grając w młodości w gry komputerowe. Oczywiście nie w polskie ani tłumaczone na polski tylko właśnie angielskie. Warto więc kupować dzieciom (jeśli ktoś w ogóle kupuje) gry w wersji angielskiej zamiast polskiej, bo raz że dzieciak szybko łapie, a dwa, że jak chce grać to mu zależy na tym, żeby zrozumieć co się dzieje.
E
Estiny

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja niedługo zacznę anglik na studiach. Ja dość dobrze znam, bez pychy, ani dumy. Muszę się rozgadać tylko. Ja po czasie zacząłem sam dochodzić do znacze po czasie sam zacząłem dochodzić do znaczenia słów jej tekstów piosenek ze słyszenia. Miley ray cyrus wyjątkowo energicznie śpiewa.
K
kobra987

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ten pan o którym pisał Zenstef ma rację ;]
Ja wiele słówek nauczyłam się słuchając muzyki a potem patrzeć na tłumaczenie tego.
Jest to bardzo efektywny sposób nauki .A nauka wychodzi lepiej jak jest to piosenka która nam się podoba.
Ta metoda poprawia również czytanie. Ja zanim zacznę się uczyć w taki sposób czytam cały tekst. co pomaga mi w wymawianiu wyrazów w codzienności.
Marcelii89
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja również preferuję naukę poprzez słuchanie muzyki bądź też News Hour (BBC World). Teraz staram się dodawać każde nowe słowo do eTutora żeby je utrwalić.

Poza tym podczas wakacji nauczyłem się bardzo dużo oglądając House-a (~Doktor House) z napisami tak, że gdy czegoś nie zrozumiałem czytałem napisy. ;) Dzięki temu zapamiętałem wiele trudnych dla moich rówieśników nazw chorób które powtarzały się jako przypuszczenia z odcinka na odcinek.
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

współczuję ipon .
Ja w anglii posługuję się angilskim takim co mnie uczono i ludzie mnie rozumieją i ja ich :)
Marcelii89

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.