ZALOGUJ SIĘ

Problem z wylogowaniem się z serwisu

14 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
moja cierpliwość naprawde sie juz kończy, zgłaszałam ten problem juz kilka razy- wydawałoby się że został naprawiony - ale niestety nie......
nie mogę się całkowicie wylogowac z tego systemu, jeżeli stron nie skasuję to dosyc często mogę na nie wejść bez ponownego logowania...(myślałam na początku że to cos u mnie jest nie tak, ale to jest ewidentna wina po stronie etutora);
ja nie wiem komu mam to zgłosic żeby ta sytuacja została wreszcie definitywnie naprawiona.
E
eee

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

no widzisz teraz mam to samo , wylogowuję sie i zaraz wracam z powrotem, zaraz mnie cos trafi, sporo jest takich serwisów gdzie jest ten sam problem i nie wiem jak sie pprzed tym chronić, zaraz mnie nie będzie i znowu powrócę....i tak w kółko
E
eee

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

równie heroicznie się poświęciłem i kliknąłem wyloguj - wszystko działa w jak najlepszym porządku:)

używam CHROME w najnowszej wersji DEV (niestabilnej).

ok, wszystko działa jak należy, albo wszystko jest w jak najlepszym porządku :P
A
auditlog
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Słuchaj to mi sie zamyka i jest ok, ale (poniewaz mam juz takie a nie inne doświadczenia z tym pudłem) zawsze sobie cofam strony i wtedy dosyc często okazuje się, że dalej siedze w systemie (na niektórych portalach wyświetla sie komunikat ze wyjście z systemu powiodło się, a na innch nie, ale ja i tak zawsze sprawdzam - cóz poradzisz na babską ciekawość!!!sic!!!).
U mnie w domu nie ma żadnych hakerów i nikt tu nie ma specjalnie żadnych tajemnic, ale....kurcze blade chodzi o zasadę ...to po co ta cała zabawa w hasła, loginy etc etc jak to wszystko wziac i o kant stołu potłuc. Jedyne co, to troche boje sie o komputer bo nie znam sie na tej całej elektronice a nie wiem czy przez to nie wpuszcza mi jakiegos wirusa czy innego dziadostwa. Przeciez w ten komputer to więcej wsadzasz niz w samochód, a jakbys chciał iść z duchem czasu to po prostu trzeba byc milionerem i jeszcze śledzic te nowinki. Jakas wariacja.
Dzieki za uwagi, ale to była juz determinacja (moze mam dzisiaj gorszy dzień - nie wiem) żeby na forum podjąć ten temat - bo przeciez nikt mi z uzytkowników nie pomoże i nikogo to nie obchodzi, ale moze zawstydze w ten sposób administracje - chociaz troche i to da wreszcie jakis efekt ( bo przez jakis czas nawet juz było całkiem całkiem).

pozdr.
E
eee

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

nie bedę sprawdzać juz dzisiaj bo sie znowu wścieknę; to tak troche jak zabawa z dziećmi; dzieci maja się tylko ładnie bawic i tyle...(a kto za dorosłego robi???);
a jak dziecko zamknie oczy, to mysli, że go nie widac, a tu takiego myslenia nie ma;
to jakże fantastyczne ustrojstwo podobno na użytek wojska skonstruowali studenci;
trepy i im podobni to mają delikatnie mówiąc specyficzne myślenie - jak ty go nie załatwisz to on załatwi ciebie. Juz pomijając to, ze chyba nader wygodnie się z tym żyje, to jeszcze skutkuje to wręcz histeryczną obsesją kontrolowania wszystkich i wszystkiego.
Po co tak sie bawic skoro mozna po włączeniu pudła jednym przyciskiem mieć wszystko na widoku. bez sensu -nooooo ale by nikt wtedy nie zarobił.
troche mi humor poprawiłes ale tylko troche...

na pasku rzeczywiście jest troche naćkane, lepiej bys zajrzał do ulubionych- tam mam cały (a jak nie cały, to na pewno połowę) internet i wszystko barrrrdzo potrzebne.
see you soon
E
eee

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zenstefie, dla Twojej informacji choćbym w nie wiadomo ilu zakładkach miała otwarty eTutor to sesja, która pozwala mi na korzystanie z portalu zalogowanej jest jedna i w momencie wylogowania się taka sesja powinna być zakończona i z żadnej innej zakładki nie powinno dać się przeglądać eTutor bez ponownego logowania. Może dzieje się u Ciebie tak dlatego, że używasz IE? O bezpieczeństwie w sieci można by się rozwodzić długo ale po co skoro i tak wszyscy wiedzą lepiej?

eee, próbowałam zrobić dokładnie jak opisałaś ale jak się wylogowałam to nie mogłam wrócić na poprzednią stronę, tylko odsyłało mnie do strony logowania. Jednak już kiedyś (nie do końca pamiętam, w jakiej sytuacji się to stało) spotkałam się z podobnym problemem na innym portalu. To może być kwestia przeglądarki (nie napisałaś, jakiej używasz) albo ustawień w niej. Za to jeśli wyłączasz przeglądarkę i jak ją włączasz ponownie to dalej tak jest (albo po restarcie komputera) to wtedy znaczy, że eTutor czasami nie zakańcza poprawnie sesji.
E
Estiny

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

mam IE i mozille (ale tego nie uzywam); chyba (jak to mówisz) to oni sesji poprawnie nie kończą, bo niby po co mam wyłączac przegladarke; jakby wszystko było ok, to tak jak na innych portalach wylogowuje sie i juz ...nie musze niczego zamykac...bo wiadomo ze tam nie wejde bez pnownego wprowadzania hasła etc etc.
tutaj musze ślady po etutor zacierac bo wejde w historię nawet sprzed kilku tygodni i będę miała to samo czyli normalnie bez logowania znajduje sie dokładnie w tym samym miejscu jak to zrobiłam własnie te kilka tygodni temu;
przeciez ten paco to jest chyba informatyk? no to dokładnie wie o co chodzi, a dlaczego tego nie moga naprawić- to nie wiem -
E
eee

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

1. Pracując w IE, wejdź w zakładkę "Narzędzia" (albo "Plik", zależnie od wersji) i upewnij się, że pole "Pracuj w trybie offline" jest odznaczone. Aby wszystko działało normalnie, ono MUSI być [b]odznaczone[/b]. Najprawdopodobniej w tym tkwi problem...

2. Gdy "Pracuj w trybie offline" jest [b]od[/b]znaczone, przy próbie zrobienia tego, o czym mówisz, IE wyświetla stronę logowania eTutora albo coś takiego:


Strona sieci Web wygasła

Najbardziej prawdopodobna przyczyna:
•Kopia lokalna tej strony sieci web jest nieaktualna, witryna sieci web wymaga ponownego pobrania.

Możesz spróbować wykonać następujące czynności:
Kliknij przycisk Odśwież na pasku narzędzi, aby ponownie załadować stronę. Po odświeżeniu może być konieczne ponowne przejście do określonej strony sieci Web lub ponowne wprowadzenie informacji.


Generalnie tak powinna zachować się każda przeglądarka i nie jest to kwestia eTutora, który - jak widać - poprawnie kończy sesję po kliknięciu przycisku "Wyloguj".
t.linkowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak się czasami dzieje, ale w większości przypadków mam to o czym pisałam; dobra dzięki za info, chyba niepotrzebnie podjęłam ten temat...
E
eee

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.