ZALOGUJ SIĘ

Jaka nauka

14 lat temu
Nie bardzo rozumiem jak się uczyc chodzi mi o to czy po wykupieniu kursu zostaną przesłane jakies materiały poczta typu ksiązka cwiczenia itp.czy tylko uczę się internetem prosze o więcej wiadomosci na ten temat.
dafne

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

W takim układzie co znacżą te ksiązki na zdjęciu.Skoro tak to rozumiem że będe dostawać ćwiczenia on-line i potem mam to komuś odesłac??
dafne

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

są darmowe lekcje - można się przekonać jak wygląda nauka chociaż częściowo
A
alicja1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wielkie dzięki za podpowiedzi nie byłam do końca przekonana co do tych ksiażek juz mam w domy trochę do angielskiego najbardziej się bałam segregatorów.Wiem że to nie jest też zły pomysł do nauki ale ja juz nie mam gdzie tego kłasc.Pozdro dla wszystkich.
dafne

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Droga Dafne nie pyjaj jak masz sie uczyc aby sie nauczyc dostalas najwspanialszy program do nauki i skup sie na nauce tylko Ty wiesz co chcesz osiagnac z tych lekcji wiec nie trac czasu na pytania a bierz sie do nauki Twoja intuicja,wolny wybor i chec przyswojenia sobie angielskiego beda najlepsza sila motoryczna a sukcesy przy Twojej determinacji przyjda same gwarantuje ,zaufaj sobie i tylko idz do przodu z Tutorem powodzenia zobaczysz jakie to latwe
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Masz rację Zenstef nic nie jest łatwe szczególnie nauka w póznym wieku.Pozdrawiam.
dafne

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za wsparcie.Pozdrawiam i również zycze wszystkiego naj naj w Nowym Roku.Jak będę potrzebowac pomocy to się odezwę.Do usłyszenia.
dafne

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

nic mi nie wchodzi do glowy co robic ,jak sie uczyc .pomozcie prosze
S
stan1311

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.