ZALOGUJ SIĘ

Pytania techniczne związane z aplikacją eTutor

10 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Mam 2 pytania związane z aplikacją etutor:
1) czy będzie w niedalekiej przyszłości możliwość powtarzanie większej ilości słówek za pomocą aplikacji mobilnej np. na tablecie?
Chciałbym np. powtórzyć sobie tzw. trudne elementy na tablecie, ale niestety tam mogę tylko powtórzyć tzw. słówka wybrane na dany dzień...

2) czy planujecie stworzyć aplikację etutor na system operacyjny mobile phone?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam,

Mariusz
M
mborycki

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

to samo pytanie, czy bedzie apps na iPhone/iPad?
E
ernest

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przydałaby się też możliwość ściągania fotolekcji na urządzenia mobilne...
sliver
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W chwili obecnej prowadzimy prace nad nową aplikacją mobilną dla systemu Android. W najnowszej odsłonie będą dostępne dotychczasowe funkcje oraz dodatkowo - moduł wideo.
Na razie jednak nadal nie będzie możliwości wykonywania własnych testów oraz testów specjalnych. Dodamy tę sugestię do kolejki funkcji, które postaramy się wdrożyć w aplikacji.

W kolejnych miesiącach będziemy starali się rozbudować aplikację o nowe funkcjonalności - między innymi o ćwiczenia obrazkowe.

W chwili obecnej nie planujemy utworzenia aplikacji mobilnej dla systemu Windows Phone. Aplikacja dla iOS na razie pozostaje w sferze planów - chcielibyśmy taką udostępnić, ale nie jesteśmy w stanie podać daty ewentualnej premiery.

W bliższych planach mamy rozbudowę aplikacji słownikowych.
japonskiwachlarz
sliver - Dziękujemy za odpowiedź, przynajmniej, jak dla mnie pozytywną :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A czy możecie udostępnić jakieś api dla użytkowników, aby samemu można było napisać aplikację na ios?
G
granan

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki