ZALOGUJ SIĘ

Czy po dwóch latach użytkowania etutor jest szansa by wprowadzić pilotażowy kurs wojskowy o standardach stanag

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Wielu żołnierzy bezpośrednio po szkołach mają małe szanse w wojsku na systematyczną kontynuację nauki i doskonalenia języka angielskiego. Po prostu jest duże zapotrzebowanie na wsparcie takim programem. Dwa lata temu otrzymałem odpowiedz że potrzebna jest dobra wola MON. Może u was jest ktoś kto ma ambicję rozszerzenia firmy o właśnie taki dział i da coś od siebie bo lata lecą a żołnierze zapominają to co nauczyli się w szkołach.
K
kicak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Bardzo ciekawe pytanie. Gdzie można znaleźć wytyczne dla takiego kursu ( program nauczania). Podejrzewam, że specjalistyczne wojskowe komendy to podstawa. Myślę, że mój znajomy byłby czymś takim zainteresowany i mógłby stworzyć taki program ( kurs) do nauki , gdyby miał standardy. Ale czy oficjalne pozwolenie MON to chyba już grubsza sprawa :/
S
seneka
kicak - Ministerstwo Obrony Narodowej Departament Nauki i Szkolnictwa Wojskowego. Oficjalnie czy nie- wojsko potrzebuje wsparcia. - 10 lat temu
kicak - Początkowo można stworzyć niezbędne listy słówek używanych na danych poziomach. Dla szczęśliwców, którzy dostają się na kursy to duże ułatwienie ponieważ kursy wojskowe są dość intensywne. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W linku
http://www.wsnjo.wp.mil.pl/plik/file/Do_pobrania_-_Dokumenty_i_Programy/ramowy_program_nauczania_jezyka_angielskiego_2009.pdf - 3 dni temu

jest rozwiązanie twojego problemu - wystarczy zdobyć książki z listy programowej i je przerobić lub z pomocą nauczyciela. Etutor ma swoje zalety , ale słownictwa wojskowego raczej tutaj nie znajdziesz.
S
seneka
kicak - Wojskowe Studium Nauczania Języków Obcych wzięło się do roboty. Powstał pilotażowy e-learning na poziomie 3. Co mnie cieszy jeszcze bardziej to współpraca z diki. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.