ZALOGUJ SIĘ

Albo ja jestem niedoinformowana albo działa na tym forum miotła

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Co znaczą Drogi Tutorze te wszystkie zmiany jakie napotykamy w codziennych kontaktach między nami.Podajemy sobie linki i jak się zorientowałam na Tutorze już linków podawać nie można.Super polityka rozwojowa,blokujemy wszystkie zewnętrzne linki niezgodne ze statutem.Tutor Ty się słyszysz?Przez 4 lata fruwały te linki i nie było problemu ,jeżeli teraz coś się zmieniło a zmieniło i ja nie zostałam powiadomiona o zmianach to jest to nie fair .Ja zgłaszam na razie tutaj PROTEST Tutor, to Tutor parę lat temu chciał nas uczyć ostatnio nas blokuje.Fajna sprawa ćwiczenia obrazki miały dostać super zastrzyk,gramatyka kulała ,dzięki zewnętrznym linkom pomagaliśmy sobie ,teraz czarna dziura.Wielu z Was traktuje Tutora jako najlepszy a ja uważam,że Tutor leci na łeb na szyję .Nie szanuje sugestii a to bardzo żle świadczy o naszym kochanym Tutorze.Zabiera pan super PROJEKTANT klasyfikację w zielonych ptaszkach.Wraca dzisiaj do pracy i dalej jesteśmy olewani.Ciekawa jestem ile Pan po urlopie potrzebuje czasu aby przywrócić klasyfikację zielonych ptaszków.Jest to moje zdanie i nie liczę na plusy od innych uczestników.Chcę dostać odpowiedż na moje pytanie .
ipon
dududojo - Też mi się to nie podoba, te linki były bardzo przydatne i urozmaicały trochę tę ciężką prace ale etutor myśli że bez uczni da sobie, radę he he he! - 11 lat temu
japonskiwachlarz - Droga @ipon, usunięciu podlegają jedynie linki, które prowadzą do stron kursów komercyjnych. Nie usuwamy linków do stron darmowych kursów, stron tłumaczących gramatykę, wskazujących dodatkowe słownictwo, podcasty, filmy, etc. Jedyne elementy, jakie moderujemy, to te, które posiadają znamiona reklamy.
Pozdrawiam.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Dziekuję za te plusy ale musimy sobie coś uświadomić to nie my DRODZY UCZNIOWIE jesteśmy dla Tutora to Tutor jest dla NAS. Tutor, a gdzie Ty jesteś kiedy zgłaszamy nasze uwagi i opinie? Ja mogę tylko płacić abonament i wara jeśli o coś poproszę a taki pan od zielonych ptaszków ,skasował ich ranking ,pojechał na urlop ,jak wróci PODEJMIE DECYZJE..Obrzydliwe co z nami robicie Tutorze
ipon
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

to prawda, chwała Bogu że nie kasują już niepochlebnych postów, jak miało miejsce kilka lat temu:)
E
enio69

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ipon? O co chodzi z tą klasyfikacją zielonych ptaszków?


Co do linków to trochę nie fair, że nie można ich wklejać. W tutorze jest bardzo dużo błędów to raz, a dwa - niektóre tematy polecieli "po łebkach", więc linki się przydawały aby zgłębić wiedzę dokładniej.

Jak tak dalej pójdzie to za chwilę tutor nie będzie miał problemu bycia liderem w tego typu metodzie nauczania.
Silence
ipon - Przez lata była prowadzona a kilka dni temu została zlikwidowana. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja osobiście byłam bardzo zadowolona z dostawania na maila informacji, że mam wiadomość na etutorze np. że ktoś mi sprawdził wypracowanie - nie powiem wygodne to było.
olala86

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jesteśmy narodem partyzantów to może w ramach protestu niech każdy wklei "zakazany" link:) Jak im się znudzi kasowanie to może wróci wszystko do normy.

Czas zacząć. Polecam - www. angprofi.pl
rupcio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moderowanie publikowanych treści

W ramach serwisu Usługodawca udostępnia moduł pytań językowych i forum, mające służyć wymianie między Użytkownikami informacji związanych z nauką języków obcych oraz sposobami efektywnego wykorzystania platformy eTutor.

W celu zachowania porządku i zapewnieniu atmosfery wzajemnego szacunku, Usługodawca zastrzega sobie prawo do moderowania lub usuwania:

wiadomości naruszających przepisy prawa, wzywających do nienawiści, propagujących przemoc lub zawierających nieprawdziwe informacje,
wiadomości o obraźliwym charakterze, wątków zawierających kłótnie bądź ataki personalne,
wiadomości mogących naruszać dobre imię serwisu lub osób trzecich,
wiadomości o charakterze reklamowym, promujących konkurencyjne produkty lub zawierających odnośniki do zewnętrznych serwisów,
wiadomości niezwiązanych z głównym tematem wątku, w którym zostały umieszczone, bądź niezgodnych z tematyką danej kategorii,
wiadomości duplikujących treść innych wątków lub komentarzy, próśb o sprawdzenie prac umieszczonych w innym wątku lub udzielenie odpowiedzi na pytanie umieszczone w innym wątku,
wiadomości niezwiązanych z nauką języków obcych lub sposobami korzystania z platformy eTutor.pl.
Zamieszczanie wyżej wymienionych wiadomości traktowane będzie jako naruszenie niniejszego Regulaminu i może skutkować blokadą możliwości wypowiadania się na łamach serwisu bądź usunięciem konta.

W celu utrzymania porządku w dziale pytań językowych i na forum zastrzegamy sobie również prawo do kasowania wątków o nieaktualnej treści (na przykład dotyczących rozwiązanych problemów technicznych) oraz prywatnych dyskusji pomiędzy wąskimi grupami uczestników.
DAD
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
DAD - Hmm

Powinien zostać skasowany wątek:
- o ślubie footbolowej
- wszystkie tematy o pracy w Angli, jako wątek dla wąskiego grona i nie mający związu z platformą etutor
- prośbę o pomoc w zwiedzaniu Niemiec (zabytki, kultura etc)
- wszelkie plany wakacyjne
- zyczenia świąteczne
- prośby o kontakt do nauki przez Skype

I cała masa innych wątków, że az mi się nie chce ich tutaj wypisywać

Wszystko to powinno być skasowane, na podstawie regulaminu jaki wkleiłem powyżej.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
ssunnydayss1 - Zgadzam sie - 11 lat temu
ipon - Zgadzam się.Zakazami nikt jeszcze nie zdobył szacunku,nie tędy droga do kompromisu i dobrych obustronnych relacji. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
rupcio - Zamiast się tak wysilać i kazuistycznie przedstawiać co jest zakazane mogli by łaskawie napisać, że wszystko jest zakazane:) KRZYSZTOF KONONOWICZ mi się przypomina:)
- 11 lat temu
jerzy_pozoga - He, He...Fajny TEN Forum ! Wesoło tutaj. Gdyby redakcja eT sztywno trzymała się w/w regulaminu to byłoby smutno. A tak, jest co popaplać. Nasza kochana Ipon-ka byłaby zawiedziona. Np. Ślub footbolowej, mebelki do nowego mieszkania, urocza piosenka od serca dla Quantuna. No, a ja również byłbym poszkodowany z powodu usunięcia wątku NATURA -a jest tam sporo ciekawych wiadomości ze świata in English and Polish language. Pozdrawiam, JKP. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.