ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego ilość powtórek do wykonania nie wyświetla mi się już w prawym górnym rogu ekranu?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Pytanie j.p. Ilość powtórek nie pokazuje się już w górnym rogu, co jest tego przyczyną?
karolka0812

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Wyświetla się na prostokącie z napisem powtórki na na pomarańczowym pasku ,ponieważ jest w kolorze pomarańczowym na czerwonym tle jest zupełnie niewidoczna.
ipon
karolka0812 - Zauważyłam, że liczba powtórek ukazuje się na pomarańczowym tle, jednak wcześniej wyświetlało się to w rogu. Sory ale nie rozumiem o co Ci chodzi z tym czerwonym tłem? - 11 lat temu
ipon - Wyszło na to,że jestem daltonistką myślałam o pomarańczowym a napisałam czerwony.Przepraszam za pomyłkę. - 11 lat temu
karolka0812 - Nadal jednak nie rozumiem, czemu już obok mojego imienia nie ukazuje się w nawiasie liczba powtórek do wykonania. Sory ale mimo wszystko nie rozumiem co ma kolor do tego :) Czy jest możliwe, że przekroczyłam ilość założonych powtórek na ten tydzień- stąd ta zmiana? - 11 lat temu
ipon - Na pytanie dlaczego zmieniono miejsce ilości powtórek do wykonania potrafi odpowiedzieć tylko Tutor.To oni ostatnio wprowadzili zmiany więc do nich powinnaś skierować swoje pytanie. - 11 lat temu
karolka0812 - Aaaaa teraz rozumiem, że zmiany dotyczą wszystkich użytkowników!! :) Dzięki wielkie! - 11 lat temu
ipon - Tak zmiany dotyczą wszystkich ja też początkowo myślałam,że nie ma informacji o ilości powtórek po jakimś czasie znalazłam w innym miejscu.Cieszę się ,że temat został wyjaśniony . - 11 lat temu
a.kosmal - @karolka0812, tak, jak mówi @ipon, jest to zmiana wprowadzona przez nas i dotyczy wszystkich użytkowników. Na ten moment informacja liczbie powtórek zaplanowanych na dzisiaj pojawia się na głównym pasku nawigacyjnym.

Pozdrawiam,
Agnieszka
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki