ZALOGUJ SIĘ

Jak zmniejszyć dzienną ilość powtórek dodawanych przez etutor'a?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witajcie,

Wiem, że zapewne to standardowe pytanie, ale nie potrafię znaleźć na nie odpowiedzi, bardzo proszę więc o pomoc. Podczas nauki angielskiego skupiłam się głównie nie na lekcjach a na słownictwie. Codziennie staram się dodawać przeciętnie od 15-60 nowo nauczonych słówek do powtórek, ale ponieważ zależy mi na czasie nauki nie mogę sobie pozwolić na wykonywanie codziennie 150-300 powtórek, chciałabym je zredukować do mniej więcej 100 dziennie. Czy da się skorygować jakoś ilość powtórek dodawanych przez ten system?

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Angelika
A
angelikaa84

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

statystyki -> kalendarz powtórek -> rozkładanie powtórek (na dole strony)
olasowa
angelikaa84 - Ooo, o to właśnie mi chodziło. Łopotologiczna wskazówka co i gdzie, dziękuję :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Upewnij się, jaką masz ustawioną częstotliwość powtórek - wybierz niską, jeżeli chcesz mieć ich mniej.

Jeżeli będziesz dodawać mniej słówek, będzie mniej powtórek. Jeżeli słówka dobrze zapamiętasz i ocenisz na 3, a jeszcze lepiej na 4, będą się w powtórkach pojawiać się coraz rzadziej.

Postaraj się lepiej poznać te słówka, jeżeli masz możliwość, wykorzystując np. szybkie powtórki, fiszki, urządzenia mobilne.

Niektórzy z nas usuwają z powtórek to, co już na mur beton jest im znane - nie wiem czy to ma sens, bo słówka oceniane na 4 raczej czasu nie zabierają, a po kilku razach znikają na całe miesiące.

Na koniec pomarudzę: nie jestem przekonana, że da się nauczyć języka na skróty. Naturalnie życzę powodzenia!
B
barwa.jesienna
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
angelikaa84 - Stokrotne dzięki, wiem, że nie da się nauczyć języka na skróty, nawet nie zamierzam , a i powtórki są niezwykle ważne, niemniej obecnie bardzo potrzebowałam zmniejszenia czasowego choć ich ilości :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki