ZALOGUJ SIĘ

Tworzenie mojej listy powtórek

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Mam problem ze jak chce dodać moją listę słówek do mojej listy powtórek to po utworzy pokazuje mi ze jest w niej zero słówek. Jak dodaje np. z gotowych list to wszystko jest ok. Mam pytanie czy macie tez taki problem ?
K
kar95as

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Po pierwsze nie rób tyle szumu. Pytanie jest w dziale pytań i na forum.
Po drugie o co Ci właściwie chodzi? W sekcji dodane do powtórek widnieją słówka, które dodajesz z nauki z lekcji lub słówek. W sekcji moja lista słówek widnieją te, które dodajesz ze słownika. Słówka i zwroty z obu sekcji są w powtórkach (możesz również wyłączyć moje słówka z powtórek).
hilbert
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
barwa.jesienna - Przepraszam, nie zamierzałam powielać odpowiedzi. Kiedy się pisze, nie widać, że już ktoś odpowiedział :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja nie mam takich problemów, chyba że dziś coś się wysypało, ale niezupełnie rozumiem.
Bo jeżeli dodaję jakieś słówko spoza list lekcyjnych, wędruje ono automatycznie do listy domyślnej, np. Moje słówka. Jeżeli zakładam następną listę, to albo ustawiam ją jako domyślną i wówczas trafia tam wszystko to, co dodam zielonym krzyżykiem, albo ją otwieram i wtedy dodaję do niej słówka. Słówka z list dodatkowych do powtórek są włączane automatycznie, chyba że zmieniasz ustawienia i wyłączasz daną listę z powtórek. Czy w taki sposób dodawałeś słówka do listy? Bo samo utworzenie listy nie oznacza, że tam coś będzie.
B
barwa.jesienna
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo mi zależy na czasie wiec robię szum. Odpowiedz wyżej nie ma nic wspólnego z moim pytanie. Ja nie dodaje słówek z lekcji tylko tworzę własna listę słówek w dziale "Moje testy" -> "Moje słówka". Chcę się szybko ich nauczyć w dziale "Moje testy"-> Moje testy czyli chce zrobi z tymi słówkami kilka powtórek. I żeby dodać do tego działu listę słówek robię "dodaj nowy test" zjeżdżam suwakiem na sam dój bo tam jest lista słówek która sam zrobiłem oczywiście są w niej słówka i jak klikam zapisz to mi pisze "brak list słówek".
K
kar95as
barwa.jesienna - Musisz ją przenieść na prawą stronę tabeli.
- 11 lat temu
kar95as - wiem jak nie przeniosę to nie za się zapisać. Mi się zapisuje przechodzi do okien powtórek a tam mi pisze ze "brak list słówek" i ze jest postem powtórek 0z0 czy brak słówek. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
barwa.jesienna - Masz pecha, bo chyba rzeczywiście coś się wysypało. Moje listy do testów też nie przechodzą! - 11 lat temu
kar95as - ok dzięki za odpowiedz, niestety nie mogę dać plusika(reputacja) - 11 lat temu
barwa.jesienna - Zgłoś błąd i spróbuj zrobić szybkie powtórki z tej listy, nie trzeba wtedy tworzyć testu. Kiedyś, jeżeli listę się wyłączyło z powtórek i włączyło się ją ponownie, słówka dodawały się na dziś do powtórek, ale teraz chyba tego nie ma (nie chcę próbować na swoich listach) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
kar95as - już to zrobiłem - 11 lat temu
barwa.jesienna - Ok, nie zależy mi na plusikach :)
Chyba można wydrukować fiszki z list (nie drukuję, nie jestem pewna)
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
rupcio - Kar95as - jak ktos grzecznie odpowiada to plusik sie nalezy:) nie zrobiles tego Ty to zrobiłem to ja - wszędzie. To się nazywa sprawiedliwość robotniczo-chłopska. I tak powiem - 11 lat temu
barwa.jesienna - Dzięki, Rupcio.

Ale numer - wszystkie moje testy są puste! Kiedyś zdarzyła się podobna sytuacja, ale zdaje się brakowało wtedy testów "lekcyjnych".
- 11 lat temu
kar95as - Tak dobrze ze można wydrukować fiszki bardzo mi się przydadzą - 11 lat temu
a.kosmal - Faktycznie odnotowaliśmy drobny błąd techniczny dotyczący możliwości wykonywania testów, ale został on już naprawiony przez nasz Dział Techniczny i wszystko powinno już działać prawidłowo. Przepraszamy za utrudnienia i życzymy dalszych sukcesów w nauce :)

Pozdrawiam,
Agnieszka

P.S. Dziękujemy za czujność i zgłoszenie błędu ;)
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki