ZALOGUJ SIĘ

50% taniej na święta - promocja eTutor

11 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Z tego co pamiętam rok temu część użytkowników nie otrzymała maila z kodem rabatowym, dlatego proszę bardzo: https://www.etutor.pl/zamowienia/?promo=christmas2012 :)
hotaru85
Gość - Dziękuję, przed chwilą zakupiłem i już mam przedłużony o rok abonament. Cena tylko 89 zł za cały rok - 11 lat temu
bird - Dobra, przedłużyłam, choć może się okazać, że to 89 zł za cały... dzień. Jutro koniec świata :} - 11 lat temu
quantum137 - Pojutrze zaczną jak grzyby po deszczu pojawiać się wytłumaczenia braku tego końca.
Już się nie mogę doczekać:)
PS. Zapewne powstanie też wiele nowych sekt i wielbicieli tych, którzy niby uchronili całą resztę od zagłady...
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
daga3030 - Ja też skorzystałam. Dziękuje i pozdrawiam ;) - 11 lat temu
futbolowa - Ja poczekam do kolejnego Bożego Narodzenia, ale bardzo się cieszę, że wciąż są tu osoby, chcące dzielić się takimi fajnymi informacjami :) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
goslava3 - A ja właśnie walę głową o ścianę. Cztery dni temu wykupiłam swój pierwszy kurs, cieszyłam się jak głupia. Teraz się wkurzam, bo miałam to zrobić po nowym roku, ale byłam nadgorliwa i chciałam zacząć naukę JUŻ. Eh, biednemu zawsze wiatr w oczy... - 11 lat temu
chinyere - a nie ma jakiegos okresu w ktorym mozna "zwrocic" kurs? chyba bylo w ofercie cos takiego ze w ciagu 10dni mozna zrezygnowac i odzyskac pieniadze... zastanawia mnie inna rzecz... gdzie sie podzial dotychczasowy lider powtorkowy? nie zagladalam kilka dni i zniknal... tak jakos łyso :D przepraszam ze tak nie w temacie - 11 lat temu
futbolowa - Poszukałam w regulaminie:

"Użytkownik ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyn w terminie do 10 dni od dnia jej zawarcia, poprzez przesłanie Usługodawcy pisemnego oświadczenia na adres podany na stronie Kontakt. Prawo to wygasa w momencie gdy użytkownik zacznie korzystać z usługi."
- 11 lat temu
chinyere - czyli po ptakach jesli zaczelas korzystac z kursu... ale nie martw sie, nastepnym razem sobie przedluzysz po promocyjnej cenie. a jak wiecej zaplacilas to bedziesz miala wieksza mobilizacje do nauki ;) - 11 lat temu
goslava3 - Tak, zaczęłam. No trudno, miejmy nadzieję, że w następnym roku się załapię. Niemniej dziś ze złości odpuściłam lekcję i mam wyrzuty sumienia. Jutro robię podwójną ilość. :P - 11 lat temu
anialew - Dzięki też skorzystałam z oferty. Wesołych Świąt, pozdrawiam serdecznie - 11 lat temu
MAMAMIA - Moj abonament jest wazny do czerwca,czy warto juz nastepny wykupic? - 11 lat temu
Tigresse86 - Ja także dziękuję za wklejenie linka do zniżnki, mimo że grudzień mnie wykończył finansowo - święta, prezenty to wykupiłam kolejny rok:) - 11 lat temu
DAD - @MAMAMIA - od nas oczekujesz odpowiedzi? Skąd mamy wiedziec czy dla Ciebie warto. Taniej nie będzie :) Jeśli masz wolne środku, to zainwestuj :) - 11 lat temu
chinyere - mysle ze Mamamia chodzilo bardziej o to czy beda jeszcze takie promocje czy trzeba lapac okazje :) chyba jeszcze na wiosne bywala taka znizka... - 11 lat temu
a.kosmal - @mamamia, na ten moment nikt nie może stwierdzić, czy promocja się powtórzy, a jeśli tak, to kiedy będzie to miało miejsce. Jeśli Twój abonament ważny jest do czerwca, to przedłużając go już teraz, dni abonamentowe zostaną zsumowane, więc nie stracisz ani dnia :) Tak jak napisał @DAD, taniej nie będzie :)

Pozdrawiamy!
- 11 lat temu
BWegierka - Bardzo dziękuję za tę oraz inne informacje. Dzięki życzliwości uczestników forum wiele się nauczyłam, zobaczyłam i usłyszałam.Serdecznie wszystkich pozdrawiam i przy okazji okresu świąteczno-noworocznego życzę dużo zdrowia i szczęścia na każdy dzień. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
DoRi_OlGaAA - Super uwielbiam te promocje :) Już wykupiłam po raz kolejny i rozsyłam po znajomych bo na Grouponie jest też :)) Trzeba zarażać angielskim :D:D ;p - 11 lat temu
Marg0 - dzięki za informację, skorzystałam z tej super promocji ;) - 11 lat temu
sorayya - czy cena 179 to pół ceny?
- 11 lat temu
daga3030 - Nie ;( Z tego co mi wiadomo promocja skończyła się o północy. Ale ponoć jest jeszcze oferta aktywna na Grouponie. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
knorwid - "Aby zrealizować groupon, należy w tym czasie rozpocząć naukę – założyć nowe konto ..."
Promo jest więc dla nowych użytkowników, ponoć administracja uwzględnia takie wpłaty po odpowiednim mailu, ale to raczej uznaniowe. Można próbować ;)
- 11 lat temu
sorayya - dzięki za info już raz tak z nimi załatwiłam:) może i teraz się uda:) - 11 lat temu
hotaru85 - nie doczytałam tej informacji o nowym koncie, wprowadziłam w istniejącym i działa. tylko nie wiem co teraz z tym egzaminem, który ma być w cenie, bo nie widzę takiej opcji w profilu. - 11 lat temu
Gość - Z tego co czytałem to wynika że to jest kurs z egzaminem.
Pozdrawiam.
A co dziwne dawna promocja znów działa.

https://www.etutor.pl/zamowienia/?promo=christmas2012
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
knorwid - do hotaru85: Fajnie, ze udało Ci się bez maila. Swoją drogą to mogliby to ujednolicić, ta sama cena, tyle że w grouponie dodatkowo egzamin. Możesz o nim poczytać np. tu
https://www.etutor.pl/egzaminy/faq/ oraz https://www.etutor.pl/egzaminy/
Co ważne "Przystąpienie do egzaminu możliwe jest najwcześniej po 30 dniach aktywnej nauki na platformie eTutor.pl, w tym spędzeniu przynajmniej 20 godzin na nauce z lekcji." Ale Ty już na pewno spełniłaś ten warunek ;)
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
lulus - Wielkie dzięki za informację:)promocja nadal aktualna! - 11 lat temu
daga3030 - Pojawia się i znika ;) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Ja za to uważam, że jak grzyby po deszczu będą pojawiać się nowi w serwisie, a co za tym idzie dziesiątki prostych pytań, na które odpowiedz znajduję się w POMOCY :)
DAD
futbolowa - Wiesz, zarejestrować się tutaj każdy ma prawo :)

Moim zdaniem przydałaby się jakaś jasna instrukcja u góry. Żeby ludziom przypominać o wyszukiwarce (często jej nie zauważają) i podstawowych zasadach, np. takich jak akceptowanie czyjejś odpowiedzi, gdy pomoże. Zawsze mnie irytuje, kiedy ktoś postara się, wyjaśni pytającemu wszystko, a ten albo odpowie 'dzięki', albo w ogóle sprawę oleje.

Podziwiam Was, że jeszcze się Wam chce odpowiadać po sto razy na te same pytania, za które z reguły wdzięczności nie ma żadnej.
- 11 lat temu
zorija - masz rację - a mnie denerwuje to,że nie korzysta się z wyszukiwarki "pytań" w celu sprawdzenia ,czy aby przypadkiem wcześniej nie zosało dane zagadnienie odpowiednio wyjaśnione - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

do kiedy będzie ta promocja? do nowego roku?
tamarind17
chinyere - wlasnie mialam o to zapytac... ciekawe czy bedzie taka promocja na business english :) - 11 lat temu
a.kosmal - Na ten moment nie przewidujemy promocji na kurs biznesowy, ale zachęcamy do skorzystania z promocyjnych cen na kurs eTutor angielski :) - 11 lat temu
sorayya - czy cena 179 to pół ceny? - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Do kiedy mozna skorzystac z tej promocji?
chinyere
DAD - Z doświadczenia mogę napisać, że z każdej promocji można skorzystać jeszcze długo po czasie. No ale lepiej nie traktować tego jako regułę. - 11 lat temu
Marta.S - Promocja świąteczna została przedłużona do 6 stycznia 2013r.

Pozdrawiam serdecznie,
Opiekun Klienta
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam
Mam pytanie ..wiem że odświeżam ..stary temat, ale zakładać nowego nie ma po co... i tak tego forum nie ogarniam ^^ jakis czas temu uczyłem się za pomocą etutor i było okey..ale obecnie abonament sie skończył

I pytanie bardzo ważne..
Czy wykupując kupon na grouponie będe go mógł wykorzystać na swoim obecnym końcie, aby aktywować kurs? czy jedyna opcja to założenie nowego konta ?
Proszę o odpis, jak ktoś coś wie.. mam nadzieję , ze dostanę jakis cynk że ktoś odpisał

POzdrawiam
P
Pmaker
a.kosmal - @pmaker, promocje pojawiające się na portalach zakupów grupowych dotyczą tylko nowych klientów, którzy nie korzystali z naszych kursów, a co za tym idzie, kupony zakupione w ten sposób nie mogą posłużyć do przedłużenia obecnego abonamentu. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A może jakaś nowa promocja na okoliczność świąt? :)))
futbolowa
rupcio - słusznie przypomniałaś - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki