ZALOGUJ SIĘ

Czy komuś zniknęły notatki?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Wydaje mi się, że znikają mi zapiski w notatniku przy powtórkach, zwłaszcza z lekcji Business English.

Nie jestem tak bardzo tego pewna, bo czasem zdarza się, że chcę coś zapisać, ale z przyzwyczajenia zamiast kliknąć zapis notatki, klikam ocenę powtórki - i po ptakach.

Jednak kilka razy byłabym skłonna obstawać przy tym, że notatki były już zapisane. Nie zauważyłam niczego takiego przy słówkach, które dodaję do własnych list.

Czy ktoś z Was odniósł podobne wrażenie?
esterka
vivimi - Mi też się wydaje, że niektóre z notatek zniknęły - więc byćmoże faktycznie to się przydarzyło nie tylko mi. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Naprawdę znikają - dzisiaj jedna zaginęła mi na pewno. Była wpisana od dawna. Rano nie pamiętałam idiomu, którego dotyczyła. Gdy wieczorem kończyłam powtórki już jej nie było.
Jednak zanim zgłoszę to jako błąd programu, chciałabym się upewnić na przynajmniej jeszcze jednym przykładzie.
Wszystko jest możliwe - już trzy razy wyparowały mi słówka z "moich list"...
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
knorwid - Też mam wrazenie, ze niektore notatki mi wsiąkły. Cięzko to wysledzic, stad gdzies w sugestaich poprosilem o mozliwosc podgladu elelmentow z dolaczonymi przez siebie notatkami. Bez tego ciezko cos konkretnego zglosic. Mam po prostu wrazenie, ze do niektorych slowek musze wpisywac ZNOW notatke. Pewnie ma to zwiazek z przetasowaniami w listach slówek. Wciaz widze male zmiany. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Dzisiaj zniknęły mi 2, w okolicznościach jak wczoraj, różnica taka, że rano wcześniej wpisanych notatek już nie było, więc ponownie je dodałam. Wieczorem znowu wyparowały. Dzisiejsze dotyczyły zwrotów z BE, więc może rzeczywiście to efekt uboczny zmian. Wczoraj zginęło mi zdanie, które dopisałam do hasła dodanego spoza list eTutora (break free).
Edit: wysłałam zgłoszenie w tej sprawie.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ipon - Ja w dalszym ciągu nie wiem gdzie szukać te zapisane notatki.Piszę zdania,które mnie interesują klikam na zapisz i gdzie to jest zapisane? - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Powinny być widoczne, kiedy będziesz robić powtórkę elementu, przy którym zapisałaś zdanie. - 12 lat temu
ipon - Dziękuję za wyjaśnienie.Myślałam,że może jest jakiś odrębny dział gdzie znajdują się tylko te nasze notatki. - 12 lat temu
ipon - Esterko żałuję,że mogłam tylko jednego plusika dodać ale popatrz tak piekne pytanie zrodziło tak piękną odpowiedż od Tutora.Może notatki będą miały swoje odrębne miejsce Super.Dzięki Esterko za pytanie tak dokonują się historyczne dokonania Tutora na naszych oczach i dzieki naszej komunikacji.Serdecznie pozdrawima,życzę miłego weekendu i z niecierpliwością czekam na spełnienie obietnic przez Tutora.Pa - 12 lat temu
esterka - Ekipa eTutora naprawdę się stara.
Dziękuję za pozdrowienia i również życzę miłego weekendu :)
- 12 lat temu
ipon - Potwierdzam Esterko dzisiaj przybyło dużo obrazków.Dziekuję Tutorze za nowe słówka oj przydadzą się - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

od niedawna korzystam z notatek (wklejam przyklady zdan z danym slowkiem),

nic nie znika, ale ja mam tylko slowka dodane (brak abonamentu)
malagorzka
esterka - Dzięki za odpowiedź :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hmm ja też zauważyłam coś dziwnego. Teraz jak robiłam powtórki nie wyświetlała mi się notatka jednak gdy kliknęłam by dodać nową notatkę automatycznie wyskoczyła mi stara notatka. Zdarzyło mi się już tak kilka razy.
Coś jest nie tak :(.
W
wew21
esterka - Ja tak dobrze nie mam, moje wyparowały i nie wracają ;). Jeżeli chcę mieć notatkę z powrotem, muszę ją od nowa napisać.

Czy to znaczy, że z oprogramowaniem mojego komputera jest coś nie tak?
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nasi informatycy szukają przyczyn, które mogłyby powodować znikanie notatek. Bardzo przepraszamy za pojawienie się tego błędu i za czas utracony podczas tworzenia notatek, które potem zostały skasowane. Postaramy się naprawić sytuację tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Jeszcze raz, w imieniu całego zespołu, przepraszam za zaistniałą sytuację. Pozdrawiam serdecznie.
japonskiwachlarz
pierwszy.wolny - to jak znajda i poprawią to moze by dorobili cos takiego zeby mozna bylo wylistowac zdania z notatkami. ja tam mam zwykle zapisane 'do wyjasnienia przez kogos madrego'. tylko jak sie potem dostac do tych zdan. wie ktos moze? - 12 lat temu
knorwid - Nie da rady :/ Dlatego wpisalem juz kiedys tę sugestię:
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/195459-Slowka_zwroty_z_notatkami.html
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
japonskiwachlarz - Opcja podglądu notatek jest aktualnie w przygotowaniu :) - 12 lat temu
esterka - Świetnie :) - 12 lat temu
knorwid - Superrr ;) Dziękuję! - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja dodaję sobie notatki od jakiegoś czasu ale dotychczas na szczęście nic mi nie znikało.
armez
esterka - Nie wiadomo czy Twoje szczęście, czy ja mam pH ;) - 12 lat temu
armez - chyba jednak mnie też to zaczyna dotykać :) Jestem pewien na 120%, że w jednej frazie mi zniknęła. Ale na pewno to w końcu rozwiążą. Zapewne nie jest to łatwy orzech do zgryzienia, przy tak rozbudowanym serwisie. - 12 lat temu
esterka - Na pewno to będzie trudne.
Dodaję sporo notatek od kiedy ta funkcja jest dostępna. Większość jest na swoim miejscu. W sumie ubytki trudno oszacować, bo jeżeli element z notatką oceniałam na 4, może pojawić się w powtórkach za parę tygodni, a nawet miesięcy. Raczej nie będę wtedy pamiętała, czy notatkę dodałam, czy nie.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Żeby nie zaczynać nowego wątku chciałbym z tego miejsca spytać się czy zniknęły Wam słowka,zdania dołączone do powtórek.Zauważyłem że większość poznikała z powtórek.
Czy spotkaliście się z w/w sytuacją?
Pozdrawiam
serbio
knorwid - Mnie nie, ale notatki nadal znikają ;/ I zaczyna to być mocno irytujące ;(
Ale za to pojawiła się opcja podglądu notatek ;) Super!
(Bilans musi wyjść na zero - jak śpiewał Daukszewicz.)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
piter_c - A to nie był Jan Kaczmarek? :) - 12 lat temu
knorwid - PRAWDA! Kiedyś słuchało się dużo "Powtórki z rozrywki" Obaj panowie często tam 'gościli' ;) Dzięki za sprostowanie! Pero, pero ... - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.