ZALOGUJ SIĘ

Co mam zrobić by pojawiło się okno teledysku bez zadawania pytania?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Nie mam zamiaru nikogo denerwować, i to jest też uwaga do mojego duchowego/językowego opiekuna Estery, ale tylko przez pytanie problem z oknem znika i mogę kontynuować naukę. Wysyłanie problemu co przed chwilą uczyniłem i potem wysyłanie go powoduje wycofanie się do profilu. A gdy ponownie idę do lekcji z teledyskiem problem nie znika. Jeszcze raz wszystkich przepraszam i proszę niewidzialnego opiekuna technicznego aby uzdrowił problem albo wskazał co mam zmienić aby problem się nie pojawiał.
atom55
Jokasta - Fajnie, że się odezwałeś bo przynajmniej będziemy wiedzieli, że jednak czytasz odpowiedzi na swoje pytania. + dla Ciebie - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Witam

Niestety z powodu ciągłych problemów z dostępnością piosenek w serwisie youtube.com, jesteśmy zmuszeni stopniowo wycofywać piosenki z lekcji w naszym kursie. Piosenki nie są dostępne dla kont założonych po 15 sierpnia 2011.

W zamian umieszczamy trailery filmów. Póki co znajdują się one w niektórych lekcjach na wyższych poziomach (od B2).

Pozdrawiam
zolty
............................


Jeśli masz konto po tej dacie, to po prostu nie będziesz miał teledysków.



..
edit:
Hmm... Ty piszesz że idziesz do lekcji z teledyskiem, więc chyba wiesz ze tam jest. Czy aby na pewno teledyskiem nazywasz teledysk? Może Tobie chodzi o lekcje z video?

Najszybsze rozwiązanie technicznego problemu prowadzi z tego linka: https://www.etutor.pl/informacje/kontakt/wiadomosc/?t=bugreport
DAD
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.