ZALOGUJ SIĘ

Jak dodać nową listę słówek dla innego języka?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Witam,
Podobno, żeby dodać listę słówek dla innego języka trzeba kliknąć na SŁÓWKA -> MOJE SŁÓWKA -> NOWA LISTA SŁÓWEK, a tam wybrać język dodawanych słówek.
Dlaczego, kiedy to robię wyświetla mi się komunikat: "Dopóki nie wykupisz płatnego abonamentu, możesz utworzyć tylko 1 listę słówek dla każdego języka, którego się uczysz. Opłać abonament, aby zwiększyć limit możliwych do założenia list słówek."
Przecież chcę utworzyć dla innego języka, i nawet nie mam możliwości wybrania go.
Proszę o pomoc :)
Pozdrawiam
W
whataya

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

> Dlaczego, kiedy to robię wyświetla mi się komunikat: "Dopóki nie wykupisz płatnego abonamentu, możesz utworzyć tylko 1 listę słówek dla każdego języka, którego się uczysz.

Na tutorze jest obecnie tylko jeden język, mam nadzieję, że więcej nie muszę podpowiadać.

PS. Tak na marginesie tutor podaje takie informacje:
>W tej chwili możesz korzystać jedynie z 1 spośród 220 lekcji niemieckiego oraz 8 bezpłatnych list słówek dostępnych w serwisie.
> Opłać abonament na kurs eTutor angielski, aby uzyskać dostęp do pozostałych materiałów.
... coś tu mi nie gra... bo w myśl tego co jest napisane po opłaceniu kursu angielskiego otrzymam też kurs niemieckiego...

Klikam na tą bezpłatną lekcję niemieckiego i widzę kolejny komunikat:
> niemiecki
> Ta strona nie jest dostępna dla aktualnie wybranego języka. Proszę wybrać inny język:

PS2. Z drugiej strony w sekcji języka niemieckiego w statystykach widać, że bardzo wąska grupa osób (ponad 40) spędziła już w niej sporo czasu, i nawet robi powtórki, zupełnie tego nie rozumiem!

Pozdrawiam
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja już nic nie rozumiem, mam tą stronę od znajomej, która kiedyś z niej korzystała ucząc się trzech języków: angielskiego, niemieckiego i bodajże francuskiego, nie miała wykupionego abonamentu i mogła korzystać z jednej listy słówek dla każdego języka.
Poza tym "możesz utworzyć tylko 1 listę słówek dla każdego języka, którego się uczysz." = nawet nie mam jak wybrać jakich języków prócz angielskiego jeszcze się uczę, a co dopiero zrobić listy słówek, a kiedyś to było możliwe i jestem tego pewna.
Może pozmieniali coś...a szkoda.
W
whataya

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki