ZALOGUJ SIĘ

dlaczego mi tego nikt nie sprawdził

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
M
mkasiek82

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

"Czy moje wypracowania i nagrania będą sprawdzane przez nauczyciela?
Aby Twoje wypracowania i nagrania były sprawdzane przez nauczyciela, należy wykupić pakiet eTutor Premium. W ramach pakietu otrzymujesz indywidualną opiekę lektora i gwarancję sprawdzenia prac."

Naprawdę tak trudno kliknąć w pomoc i poszukać trochę samemu? Zresztą TO raczej czyta się zanim zapłaci się za kurs (?) Chyba, że ktoś Ci zrobił prezent.
Wykup Premium, albo poproś, to ktoś może Ci to sprawdzi - tu jednak musisz liczyć na czyjąś przychylność i poświęcenie czasu. Sam kilka razy to zrobiłem, ale często zwykłego dziękuję się człek nie doczeka o zaakceptowaniu odpowiedzi nie wspominając, więc raczej niewielu pokusi się o korektę ;/
knorwid
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
knorwid - Aha, przede wszystkim oznacz swoje wypracowanie jako dostępne publicznie, inaczej nikt poza Tobą tego nie zobaczy. - 12 lat temu
magdawell7 - racja :D raz jedna osoba KAZAŁA mi sprawdzić swoją pracę :D - 12 lat temu
knorwid - Wow! TO mnie JESZCZE nie spotkało :P
Ktoś pewnie pomyśli, że jesteśmy niemili, ale... -kurcze- też byłem tu nowy kilka miesięcy temu i zanim zadałem pytanie, chcąc zawracać komuś głowę, skorzystałem z wyszukiwarki, sprawdziłem pomoc (nie zmieniła się za bardzo od 8 mies. jak tu jestem)... Lubię to 'pomaganie' - tylko ile razy można na ten sam temat? :/ To zniechęca.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Tak jak pisze Magda dzieje się, gdy ktoś podaje link do lekcji. Każdy kto go klika, widzi swoją własną pracę :) (jeżeli ją zrobił). Gdybym chciała kogoś poprosić o sprawdzenie wypracowanka, po wysłaniu na serwer musiałabym je otworzyć i dopiero ten link skopiować. - 12 lat temu
knorwid - Wyraz "swoją" zrozumiałem nie jako jej (Magdy) pracę, ale owego kogoś kto kazał. Można napisać 'osoba kazała mi sprawdzić jej/swoją (ale nie: moją) pracę". Jeśli jest inaczej, to słuszna uwaga Esterko! Przy okazji pozdrawiam i publicznie dziękuję, bo bez info od Ciebie nie miałbym kolejnego roku z eTutor w promocyjnej cenie;) Ale na forum o niedochodzeniu maili z promocjami już dość wątków ;/ - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Nie masz za co dziękować - pewnie doczytałbyś się sam :)
Co do wpisu Magdy - nie załapałam ;) Chyba dlatego, że do głowy mi nie przyszło, że można "kazać" ...
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki