ZALOGUJ SIĘ

Jestem za czystymi finansami

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Moim zdaniem tutor co roku powinien pokazywać stan finansów .To my uczniowie a jak się patrzy na aktualne dane jest nas no powiedzmy mnóstwo.Tutor dostał dofinansowanie z Unii ale baza finansowa to my .Dlaczego nie ma sprawozdań?Dlaczego na odpowiedż czeka się miesiąc ja dostałam po 3 .Dlaczego tutor klasyfikuje uczniów na tych ok i be.# razy zgłaszałaqm błąd i 3 razy dostałam odpowiedż ,że nie mam racji.Wyszłam na debila ale tak to jest z tutorem.Jeśli nie było takiego zwyczaju to ja się postaram aby zwyczajem dla tutora było rozliczenie finansowe przed nami uczniami.Tutor ma coraz więcej uczniów a mamy coraz mniej nowości wyłączając powtórki.A zadaj merytoryczne pytanie szybciej ci wąsy urosną niż dostaniesz odpowiedż.Konkludując mam prawo żądać informacji co tutor robi z moimi pieniędzmi ,bo moim zdaniem na profilu ziele nudą a abonament ciągle rośnie.No i ta jakość obsługi,żeby czekać miesiąc na odpowiedż od tutora i się nie doczekać?Fajne a pieniążki za abonament wpłacone.
ipon
ipon - Zadowoleni użytkownicy 204247 jestem wśródnich nich i to znaczy ,że Wasze szanowne minusy niczego tu nie zmieniają. - 12 lat temu
brauniack - Dobrze, że jesteś wśród tej społeczności zadowolonych użytkowników etutor.pl Minusy tutaj oznaczają nie zgodność co do Twojego posta a nie co do Twojej osoby. Pozdrawiam - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 12

Ty to chyba jesteś z innej planety. Zostań udziałowcem to na pewno dostaniesz sprawozdanie. Do publikowania sprawozdań są zobowiązane spółki emitujące akcje do obrotu publicznego. To jest prywatny biznes. My oceniamy ETutora poprzez to, że kupujemy, albo nie kupujemy ich usług. Dopóki płacę to znaczy, że uważam to za warte moich pieniędzy i nie obchodzi mnie ile na mnie zarabiają, ilu mają klientów, koszty, ilu ludzi zatrudniają itp. To by konkurencja się ucieszyła, gdyby zobaczyła takie informacje.
piter_c
ipon - Póki płacę aby stracić pieniądze to tracę.Jeśli płacę przez parę lat i widzę,że niewiele się dzieje obietnice od Tutora gonią obietnice a uczniów przybywa zaczynam być zniesmaczona.Nie wyzywaj mnie od mieszkańców innej planety ,skąd wiesz ,że są gorsi.Ja wiem,że z Tutorem rozwijałam się ale od jakiegoś czasu to się zmieniło.Tutor stanął w miejscu i stoi moim zdaniem za długo.Najnowsze obietnice są super optymistyczne i nie trzeba być z innej planety ,aby Tutor zareagował na ..Marsjan?Selenonautów ? a może na zwykłych tutorowych zjadaczy chleba,do których się zaliczam - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
piter_c - Tak ... no cóż ... pozdrowienia z Radomia. - 12 lat temu
ipon - Była mieszkanka Radomia pozdrawia z Bradford dzięki za minusa - 12 lat temu
piter_c - minus nie mój - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ipon: Konkludując mam prawo żądać informacji co tutor robi z moimi pieniędzmi

Skąd taki wniosek że masz takie prawo?

Czy jak kupiłaś rano w piekarnii bułki, to masz prawo pytać piekarza na co on wydaje zarobione pieniądze? :)

Ja nie nie za bardzo rozumiem Twoich żali. Ktoś nie odpisał na jakiegoś Twojego maila, później nie zgodził się z okresleniem ciastka czekoladowego i chcesz żadać od eTutora wyjasnień na co idzie kasa z abonamentów?

No prosze CIę ipon...
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ok macie racje,ale nie jestem z innej planety i nie jestem udziałowcem.Mój błąd ,że poruszyłam ten temat sorry ,w życiu nie popełnię tego błędu.A co tutor robi z moimi pieniędzmi faktycznie nie powinno mnie to obchodzić.Mogę płacić jeśli korzystam i broń boże skarg bo płacę.A konkurencja?Nie sprawdzałam ale kto wie może zobaczę co oferuje.Jeszcze raz mea kulpa i wszystko ok i tak trzymać.Wniosek jeden płać i nie płacz że to i tamto jak się czyta na forum.Nie podoba się zmień sobie nauczyciela.Fajne są te Wasze rady pozdrawiam
ipon
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dokładnie.
Nie wiem czego się czepiać etutora i na co idą pieniądze z abonamentu. Polak to potrafi wszystko spierd.... i się czepiać..... czasami nawet zniszczyć bardzo dobra inicjatywę / portal.
Tak jak zniszczyli piekarnie która oddawała pieczywo ( dla biednych) za darmo (... Później przyszedl Urząd Skarbowy i doliczył podatek od darowizny !!) Ludzie obudzicie się co jest z Wami, czasami tak myślę ?!

A co do działalności portalu to oczywiście, nowości , ulepszenia itd. mile widziane.

Pozdrawiam
P
phantasm2001
piter_c - Od chleba naliczyli mu podatek VAT i zbankrutował. Teraz podobno piecze chleb dla Anglików i na etacie ma więcej niż ze swojej firmy w Polsce.

Każde państwo potrzebuje takich ludzi dla których przepis/rozkaz jest najważniejszy, a nie skutki. Przecież ktoś musi nacisnąć ten przysłowiowy "guzik".
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

phantasm powiedz mi co ma kij do wiatraka .O Panu od chleba wie chyba każdy Polak w kraju i na emigracji wyobraż sobie,że ja też znam ten problem.Pisałam o czymś zupełnie innym płacę i tylko to się liczy.Abonament wpłynął moje usta są zamknięte bo zapłaciłam a według mnie jest to nie w porządku bo jeśli jestem tu od 3 lat i mam uwagę albo pytanie to powinnam dostać odpowiedż.Wielu z Was skarży się,że czekają na odpowiedż miesiąc i figa ,zero reakcji.Po co wstawiasz doskonale znana gehennę piekarza pod moją wypowiedzią?Wydaje mi się,że my mamy dosyć nierozstrzygniętych problemów z tutorem i historia Sławnego Piekarza nijak się tu nie ma.W mojej ocenie jako uczestnik z roku na rok jestem coraz gorzej traktowana przez tutora.Program sie nie powiększa o nowości wyjątek obrazki.Poczytaj sobie kategorię sugestie ile tam logicznych próśb i co ?No raczej zero realizacji więc nie wyjeżdżaj mi z Piekarzem,któremu sama osobiście bardzo i współczułam i współczuję
ipon
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ipon w sumie może po prostu zwróć się do administracji niż "bić pianę na forum" Nie ma co wylewać żalu i grzechów i czekać na współczucie. Należy konkretnie działać, wysuwać pomysły i sugestie.

Pozdrawiam
brauniack

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ipon, wykupując abonament wiedziałaś na jakie "usługi" możesz liczyć. Przypuszczam, że tego Ci nie obcięto. Masz dostęp do wszystkiego za co zapłaciłaś. Teraz możesz się tylko zastanowić, czy Cię to zadowala, jeśli nie, to faktycznie trzeba szukać dalej. Osobiście uważam, że za te pieniądze, które bierze eTutor, nic lepszego nie wynajdziesz. I piszę to nie po to, by się przypodobać administracji - mój abonament się już skończył. Nie wykupuję na razie nowego i to nie dlatego, że mnie tu źle traktowano. Wprost przeciwnie. Nie mam żadnych złych wspomnień. Miałam tylko raz pewien problem (z mojej winy zresztą), który został bardzo szybko rozwiązany. Drogą mailową. Dostałam odpowiedź chyba już na drugi dzień. A nie wykupuję, bo ja należę do tego starszego pokolenia, które jednak woli uczyć się z podręcznikiem. Tutaj praktycznie korzystałam tylko z systemu powtórek.
Ja osobiście na ten portal nie narzekam.
Tez_ja

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za bardzo pouczającą lekturę ale jeśli kupuję coś w danym sklepie i towar mi nie odpowiada to mogę zareklamować.Tutaj nie mogę doczekać się obiecanych nowości.Boli mnie to,że tutor obiecuje i na tym się kończy no może oprócz obrazków.Nie wiem czy nerwy by Wam nie puściły jeśli widzicie obrazek np. biały a podpis jest czarny.Uprzejma pani z tutora cierpliwie i tak samo przez 3 razy tłumaczy mi,ze tutor ma rację bo jak widzę biały a podpis czarny to jest ok.Pisząc o finansach miałam na myśli to,że jak się jest wiernym jednemu tutorowi przez kilka lat to na lata całe.Co roku płacę więcej a mam mniej, apetyt na naukę rośnie a dostępne materiały stanęły w miejscu.Fotolekcje 2 lata żadnych nowości,wisielec koszmar nic się nie dzieje od paru lat,powtórki w 80% mam codziennie te same no chyba,ze sama sobie pododaję i pozmieniam.Cała baza pytania sugestie ile tam super pomysłów od Was dla Nas i co i nic .Moi kochani nie róbcie ze mnie czarnej owcy ani ptaka,który własne gniazdo kala .Jestem tu 3 lata i cały czas czekam na spelnienie danych przez tutora obietnic,że program będzie poszerzony jak na razie na obietnicach się kończy.Bardzo ,bardzo jest mi przykro z tego powodu ponieważ na początku byłam ogromną entuzjastką tutora ale z biegiem lat mój entuzjazm opadł.Szkoda bo zawsze traktowałam tutora jak pioniera profesjonalizmu a na obietnicach się skończyło.Szkoda i dlatego mój żal .Serdecznie pozdrawiam
ipon
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
DAD - Widzisz ipon... ten post jest zupełnie inny. Masz pełne prawo miec swoje uwagi czy oczekiwania. Nawet całkiem czytelny jest ten wpis :)

Ja jestem tylko dwa lata i jestem ciągle zadowolony. Płacę wg mnie jakieś na prawde małe pieniądze. Już nie pamiętam ile, ale wyszło jakies mniej wiecej 7zł miesiącznie. To na prawdę jest "value for money". Nie moge stwierdzić jak Ty, że co roku płace i mam mniej.

Wg mnie administracja stara się realizowac pomysły i sugestie innych. Nie wszystkim da się dogodzić. Jeśli dla Ciebie jest juz za nudno i monotonnie, to moze to już nie jest etap dla Ciebie?

Skąd opinia że masz coraz mniej?
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tutor ma manię obiecywania nowości 13 czerwca specjalnie uruchomił nową funkcję sugestie do dzisiaj wpłynęło jak się nie mylę 188 sugestii.Każdą z nich zgłosił uczestnik i miał ogromną nadzieję,że ta sugestia zostanie wdrożona do programu.Pytam Was Drodzy ,którzy te sugestie zaproponowaliście czy one zostały zrealizowane?Dla mnie słowo droższe pieniądza i może jestem taka naiwna widząc co roku nowy cennik tutora ale czy moja naiwność musi godzić się z obietnicami tutora?Dlaczego tutor nie może napisać ,że np w ciągu 3 lat nic się nie zmieni w programie zmieni się tylko opłata za abonament bo bedzie wyższa.Jedno zdanie a jaka uczciwość.Nigdy nie zgodzę się na to ,że za mniej płacę więcej a co roku na tutorze mam mniej.Szkoda
ipon
quantum137 - > Nigdy nie zgodzę się na to ,że za mniej płacę więcej a co roku na tutorze mam mniej.
Miro chyba od tej ilości powtórek przegrzał się Tobie mózg...
Wybacz mi sarkazm ale to co piszesz jest jawnie nieprawdziwe.
- 12 lat temu
zorija - ta wypowiedż nie jest miła nie bardzo mi się podoba aż taki "sarkazm" - 12 lat temu
quantum137 - Jest to Twoje zdanie i masz do niego prawo.
Mi się wydaje, że Mira posuwa się zdecydowanie za daleko w swoich postach, także mój komentarz jest taki a nie inny i wcale nie miał być miły tylko dosadny i odpowiednio obrazujący moje stanowisko.
PS.
Nienawidzę podpierania swoich widzimisię kłamstwami, to przepełniło czarę by sprawa była jasna.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ipon - Quantum jednak odpowiem to,żadne moje widzimisię jeśli to konieczne to odnajdę pierwszy mój rachunek za naukę to były grosze chyba 74 zł za rok.Bardzo nie podoba mi się to ,że jesteś niegrzeczny w stosunku do mnie.To,że chcesz zaprezentować swoje stanowisko wcale nie musi wiązać się z tym,że Twoja racja jest jedyna,wyłączna i niepowtarzalna.Nie masz monopolu na tym forum ,póki co ja nielubiana też mogę mieć swoje zdanie a Ty nie masz prawa narzucać mi swojego no chyba, ze się mylę.Mocno mnie zaskoczyłeś wpisem o moich dodawanych słówkach.Skąd masz wgląd w moje statystyki jeśli nie jesteśmy do tego upoważnieni? - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ipon - Nie mamy wglądu w nasze statystyki a Ty znasz moje ruchy na moim prywatnym podwórku nauki.Ile dodaję słówe,że dodaję haotycznie.Skąd ta wiedza?Nie wymieniliśmy się adresami ja nic nie wiem ile Ty dodajesz słówek więc skąd Ty to wszystko wiesz o moich posunięciach? - 12 lat temu
quantum137 - > Skąd masz wgląd w moje statystyki jeśli nie jesteśmy do tego upoważnieni?
> skąd Ty to wszystko wiesz o moich posunięciach?
Statystyki -> ranking użytkowników -> użycie mózgu -> wyciąganie wniosków
Ipon wiesz kogo sama z siebie w tej chwili robisz?
Jesteś tu kilka lat i nie wiesz podstawowych spraw.
(Jesteś osobą, która spędziła tu najwięcej czasu z ponad 200 tysięcy aktywnych obecnie użytkowników, tylko mnie nie pytaj skąd to wiem)
Reszte pozostawie bez komentarza.

- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ipon - Szkoda zawsze pełny wachlarz ocen moich wypowiedzi a tym razem tylko cytat? - 12 lat temu
ipon - statystyki dodawanie słówek u mnie od paru miesięcy constans nie ma mnie tam a Ty mi robisz wykład na temat nielogicznego dodawania słówek statystyki milczą Ty nie.Mózg i wnioski zostawmy skupmy się na Twoich ocenach moich ruchów na Tutorze - 12 lat temu
ipon - No Quantum nie wierzę jesteś tak delikaty czy słowo Ci się ciśnie samo na usta wyzwul to słowo i napisz pewnie nie tylko ja jestem ciekawa - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ipon - Tak Quntum jestem tu tyle lat i nikt z Uczestników tak jak Ty nie zaskoczył mnie swoją znajomością moich postępów w nauce .Wiesz słówka,ćwiczenia non problem robię to codziennie ale Ty wiesz co ja robiłam 3 miesiące temu Pytam skąd .Twoja uwaga była bardzo celna,że dodaję bez składu nowe słówka .Skąd wiesz jak od paru miesięcy nie dodaję - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Liczba tematów w dziale "Sugestie" jest tak duża, ponieważ zostały tam przeniesione wątki tego typu z ostatnich dwóch lat. Od czerwca udało nam się rozwiązać około 50 ze zgłaszanych problemów/propozycji. Przepraszamy, że nie spełniamy wszystkich oczekiwań użytkowników, ale naprawdę, codziennie nasz zespół stara się ulepszać platformę. Nie lekceważymy waszych zgłoszeń, ale nie na wszystkie projekty mamy czas - niektóre zgłaszane propozycje wymagają tygodni pracy, która wymaga zaplanowania.
Naprawdę przepraszam i myślę, że robię to w imieniu całego zespołu, że nie jesteś, @ipon, zadowolona z tempa rozwoju platformy, ale naprawdę robimy, co w naszej mocy.
Uważam jednak, że twierdzenie, że nic się nie zmienia i że oferujemy coraz mniej - jest dla nas krzywdzące i nieprawdziwe. Pozdrawiam.
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dorzucę swoje dwa grosze.

Wrzucając wszystkie za i przeciw e-tutora do jednego worka osobiście uważam, że jest to bezapelacyjnie najlepsza platforma do nauki języka angielskiego dostępna na rynku.
Simply the best bang for your buck!

Co do ujawniania finansów... zgadzam się w 100% z piter_c/DAD.

Co do wdrażania sugestii innych użytkowników... wiesz Miro moich też wszystkich nie wdrożono, nie oznacza to jednak, że nie są brane pod uwagę.
Praktycznie z miesiąca na miesiąc tutorek jest coraz lepszy i jedyne co mogę tutaj skromnie podpowiedzieć to by nowe elementy pojawiające się w kursie były przed wdrażaniem dokładniej analizowane pod względem poprawności nie tylko gramatycznej.

Pozdrówka
quantum137
knorwid - Zdecydowanie popieram. A ostatnie zdanie - jakbyś mi je z ust wyjął. I strongly support. - 12 lat temu
japonskiwachlarz - Chodzi o problemy techniczne, czy macie może zastrzeżenia do funkcjonalności wprowadzanych poprawek? Pozdrawiam :) - 12 lat temu
quantum137 - To tylko przemyślenia odnoszące się do postów ipon. - 12 lat temu
knorwid - Kilka osób drobne zastrzeżenia (nie pretensje!) ma i jest to na forum i w sugestiach, np. https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/206390-Wyskakujace_znaczki_przy_odpowiedziach.html
To luźne rozważania, ale może warto wprowadzać jakieś wersje beta, które testowaliby aktywniejsi użytkownicy z odpowiednim stażem, a dopiero potem je wdrażać. Choć wydłużyłoby to cały proces, myślę, że może warto to rozważyć. Wszak specjaliści od e-learningu się tu nie uczą i mogą mieć nieco inne spojrzenie od przeciętnego użytkownika. Przecież "nikt nie jest doskonały"... Swoją drogą, kto pierwszy odpowie jaki znany film kończyły te słowa? ;-))
Pozdrawiam - ciesząc się, że trafiłem na eTutora.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - HI @knorwid- TE słowa prawdopodobnie padły na filmie "Some like it hot"z Marylin Monroe.
"Nikt nie jest doskonały".
- 12 lat temu
knorwid - Brawo Jerzy! ;) Niestety z Poznania do Wrocławia dojazd koleją utrudniony (remonty), więc nagroda kiedy indziej ;) Some like it hot - czyli nasze "Pół żartem, pół serio". - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Ja też podzielam zdanie Quantum. Dodam jeszcze, że nasze sugestie są tylko pomysłami, prośbami czy ideami, które osoby zarządzające ta platformą mogą rozważyć. W każdym razie moje żądaniami nie są i mam do nich dystans.
Myślę, że także Ipon w gruncie rzeczy ma dobre zdanie o eTutorku. Może się gdzieś po prostu zagubiła i potrzebuje tylko dobrego słowa.
Jeżeli to czytasz Ipon - wyluzuj, uśmiechnij się i ucz się z nami dalej.
- 12 lat temu
ipon - Esterko czytam i uczę się z Wami .Bez Tutora nie ma mojego życia .11 godz praca dojazdy ale każdego dnia 2 godz z Tutorem i tak jest od ponad 3 lat i są efekty.Pozdrawiam Esterko i przesyłam moc pozdrowień - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Dziękuję i wzajemnie pozdrawiam. Nie chcę wypowiadać się na temat metod uczenia się, bo nawet własnej pewna nie jestem. Pomijając więc ten temat, podziwiam Ipon Twoją odwagę, energię i zdolności. Szkoda tylko, że czasem niepotrzebnie się spalasz. Ja niestety robię dokładnie to samo - tracę za dużo czasu na forum, a przecież wiem, że w cenie jest poklask, a nie szczera, mniej lub bardzie trafna opinia o czyimś pomyśle czy o samej stronce. ET. naprawdę cenię i ciągle znajduję tu jakieś nowości.
Trzymaj się ciepło :)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@Ipon: Zdradzę jeszcze, że szykujemy kilka dużych nowości. Między innymi nowe notatki gramatyczne, więcej ćwiczeń, więcej obrazkowych list słówek w lekcjach. Cały czas inwestujemy środki w rozwój platformy i słownika Diki - na co dzień przy eTutorze i Diki pracuje kilkanaście osób.
pako
Pracownik eTutor
ipon - Miłe wiadomości już nie mogę się doczekać.Zyczę owocnej pracy i szybkiego wprowadzenia nowości w życie.Pozdrawiam - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki