ZALOGUJ SIĘ

Jak szukać na forum ,żeby samemu rozwiązać problem?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Bardzo proszę o łopatologiczne wytłumaczenie mi, w jaki sposób mam szukać na forum interesujących mnie zagadnień,w które okienko mam to wpisać?
Moje pytanie(być może dla kogoś głupie ) bierze się stąd,że nie chcę powielać pytań i różnych kwestii ,które z pewnością były już poruszane.
Teraz interesuje mnie prawidłowe użycie was i were a ja dalej nie wiem jak to znaleźć :-(
G
Gabrysia66

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

wpisujesz dane słowo np."were" w słowniku- otwiera Ci się diki - powyżej masz zakładki - lekcje- słówka i gramatyka-pytania ęzykowe i tam w tych pytaniach masz całą zawartość forum o "were" jest trochę zapytań i odpowedzi - natomiast nie ma was.Sprawdzałam- i tak możesz postępować z innymi zagadnieniami.(sorry za literówki) pozdrawiam
zorija
jerzy_pozoga - Witaj zorija- szukanie po lekcjach dobre jest, szukam czasami.
Niemniej jednak polecam słownik diki.pl- napisany na sposób encyklopedii i znajduję tam ciekawe przykłady.
Pozdrawiam- jkp
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za tak szybką i szczegółową odpowiedź,od razu spróbuję sama to robić.

Pozdrawiam.
G
Gabrysia66

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Do Gabrysia66- Ja używam "SŁOWNIK" z zakładki u góry ekranu i wszystko znajduję w ramach moich potrzeb.
Nie wiem cóż takiego, bardziej poważnego tematu poszukujesz.

W słowniku wpisałem was- i zaraz potem ukazało się szereg wiadomości na was/were/been.
Potem kliknąłem na okienko "pokaż odmienne formy" i ukazała się cała tablica z odmiennymi formami.
Pokazały się również przykłady w zdaniach.
Pozdrawiam- jkp
jerzy_pozoga
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
Gabrysia66 - Niczego bardzo poważnego zazwyczaj nie szukam,ale bardzo Ci dziękuję za radę.Dla mnie wszystkie są niezwykle cenne,bo mimo,że jestem tu od trzech miesięcy,nie wszystkie możliwości tego forum jeszcze znam.
Pozdrawiam :-)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jesteś absolutnie doskonały- na Tobie zawsze można polegać - właściwie to wszystkie pytania proponuję kierować bezpośrednio do Ciebie.Na taki sposób szukania - to jakoś nie wpadłąm- też mi się to przyda pozdrawiam
zorija
jerzy_pozoga - Ou,nie, są TU inni ZNANI powszechnie celebryci. Dzięki zorija, fajna jesteś.
I ja serdecznie pozdrawiam- jkp
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki