ZALOGUJ SIĘ

Sugestia odnośnie "trenera wymowy"

zmodyfikowany: tydzień temuostatnia aktywność: tydzień temu
Z jakiegoś powodu mam wrażenie, że ten "trener wymowy" oczekuje, że będę się wysławiał niczym brytyjska wersja Ivony? 90% użytkowników angielskiego (a więc i siłą rzeczy osób z którymi w tym języku będziesz rozmawiać) to nie są Brytyjczycy więc może nie oczekujmy żeby użytkownicy tej gry wysławiali się jak Brytyjczycy?
O
Onegdaj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Dziękuję za sugestię! Nie mogę zagwarantować wdrożenia zmian, ale na pewno pochylimy się nad propozycją.

Chciałam poinformować, że na chwilę obecną nie posiadamy funkcji, która umożliwiałaby wybór wymowy pojawiającej się w zadaniach oraz podczas ćwiczeń wymowy za pomocą "Trenera wymowy". Jednak skupiamy się głównie na brytyjskiej odmianie angielskiego. Spowodowane jest to tym, iż większość osób uczy się wymowy brytyjskiej, m.in. ze względu na bliskość geograficzną obu państw.

Dodam, że w kursie języka angielskiego pojawiają się zarówno nagrania wymowy brytyjskiej i amerykańskiej. Ikoną jasnoniebieskiego głośnika oznaczone są nagrania wymowy brytyjskiej, a ciemnoniebieskie - amerykańskiej. Zatem można wybrać wersję nagrania do odsłuchania.
MyroslavaRozbytska18
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.