ZALOGUJ SIĘ

Brak punktów za wykonaną lekcję

3 miesiące temuostatnia aktywność: 3 miesiące temu
Cześć, zauważyłam że nie dostaję 10 punktów za wykonie lekcji. Myślałam, że jest to może spowodowane przez błędy /pomyłki. Jednak dziś wykonałam lekcję bezbłędnie i punktów nie dostałam. Co może być powodem?
patrycjawalewacz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Cześć,
czy wykonujesz po raz pierwszy lekcję? Jeżeli tak to faktycznie musi być jakiś błąd, natomiast jeżeli wykonujesz tą samą lekcję powtórnie / wiele razy to punkty naliczają się tylko i wyłącznie przy pierwszym razie wykonanej lekcji.
Alex02

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Tak, jak napisała Alex02, punkty naliczają się tylko przy pierwszym wykonaniu (ukończeniu) danej lekcji.

Jeśli wykonałaś już 5 lekcji w danym dniu, to za kolejne lekcje wykonane w tym dniu lekcje punkty się nie dodadzą.

Czasem było tak, że po zakończeniu lekcji nie wyświetlała się informacja o przyznanych punktach, jednak doliczały się one do puli.
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Właśnie chodzi o to, że dziś nie dostałam żadnych punktów za wykonanie lekcji. Jedynie za powtórki i 7 dniowe wyzwanie nauki. Lekcję wykonywałam po raz pierwszy i na pewno nie dostałam punktów, bo obserwowałam licznik. Czy jest coś co mogę z tym zrobić? Dziękuję za Wasze odpowiedzi :)
patrycjawalewacz
darkobo - To w takiej sytuacji najlepiej napisać na [...]@etutor.pl - 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Monety przyznawane są za pierwsze wykonanie jednej lekcji na poziomie co najmniej 70%.
W przypadku ponownej realizacji materiału nawet po resecie postępów system nie przyzna monet.
adrianna.wu
Pracownik eTutor
patrycjawalewacz - Tak, to wiem. Jest to napisane na stronie. Zanim napisałam ten wątek, sama próbowałam znaleźć przyczynę. Lekcje wykonywane są po raz pierwszy, nigdy niczego nie resetowałam. Od paru dni nie dostaję żadnych punktów za wykonane lekcje. Wysłałam już maila do [...]@etutor.pl jak doradzono wyżej. Nie ukrywam, że punkty jakoś tak bardziej motywują do nauki. - 3 miesiące temu
adrianna.wu - @patrycjawalewacz, dziękujemy za wiadomość. Cieszymy się, że udało nam się pomóc :) - 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki