ZALOGUJ SIĘ

POWTÓRKI - nierealne terminy / kalendarz powtórek / sprawdzanie słówek w powtórkach

zmodyfikowany: 3 miesiące temuostatnia aktywność: 2 miesiące temu
Dzień dobry,
mam wyzwanie z prostym przejrzeniem moich słówek dodanych do powtórek. Widzę w kalendarzu że algorytm rozkłada moje powtórki w czasie tak, że niektóre mam wrzucone na 5-10 lat do przodu co jest totalną bzdurą. Chciałabym usunąć te powtórki i dodać je ponownie żeby czas był "bliższy" niż te 5-10 lat.

Obecnie w systemie powtórek mam ponad 1000 elementów.

I tutaj pytanie - w jaki prosty sposób mogę znaleźć te słówka które mam w powtórkach i które algorytm zaplanował do powtórzenia za 5-10 lat bez konieczności przechodzenia przez całą pulę moich 1000 słówek?

Pozdrawiam
Alex02

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Cześć, chyba się nie doczekam odpowiedzi na moje wcześniejsze pytanie ;)

Skoro nie ma takiego rozwiązania, a nie ma na pewno bo przekopałam wszystkie czeluści platformy, to może @etutor rozważcie taką opcję przy modernizacji systemu? :)

Pozdrawiam
Alex02
MyroslavaRozbytska18 - Bardzo przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Elementy dodane do powtórek i ostatnio te powtarzane możesz znaleźć tutaj - https://www.etutor.pl/words/elements-in-repetitions/all (Menu > Słówka > Elementy w powtórkach lub Powtórki > Więcej (trzy kropki) > Elementy w powtórkach).

Algorytm sam wyznacza datę ponownego pojawienia się elementu. Jeśli słowo otrzymało ocenę Świetnie lub Średnio, to pojawi się rzadziej i później.

Dziękujemy za Twoją uwagę, na pewno pochylimy się nad tą istotną kwestią.
- 3 miesiące temu
Alex02 - Dziękuję za odpowiedź, chociaż kompletnie nie dotyczy mojego pytania ;)
Za to liczę na to że faktycznie w przyszłości pochylicie się nad usprawnieniem platformy żeby była lepsza w odbiorze dla użytkownika :)
- 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wiem czy dobrze rozumiem problem, ale to że system planuje powtórki tak bardzo do przodu (omg, serio sprawdziłeś na 10 lat do przodu?? O_O) to raczej nie znaczy, że te słówka nie pojawią się wcześniej. To właśnie cała idea powtórek, że te same są wielokrotnie powtarzane.
karol13807
3 miesiące temuzmieniany: 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hej Karol,
w moim pytaniu chodzi przede wszystkim o funkcję sortowania / łatwego wyszukania powtórek które algorytm zaplanował na x lat do przodu.

Co do tego że słówka mimo ustalonej daty kolejnej powtórki nagle mogą pojawić się wcześniej - to kompletnie się z tym nie zgadzam. Po to w algorytmie mamy wskazaną kolejną datę powtórki żeby system faktycznie wtedy nam ją wyświetlił.
Alex02

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moment, gdzie to się sprawdza kiedy zaplanowana jest kolejna powtórka?
edit. W sensie chodzi mi o to, że ja dalej nie bardzo rozumiem istotę problemu. Z jednej strony szukasz "łatwego wyszukania powtórek które algorytm zaplanował na x lat do przodu", a z drugiej piszesz "Po to w algorytmie mamy wskazaną kolejną datę powtórki żeby system faktycznie wtedy nam ją wyświetlił". To się jak dla mnie nie bardzo trzyma kupy. Z jednej strony chcesz wyszukać jakie słówka w powtórkach w danym czasie, a z drugiej piszesz jakbyś dokładnie widziała jakie słówka na kiedy są zaplanowane...
Generalnie moje pytanie jest wobec tego, skąd pochodzi informacja, że "mamy wskazaną KOLEJNĄ datę powtórki"? Serio gdzieś na profilu można takie dane uzyskać, kiedy dokładnie będzie kolejna powtórka danego elementu?
karol13807
2 miesiące temuzmieniany: 2 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tutaj można zobaczyć daty następnych powtórek poszczególnych słówek i zdań: https://www.etutor.pl/words/elements-in-repetitions/all
j_pawlowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Faktycznie, że jest. Przejrzałam pobieznie swoje i najdalej co znalazłam to na przyszły rok jakieś najstarsze mi wrzucił, ale mam ponad 8000 elementów, więc ciężko mi stwierdzić. Ale to jeżeli chodzi o filtrowanie w tych listach, to chyba niestety nie ma takiej opcji :(
karol13807

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dokładnie o to mi chodzi, jak chcesz uporządkować wszystkie swoje powtórki których masz.... dużo i zobaczyć na kiedy są rozłożone to jest to po prostu mission impossible :)

także czekam na jakieś aktualizacje systemu i powtórek, w tym momencie dla mnie widok tej listy słówek z datami powtórek jest bardzo podstawowy i totalnie nieprzyjemny w odbiorze.
Alex02
adrianna.wu - Przekażę sugestia o opcji filtrowania powtórek na liście wszystkich elementów do osób odpowiedzialnych w naszym zespole. - 2 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki