ZALOGUJ SIĘ

prośba o polecenie materiałów do szybkiego odświeżenia j. angielskiego

3 miesiące temuostatnia aktywność: 2 miesiące temu
hej, potrzebuję w krótkim czasie (miesiąc) przypomnieć sobie podstawy angielskiego min. do poziomu B1 po kilku miesiącach nieużywania, z brakami w podstawach. Z eTutorem przerabiam hiszpański od roku i nie sądzę, żeby z tą apką dało się tak szybko przerobić choć część materiału. sprawdzałam profesora Henrego, program do gramatyki ale jest zbyt chaotyczny. Macie może jakieś materiały/aplikacje do polecenia z którymi da się szybciej pracować? ewentualnie jakąś metodę na szybkie odświeżenie języka?
Z
zbazinsky

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Jeśli chodzi o gramatykę języka angielskiego bardzo polecam książkę "Angielski Gramatyka z ćwiczeniami Repetytorium" Anny Treger wydawnictwa Lingo. Jeśli chodzi o słownictwo to mi bardzo pomogły lekcje z ETutor- ja również uczę się j.angielskiego i j.hiszpańskiego. Dobrą aplikacją do nauki jest też Duocards.
M
mscislowska
zbazinsky - dzięki za info, sprawdzę:) - 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

słownictwo oczywiście etutor, duolingo też jest nawet ok ale mi średnio do gustu przypadło, różne video gramatyczne, strony z czasami na google np. www.ang.pl
ttalkva
Leadership22 - Mi duolingo też nie podchodzi, choć dla osób początkujących może być fajny do ćwiczenia - tworzenia poprawnego szyku zdań z rozsypanych wyrazów. Swoją drogą etutor.pl też mógłby zastosować taką funkcję na poziomie A1 i A2 jeśli takowej nie ma. - 2 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.