ZALOGUJ SIĘ

Czy w serwisie jest jeszcze utwór U2-Beautiful day wraz ze słowami wyświetlanymi podczas jej trwania?

12 lat temu
Pamiętam, że ten utwór był w wersji koncertowej, słowa piosenki były prezentowane i podświetlane podczas odsłuchiwania. (wersja karaoke)
T
tabletamati

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

https://www.etutor.pl/lekcje/1/5/

Pierwsza lekcja.


pozdrawiam :)
DAD
Poziomek - Powinno być więcej takich filmików =) - 12 lat temu
ciasteczka - Witam,popieram! Filmik super,czytelny tekst i dobry dźwięk. Ja też nie miałam tego filmiku w swojej pierwszej lekcji,ale udało mi się wejść teraz przez link,który zamieścił DAD.Wielkie dzięki DAD! - 12 lat temu
jerzy_pozoga - JA również popieram. Sprawdziłem, zobaczyłem filmik poprzez link DAD-a.
DAD- mam pytanie czy jest więcej takich niespodzianek ?!
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ciasteczka - Super by było gdyby więcej takich filmików znalazło się na etutorku. To świetny sposób na naukę i zabawę. Nie znam osoby,która nie próbowała tłumaczyć ulubionej piosenki.Zgłośmy to wszyscy jako nową funkcję! - 12 lat temu
ciasteczka - Dad-ja też mam pytanie czy jest więcej takich piosenek?! - 12 lat temu
DAD - Lekcja druga...

https://www.etutor.pl/lekcje/2/315/
Metallica - Nothing Else Matters

No ja mam. Wkleje więc Wam linka kolejnego. NIe wiem zupełnie dlaczego ja mam inni nie mają. Z tego co pamietam, to starsi użytkownicy chyba mają teledyski. Pożniej już z tego zrezygnowano z uwagi na prawa autorskie czy coś...
- 12 lat temu
jerzy_pozoga - Dzięki DAD. To piękne, TA MUZYKA. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niestety etutor zdecydował się na wycofanie tej opcji w przypadku abonamentu dla nowych klientów - pytanie - dlaczego?
BlackAdder
jerzy_pozoga - Witajcie- JA (PREMIUM) jestem od Jesieni 2011.Poprzez link DAD-a jest film, dobrze nagrane. Sprawdziłem. Jest dobra piosenka, słowa English i obok w linii polskie słowa. Wersja koncertowa. All OK! Natomiast z wyboru "Lekcji 1" tego nie było.
Pozdrawiam- jkp
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Właśnie się się zastanawiałem dlaczego nie mam tych piosenek w liście lekcji. Trochę to bezsensu. Jak wejdę przez link to elegancko działa. Może dałby radę zrobić temat z linkami do piosenek?
Otus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. :D
T
tabletamati

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.