ZALOGUJ SIĘ

🟠 [Wątek eTutora] Zmiany w cenniku + nadchodzące promocje na platformie

zmodyfikowany: 11 miesięcy temuostatnia aktywność: 6 miesięcy temu
Drodzy,

może część z Was już wie o zbliżającej się akcji "Twój kurs eTutora na zawsze". 😎 Teraz już oficjalnie chcemy zapowiedzieć, że w najbliższy poniedziałek wystartuje promocja na dożywotni dostęp do wybranych kursów.
(Dopytujących o włoski uspokajamy - tak, promocja obejmie ITALIANO! 💪)

Użytkownikom, którzy preferują krótsze zobowiązania (co w pełni rozumiemy ;)), przypominamy, że do niedzieli trwa promocja na wakacje. Nasze ROCZNE kursy można zgarnąć 40% taniej. Więcej informacji na naszym blogu:
https://www.etutor.pl/blog/529/Wakacyjna_promocja_-_kursy_jezykowe_40_taniej.html

👉 A co dalej? W lipcu zaplanowana jest zmiana w cenniku naszych kursów językowych. Dlatego na osłodę dodamy, że podwyżki nie będą należeć do drastycznych. Szczegółowe informacje pojawią się wkrótce.

Zniżki lojalnościowe dla naszych obecnych Użytkowników pozostają oczywiście bez zmian.

Wszystkim chętnym do kontynuacji nauki z eTutorem przypominamy jeszcze raz o ofertach specjalnych:
👌 promocja na roczne warianty kursów EN/DE/ES lub FR 40% do niedzieli 25.06,
👌 promocja na dowyżotni dostęp do kursów EN/DE/ES/IT lub FR od poniedziałku 26.06 przez cały tydzień.
agnieszka.kw
Pracownik eTutor
piotr.grela - Może taka promocja zmusiła by mnie do dłuższego życia aby w pełni wykorzystać jej zalety... :-) - 11 miesięcy temu
shanks90 - Jak mogę zakupić eTutor na zawsze? Usłyszałem od znajomych, że coś takiego było i znalazłem ten wątek, ale nie widzę opcji zakupu... Niestety nie dostałem też od Was emaila w tym czasie, że istnieje taka możliwość. Czy jest to oferta tylko dla wybranych? - 6 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Jestem na etutorze od niedawna, jak wygląda promocja na dostęp dożywotni? Bedzie to jednorazowa opłata?
A
AgataO94
agnieszka.kw - Tak, jednorazowa opłata = kurs na zawsze Twój bez żadnych ograniczeń.
Na stronie głównej znajdziesz odnośniki do stron promocyjnych dla poszczególnych języków. Zachęcam do zapoznania się. 🌷
- 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Również mam pytanie odnośnie dostępu dożywotniego - czy będzie opcja zakupu pakietu, na więcej niż jeden język lub wszystkie?
vanillysky
agnieszka.kw - Oferta obejmuje dwie opcje:
👉 jeden wybrany język w wersji “na zawsze” za 999 zł,
👉 pakiet pięciu języków w wersji “na zawsze” za 1699 zł.
Na stronie głównej znajdziesz odnośniki do stron promocyjnych dla poszczególnych języków. Zachęcam do zapoznania się. 🌷
- 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przede wszystkim dziękuję za informację (również na maila - dotarła). Tak, czekałem na taką promocję, ale muszę przyznać, że trochę jest to temat do przemyślenia. Na szczęście jeszcze kilka dni jest :)
No bo tak policzyłem sobie, że kupując abonament na 2 lata z uwzględnieniem przysługujących mi zniżek, to kurs angielskiego zwróci mi się po ok. 6 latach (przy zakupach abonamentu na 12 miesięcy po około 5 latach). Ale odejdzie motywacja do zbierania monet, aby co miesiąc przedłużać abonament o 7 dni. Może to negatywnie wpłynąć na moje zaangażowanie do robienia codziennie po 400 powtórek.
Może bardziej kuszący jest pakiet na wszystkie języki, pytanie tylko, czy będę miał czas ich się uczyć. Podziwiam Piotra, który uczy się prawie wszystkiego, może jak już będę na emeryturze znajdę na to czas. Tylko czy będzie motywacja?

I jeszcze to ryzyko, mam nadzieję, że niewielkie, ale jednak, trwania eTutora. Niestety, z przeszłości mam złe doświadczenia z innym serwisem, w których abonament miał być "na zawsze", a po pewnym czasie okazało się, że "coś się zmieniło" i to, co miało być na zawsze, takim nie było (weszła nowsza wersja, a stara, do której miałem wykupiony dostęp, zniknęła). Pozostaje mieć nadzieję, że w przypadku eTutor tak nie będzie.

Ech, eTutor zafundował twardy orzech do zgryzienia (a tough nut to crack, BTW ;) ).
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja również dziękuję za informację na maila. Nie ukrywam, że przy moich językowych zapędach jest dla mnie ogromnie kusząca, niestety na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić na dodatkowy duży wydatek, gdyż urządzam dom, praktycznie od zera. Szkoda ogromna, że nie ma możliwości płatności ratalnych, w związku z czym pozostaje mi odkładanie miesięcznie małych kwot z nadzieją, że za rok ta promocja się jeszcze powtórzy. :)

Zresztą, podobnie jak @darkobo, też mam małe obawy, że ta promocja na całe życie się zakończy w momencie wejścia jakiejś "nowej wersji" albo (czego nie życzę ani firmie, ani użytkownikom eTutora) firma upadnie za kilka lat i pieniądze przepadną.
SilFx
11 miesięcy temuzmieniany: 11 miesięcy temu
darkobo - Opcję płatności w ratach można zastąpić kredytem. Jest to co prawda dodatkowy koszt, ale przy Twoim zainteresowaniu kilkoma językami może mieć to sens. Chyba, że faktycznie taka szansa będzie pojawiać się co najmniej raz w roku.
A co do obaw, to wiesz, nothing ventured, nothing gained ;) .
- 11 miesięcy temu
SilFx - O nie, tylko nie kredyt. Niby podobnie by wyszło, ale jakoś niekoniecznie chcę się w to wkręcać. Zresztą, mam od tygodnia abonament na hiszpański, od dwóch miesięcy na angielski, niech się najpierw spokojnie pokończą.

Nie wiem czy ta promocja się kiedyś jeszcze pokaże, ale skoro jest już drugi raz i to w przeciągu trochę ponad pół roku (wtedy to chyba były okolice listopada...), to można mieć takie nadzieje :) A jak nie, to będzie mi bardzo smutno, ale nic z tym nie zrobię.
- 11 miesięcy temu zmieniany: 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Abstrahując od tego, że kilka dni temu przedłużyłem abo o rok w promocji 40% zniżki (no ale cóż... "such is life"), to najbardziej mierzi mnie fakt, że etutor wypiął się na dotychczasowych długoletnich użytkowników. Czy jest się nowym klientem z ulicy, czy też wieloletnim użytkownikiem cena jest dokładnie ta sama... a gdzie uciułane przez lata 35% zniżki, czy choćby symboliczne 15-20%?
R
radmar2
agnieszka.kw - Dziękujemy za Twój komentarz i oczywiście jest nam przykro, że czujesz się rozczarowany.

1) Proszę pamiętać o zasadniczej różnicy między wspomnianymi rabatami:
- ze zniżką lojalnościową można kupić praktycznie każdy kurs na wybrany abonament 3-miesięczny lub 24-miesięczny (na które z reguły nie ma promocji czasowych) lub 12-miesięczny,
- zniżki czasowe dotyczą tylko określonego kursu na jeden wariant czasowy.

W ten sposób staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich Użytkowników: stałych i nowych.
- 11 miesięcy temu
agnieszka.kw - 2) Jeśli chciałbyś otrzymać zwrot pieniędzy za wykupiony kurs podczas ostatniej promocji na wakacje - jak najbardziej masz do tego prawo :) Pisz śmiało na adres [...]@etutor.pl, wszystko załatwimy. - 11 miesięcy temu
radmar2 - Napisałem. Pozdrawiam i dziękuję za pozytywny odzew. - 11 miesięcy temu
radmar2 - Sprawa ze zmianą wykupionego przeze mnie w czerwcu abonamentu na rok, została załatwiona w ten sposób, że dopłaciłem różnicę w cenie i mam już abo ważny bezterminowo. Dziękuję eTutor-owi za pozytywny odzew i konstruktywne podejście do tematu. - 11 miesięcy temu
adrianna.wu - @radmar2, cieszymy się, że mogliśmy pomóc :) Życzymy owocnej nauki! - 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@radmar2, jeśli jesteś zainteresowany promocją "na całe życie" (a z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że być może tak) i piszesz, że przedłużyłeś abonament kilka dni temu, to nie dałoby rady go anulować? Zdaje się, że w ciągu 14 dni od daty zakupu można to spokojnie zrobić i dostanie się zwrot kosztów...
SilFx

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kupiłem angielski "na zawsze". Dlaczego nie dostałem potwierdzenia takiego zakupu. Jedyny dowód to informacja na stronie eTutora.
N
netis7
adrianna.wu - @netis7, w mailingu wkradł się błąd, został on już zgłoszony. Aktualnie aktywne kursy dostępne są na stronie - https://www.etutor.pl/profil/historia - 11 miesięcy temu
netis7 - Wiem, że na Waszej stronie (https://www.etutor.pl/profil/historia) jest ta informacja, przecież napisałem (cyt: "Jedyny dowód to informacja na stronie eTutora.")
Pytałem o trwałe potwierdzenie wysłane do kupującego mailem.
- 11 miesięcy temu
adrianna.wu - @netis7, na adres e-mail powiązany z Twoim kontem na platformie eTutor, przesłałam potwierdzenie zakupu, proszę sprawdź skrzynkę odbiorczą, spam lub inne dostępne foldery. - 11 miesięcy temu
netis7 - Doszło, dziękuję. - 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki