ZALOGUJ SIĘ

Czy w aplikacji mogę uczyć się z dwóch kursów jednocześnie?

rok temuostatnia aktywność: rok temu
Zakupiłam dodatkowy kurs " travel english" aktywny do stycznia 2024. Teraz korzystam z kursu ważnego do 31 lipca 2023. Nie wiem jak w aplikacji przełączyć się na kurs travel english? Czy mogę korzystać z jednego i drugiego kursu jednocześnie? I w jaki sposób to zrobić?
Gawra76

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Jak w aplikacji klikniesz w te trzy kreski po lewej stronie to otworzy się menu gdzie pośrodku będzie można wybrać język nauki.
darkobo
rok temuzmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cześć! Jak najbardziej możesz mieć aktywny abonament na dwa kursy jednocześnie. 😊

Jeśli ten pierwszy kurs, który wykupiłaś to kurs eTutor angielski, to w aplikacji możesz przełączać się między nim a kursem Travel English za pośrednictwem zakładki Lekcje. Czyli klikasz u góry w aplikacji po lewej stronie na trzy kreseczki (hamburgerka 🍔) i z Menu wybierasz moduł Lekcje. Następnie z rozwijalnego menu widocznego u góry wybierasz "Travel English" i możesz zabierać się do nauki. 😊

Jeśli Twój pierwszy kurs skupiał się na innym języku niż angielski, to najpierw będzie konieczna zmiana języka nauki, o której pisał wyżej darkobo. Czyli np. jeśli uczysz się już hiszpańskiego, a chcesz przełączyć na kurs Travel English, to musisz najpierw wejść w Menu i przy haśle "Język nauki" wybrać język angielski z rozwijalnej listy. A potem przejść przez kroki, które opisałam wyżej. 😊
kamila.zet
Pracownik eTutor
rok temuzmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki