ZALOGUJ SIĘ

Nie przechodzenie lekcji i nie naliczaniem ciągłości lekcje

rok temuostatnia aktywność: rok temu
często kończę lekcje na ekranie: "gratulujemy bla bla bla ukończyłeś lekcję bla.bla.bla czy chcesz powtórki?

a potem gdy włączam na drugi dzień mam ta sama lekcje nod nowa.

Dziś musiałem przerwać w trakcie lekcje i zrobić cos innego. Wrzuciłem apke w tło. Przerwało lekcję i pokazuje mi za mam 1 lekcje z rzędu 😒😒😒 pomimo, że zachowuje ciągłość od lonad 10 dni
M
Michal3868

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Liczba dni nauki z rzędu naliczana jest za codzienne logowanie. Jeśli któregoś dnia pojawiła się nieobecność, to na drugi dzień możesz ją odzyskać (maksymalnie 3 dni nieobecności z rzędu) za pomocą funkcji Powrót do przeszłości, która dostępna jest w markecie - https://www.etutor.pl/coins-market.

Przerwanie lekcji nie wpływa na zachowanie ciągłości dni. Jeśli jednak została przerwana lekcja, to po powrocie system kieruje do początku danego (przerwanego) ćwiczenia w tej lekcji, dlatego może pojawić się wrażenie, że coś się powtarza.
W przypadku zakończonej lekcji po wyświetlaniu ekranu gratulacyjnego, a następnie przejdziemy na przykład w Profil i tam wybierzemy opcję kontynuowania nauki, to system powinien pokierować nas do nowej lekcji w tym lub nowym temacie.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy na adres [...]@etutor.pl.
Pomocne będzie podanie więcej szczegółów.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

i jeszcze mam płacić momentami 😁 za blad aplikacji 😒😒😒
M
Michal3868
adrianna.wu - Płatność za odzyskanie nieobecności jest monetami zebranymi za aktywność na platformie, nie złotówkami 😉

Natomiast utrata dni spowodowana jest brakiem logowania się na konto w dniu 9 stycznia 2023 roku (nie jest to błąd aplikacji). Logując się następnego dnia należało skorzystać z Powrotu do przeszłości.
- rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.