ZALOGUJ SIĘ

Opowiadania dla początkujących do snu. Czy są takie?

12 lat temu
Witam,
Czy są na stronie dostępne gdzies opowiadania "czytanki" do snu. Z chęcią poczytał bym coś takiego na niezbyt zaawansowanym poziomie.
B
Bartosz.Drozdowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Czytanek nie szukałem ale mam podcasty dla początkujących do słuchania, które możesz słuchać przed snem. Bardzo fajne polecam.

https://www.diki.pl/radio/podcasty/?channel=11
slawek4

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja proponuje kupić jakiś audiobook na swoim poziomie i czytać mając czytankę przed sobą a przy okazji słuchasz do woli. W ten sposób najłatwiej nauczysz się prawidłowej angielskiej wymowy.
Pozdrawiam.
Ewa_G1967
jerzy_pozoga - Popieram Ewa- ja w sposób intensywny zaczynałem od słuchania z CD-playera różne czytanki od poziomu Level 1 "Penguin Readers". -jkp - 12 lat temu
Hypnos - A możesz Ewo polecić jakieś ciekawe audiobooki ?
- 12 lat temu
Ewa_G1967 - A możesz napisać na jakim poziomie angielskiego jesteś?? I może choćby jakiś mały zarys Twoich zainteresowań. - 12 lat temu
Hypnos - Poziom to początkujący A1-A2 lekki zarys słownictwa znam. Z głównych zainteresowań to sport , podróże.
Niedługo czeka mnie podróż za granicę i przydało by się trochę materiału by w wolnych chwilach posłuchać.

Podsumuwojac : Szukam czegoś łatwego do zrozumienia , by osłuchać się z językiem , może zawierać jakiś dowcip , trudno powiedzieć.

Z góry dziękuje ;)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A ja polecam chomikuj. Można tam pościągać fajne opowiadania, a także audiobooki.
I
ilosoczek
quantum137 - 2 lata grozi użytkownikom Chomikuj.pl
Prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie kradzieży i udostępniania filmów z serwisu Sagio.pl na Chomikuj.pl. Użytkownikom grozi odpowiedzialność karna i wysokie odszkodowanie...
- 12 lat temu
tamarind17 - grozi użytkownikom którzy udostępniają pliki

a pobranie na własny użytek jest legalne
- 12 lat temu
absolwentka - Dokładnie! Pobieranie jest legalne na własny użytek pod warunkiem, że pliki zostaną usunięte do 24 h z komputera (o ile coś się nie zmieniło w przepisach). Pozdrawiam! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

spróbuj posłuchać z tej strony:
http://www.isel.edu.pl/czytelnia/index.php
bardzo śmieszne.pozdrawiam
zorija
jerzy_pozoga - Dzięki zorija- DOBRE ! Ja wysłuchałem kilka kawałków.
Serdecznie pozdrawiam z okazji dnia 8 marca -jkp
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki