ZALOGUJ SIĘ

Ponowne wykonanie testu poziomujacego niemiecki

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Dzień dobry. Pierwszy raz z programem. Uruchomiłem test poziomujący, ale nie sądziłem, że nie będę mógł z tego wyjść i wypełnić, go w optymalnym dla mnie czasie. Prośba o pomoc i naprowadzenie mnie, jak mogę go wykonać ponownie. Niestety aplikację przejrzałem dogłębnie i nie widzę takiej funkcji.
W
wojciech_metro

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

W aplikacji w prawym górnym rogu klikam na mój awatar.
Następnie na tym samym "panelu", na którym znajduje się moje imię i nazwisko (w okolicach prawego górnego narożnika) jest ikonka zębatki. Klikam w nią.
Rozwijam "nauka i postępy".
Klikam "poziom zaawansowania".

W górnej połowie ekranu mam "Poziom określony na podstawie testu kwalifikacyjnego: ___", a poniżej jest link "wykonaj ponownie".
I
Iwex
darkobo - Na stronie internetowej można dojść do ustawień konta poprzez "hamburger" w prawym górnym rogu strony - klik, i na dole rozwiniętego w ten sposób menu są Ustawienia konta. Na stronie, która się otworzy jest ramka "Nauka i postępy", a w niej "Poziom zaawansowania". Dalej, jak wyżej - trzeba kliknąć w "wykonaj ponownie" . - 2 lata temu
tlstar - Ciekawe.... Bo u mnie w tym miejscu jest tylko opisane 6 poziomów zaawansowania, które mogę sobie odpowiednio zaznaczyć wg mojej opinii. - 2 lata temu
darkobo - Hmmm, teraz zobaczyłem, że chodzi o niemiecki, rzeczywiście w niemieckim nie ma w tym miejscu testu poziomującego, z tym, że ja nie mam wykupionego tego kursu. Może test pojawia się po wykupieniu kursu? - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@wojciech_metro Ponowne wykonanie testu możliwe jest w tym miejscu – https://www.etutor.pl/exams/einstufungstest
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niestety po kliknięciu widzę tylko to - muszę skopiować cały tekst, bo nie można wkleić screena:

Ukończyłeś Test poziomujący - język niemiecki na poziomie:
A1
Uzyskany wynik na poziomie A1: 0%

Rozpocznij naukę

Jeśli materiały okażą się dla Ciebie zbyt łatwe lub zbyt trudne, możesz w każdym momencie zmienić swój poziom nauki w zakładce Lekcje.
W
wojciech_metro
adrianna.wu - @wojciech_metro z ponownym wykonaniem testu poziomującego nie powinno być już kłopotu. Proszę skorzystaj ponownie z linku - https://www.etutor.pl/exams/einstufungstest - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.