ZALOGUJ SIĘ

Cyntia Schneider nie potrafię otworzyc tekstu

12 lat temu
Tego fragmentu lekcji nie mogę otworzyć. Pokazuje mi się
"Aby włączyć napisy, kliknij przycisk View subtitles i wybierz język angielski lub polski z listy".
Może ktoś mi wyjaśnic o co tutaj chodzi? Cos jest w systemie nie tak, czy to ja robie coś zle?
M
malwo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Jak klikniesz przycisk PLAY to obok pojawi się przycisk "27 languages [off]", wyszukujesz English lub Polish i masz napisy podczas oglądania:)
K
kana23

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję. Otwarłem stronę Explorerem i jest ok. Mozilla nie otwiera. Pozdrawiam
M
malwo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witaj malwo-otwarłem to nagranie wg. podanego linku z ciekawości
--------------------------------------------------------- Ja mam dobry komputer i zaktualizowany.
Codziennie używam i uczę się.
Wg. moich obserwacji - u mnie wszystko OK! Ta lekcja -pierwszy raz.
Udało się wszystko otworzyć, wysłuchałem w całości.
1)Zrobiłem tak: Play-klik (środek ekranu)
2)Share-klik (pojawiło się okienko do wyboru 27lang, X-klik)
Jednocześnie pojawiło się również okienko na dole, z lewej strony (długie prostokątne) do wyboru 27-lang.
3)A potem dokonałem wyboru języka w okienku 27-languages spośród wielu dostępnych języków w napisach.
--------------
Ja mam komp. z W7-64, IE9, Adobe Flash Player 11.1.102.55
Pozdrawiam-jkp
----------------------------------------------------------
Witaj malwo- dzisiaj 19 STY.ponownie otwarłem wg. podanego linku
-----------------------------
1)Pojawiła się strona wraz z ekranem video o przekątnej 16cm
2)po lewej stronie u dołu ekranu na Play-klik
3)wyraźnie widziałem czarny postępujący pasek ładowania filmu u dołu ekranu
4) video wystartowało
5)dokonałem wyboru tekstu z pola obok "Play", polski dobry
6)nie miałem problemu w dalszej części oglądania video
-napisy były w trakcie zgodnie z czasem postępu w monologu
(na ekranie zamiast strzałki była rączka - prawidłowo)
Nie miałem żadnych problemów.
-----------------
Ja mam 4programowy Norton 360 i czasem używam do sprawdzenia rejestrów, wymiatania zbędnych pilków, naprawy Active X,itp.

-jkp
jerzy_pozoga
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
malwo - Witaj Jerzy
Na moim komputerze też otwiera się wszystko i jest ok. Niestety na laptopie otwiera się tylko obraz. Jest też dźwięk, ale obraz jest zbyt mały i nie pojawia się przycisk "play"
To jest problem, gdyż częściej korzystam z laptopa.
- 12 lat temu
jerzy_pozoga - Witaj malwo-Jeżeli sam nie możesz usprawnić tego problemu polecam zapytać się/ zwrócić o pomoc do specjalisty.
-----------------
Przyznam się iż dawno temu nie wiedziałem jak naprawić swój komputer . A zatem wystartowałem z oryginałem CD-DVD W7-64, wszystkie poprzednie programy wymazałem, nagrałem na nowo TO CO FABRYKA DAŁA. Ja mam 2 lata komp. TOSHIBA
BARDZO WAŻNE- posiadanie oryginału CD (celem naprawy komp.)od producenta! A masz takie CD ?
Powodzenia- jkp.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - Witam malwo- jestem ciekawy.
Jak tam u ciebie ? Masz jakie postępy w naprawie ?
A jak NIE to zapraszam do Wrocławia. Są fachowcy.
-jkp
- 12 lat temu
malwo - U mnie ok. na razie pracuje na komputerze. Na laptopie otwiera sie obraz ale jest za mały, żebym mógł ustawić język. Dzieki za zaproszenie. Jak pojade na południe Niemiec to może zahaczę o Wrocłowaw:-) - 12 lat temu
jerzy_pozoga - OK! A w czasie zakupu NOWEGO-sprawdź kompatybilność z programem eTutor.pl, bo to bardzo ważne ! Np. lekcja 52, wisielec, itp.
-jkp.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Być może to problem z wtyczką, lub brakiem jej kompatybilności z wersją przeglądarki?
Spróbuj zaktualizować wtyczkę Adobe Flash Player do najnowszej wersji.
Osobiście używam przeglądarki mozilli (ver. 9.0.1) oraz wtyczki (ver. 11.1.102.55) i wszystko działa normalnie. Jest możliwość wyboru napisów oraz powiększenia filmu na cały ekran (w górnym prawym roku okienka z filmem)
D
darek.k

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.