ZALOGUJ SIĘ

Wideolekcje Etutora - dobry pomysł ale spóźniony o wiele lat.

zmodyfikowany: 3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Widziałem pierwszą wideo lekcję Etutora, pomysł super ale spóźniony o jakieś 5-8 lat. Coś organ decyzyjny Etutora działa wolno i słabo. A może trochę jest oszczędny :-)

Ta Pani z filmiku jest bardzo sympatyczna. Poproszę o więcej filmików.

Będę powtarzał do znudzenia chętnie widziałbym dwa osobne kursy angielskiego - wersję amerykańską i brytyjską.
To są dwa różne języki angielskie pod względem wymowy, słownictwa i gramatyki.


https://www.etutor.pl/blog/330/Wideo_w_eTutorze_-_nowy_sposob_na_nauke_angielskiego.html
piotr.grela
ang-nsw - Super filmik! Szkoda, że nie ma ich więcej? - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
Gość - Pani jest sympatyczna, ale za dużo gestykuluje.
Ciągłe ruszanie głową, rękoma jest wg mnie irytujące.
Lepiej mi się słucha bardziej statycznego przekazu.
Pani mówi w językiu polskim, więc nie potrzeba ciągłego machania rękoma i głową, aby zrozumieć co mówi.
Każdemu odpowiada co innego.
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
piotr.grela - Ja tą Panią gdzieś już wcześniej widziałem na YouTubie, tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie... - 3 lata temu
Gość - Wiesz, ja też mam wrażenie, że twarz jest mi znajoma. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Jak to mówią - lepiej późno niż wcale :)
Takie filmiki uczniom eTutor bardzo by się przydały moim zdaniem. Jednak to w jaki sposob ten pierwszy został stworzony ''śmierdzi'' mi trochę zgapialstwem od polskiej YouTuberki, która również zajmuje się tłumaczeniem zagadnień z języka angielskiego - Arlena Witt. No chyba, że to jest popularne, żeby odnosić się do używanych zwrotów poprzez nawiązanie do fragmentów z fimów i piosenek.
avayorica
Gość - Też zwróciłam na to uwagę.
Aż trudno uwierzyć, że eT nie potrafił wymyślić czegoś oryginalnego.
Przecież zatrudnia wielu nauczycieli.
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
tlstar - no i ? ........
Może zamiast krytyki jakaś propozycja "absolutnego hitu"?
BTW Np. setki firm powiela produkcję Coca Coli wytwarzając własne napoje pod nieco innymi nazwami. To źle?
- 3 lata temu
Gość - Żadnej propozycji, bo ja wolę czytać niż oglądać.
eT jest potężną firmą edukacyjną i powinna mieć pomysł na ''absolutny hit'' dla lubiących naukę z filmików YouTubowych, jeśli już startuje z taką nowością.
I prawdopodobnie, jak to duża firma, ma sztab ludzi do tego typu wyzwań.
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Trudno z angielskiej gramatyki wymyśleć coś nowego. Co do Pani Arleny Witt trochę przerost formy nad treścią, zwłaszcza jej podręczniki...
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Piotrze - zgadam się z i co do Pani Witt i co do kursu brytyjskiego oraz US.

problem mamy taki iz tutaj w Tutorze zrobila die mieszanina. moze udalo by...
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.