ZALOGUJ SIĘ

Nie można obejrzeć tego teledysku w tej witrynie, jedynie w YouTube. Szkoda..

12 lat temu
Wroclovanka
czarkson - U mnie wszystko działa. - 12 lat temu
Jokasta - U mnie też. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

U mnie też nie działa, przekierowuje na Youtube
grzegi44
Wroclovanka - Hejka. A korzystasz z e-tutor w PL? - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

u mnie działa, może to zależy od tego jakiej przeglądarki używasz.
mceo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wyświetla mi się dokładnie taki napis: "Ten film wideo zawiera treść od partnera Vevo. Możliwość jej odtwarzania w określonych witrynach jest zablokowana. Obejrzyj w YouTube."
Sprawdzałam w paru przeglądarkach i jest to samo... Sprawdzam wyrywkowo teledyski z innych lekcji i nigdzie nie działa.. Tylko zmienia się nazwa partnera (firmy) a nawet trafiłam na skasowane przez użytkownika jak np. Pink Floyd z lekcji 11. O!!! Trafiłam na działający poprawnie teledysk z lekcji nr 22.! To ja już nie rozumiem o co kaman.. Może chodzi o to, że nie jestem w Polsce? Ale wcześniej działały wszystkie OK. Dziwne..
Ale dziękuję Wam za sprawdzenie..będę szukać przyczyny skoro Wam działa..hmm..
Wroclovanka
Ewa-Sally - może napisz do administracji eTutor, pewnie będą wiedzieć więcej na ten temat, niż my - 12 lat temu
Wroclovanka - Napisałam do e-tutor i oto odpowiedź. Myślę, że mogę zacytować co by inni wiedzieli, że jednak z ich kompami wszystko OK..

Witam,

teledyski występujące po każdej lekcji zostały usunięte z naszych
lekcji z powodu ochrony praw autorskich, natomiast kurs został wzbogacony
o inne nagrania dźwiękowe, by jego wartość z racji tego faktu nie
zubożała. Przepraszamy za utrudnienia, ale nie są one od nas zależne.

Pozdrawiam,
Agnieszka Machowicz
Dział Obsługi Klienta
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

oglądanie filmów na YouTube zależy od kraju, gdzie się ogląda
czasami oglądanie w danym kraju jest wogóle zablokowane, a czasami oglądanie we wstawionym player-ze jest zablokowane i trzeba oglądać w youtube

wyjściem z tej sytuacji byłoby gdyby eTutor kupił prawa do piosenek, oryginały są na pewno za drogie, ale dość tanio można kupić znane piosenki śpiewane przez innych wykonawców, takie piosenki można by odtwarzać bez problemów, niekoniecznie przez YouTube, mogły by być bezpośrednio na serwerach etutora
Bilberry
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
Wroclovanka - pewnie masz rację..
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki