ZALOGUJ SIĘ

Strony z ćwiczeniami do drukowania

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Znacie jakieś strony do wydrukowania ćwiczeń z języka angielskiego? Razem z odpowiedziami, żebym można było sobie od razu samemu sprawdzić. Najlepiej, żeby to była i gramatyka i słownictwo.
InnaWikka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Większość podręczników, ćwiczeń do gramatyki, słownictwa ma odpowiedzi do pytań, testów.
piotr.grela
InnaWikka - Zależy mi na ćwiczeniach do wydrukowania. Posiadam kilka książek, ale przerabiam je w zawrotnym tempie. Na lekcjach angielskiego w szkole praktycznie nie uczestniczę w zajęciach (za niski poziom dla mnie) tylko przerabiam swoje ćwiczenia. W tym tygodniu powinnam skończyć już drugą książkę. - 4 lata temu
Gość - A jakie są te dwie książki? - 4 lata temu
ang-nsw - InnaWikka - Może Longmana: 'UNDERSTANDING AND USING ENGLISH GRAMMAR', autor: Betty Schrampfer Azar, objętość: 458 str. A4 (w tym 20 str. suplement) - 4 lata temu
InnaWikka - @naukaonline "Testy gramatyczno-leksykalne" angielski dla średniozaawansowanych B1-B2 - dosyć popularna i "Testy z angielskiego. To ci się przyda" wydawnictwa preston publishing - 4 lata temu
Gość - Dzięki.

Wiem, że zależy Ci na czymś do nauki z internetu, ale pozwól, że polecę Ci dwa podręczniki z testami i odpowiedziami.
To jest praca na lata, jak mówi autor.
Może Ci się spodobają.

Ja mam te podręczniki i wiem, że materiału jest wręcz nie do przerobienia.
Wkleję link do strony, gdzie można zakupić i poczytać opisy.

Wpiszę jeszcze tytuły, bo nie wiem czy link nie zostanie skasowany.

http://www.angielski-korepetycje.pl/angielski-korepetycje.html

Angielski- Korepetycje 1
Angielski- Korepetycje 2

Ja mam jeszcze tę trzecią Superstarter, ale to raczej nie na Twój poziom ;)
Jak rozwiniesz opisy pod każdym podręcznikiem, to jest tam bardzo szczegółowy opis zawartości.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu
Gość - Ach, widzę, że z tej strony można pobrać różne testy za darmo.
Zapomniałam o tym, bo ja nie korzystam z testów z internetu, wolę mieć książkę w ręku.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu
InnaWikka - @naukaonline Bardzo dziękuję! - 4 lata temu
Gość - Proszę bardzo :) - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

1. English vocabulary in use - różne poziomy
2. English grammar in use - różne poziomy
3. English Collocations in Use intermediate i Advanced
4. English phrasal verbs, idioms in Use

Moim zdaniem aby to wszystko zostało nam w głowie na stałe, trzeba wklepać poprzez diki.pl do nauki na Etutorze i powtarzać.
piotr.grela
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki