ZALOGUJ SIĘ

Chodzi mi o dział Moje testy

zmodyfikowany: 14 lat temu
Cześć, mam taki problem - albo nie rozumiem w jaki sposób, albo coś u mnie nie działa - w Moje testy jest odnośnik - Tłumaczenie słówek w zdaniach. Zatem logiczne jak i po doinformowaniu się - trzeba przetłumaczyć na język polski słówko podświetlone w zdaniu. Jest zdanie ze słówkiem forty, które tłumacze na j.polski jako czterdzieści. W odpowiedzi jest to poprawna odpowiedź, ale nie zostaje mi ona uznana (zaznaczona na zielono, tak jak w słówkach powtórkowych). Czy ktoś może mi wyjaśnić, czy źle coś robie? Dzięki za odpowiedź.
P
pranknature

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

z tego co wiem, to tu jest samoocena - samemu przyznaje się ocenę za tłumaczenie, gdy zaznaczysz "4 excellent" (czy jakoś tak) to znaczy dla serwera, że już się słówka nauczyłaś i dopiero będzie powtórzone za jakiś bardziej odległy czas dla powtórzenia, natomiast gdy słabiej się ocenisz, serwer odczytuje to jako potrzebę do powtórzenia w bliższym czasie

bo nie znalazłam jeszcze aby gdzieś się wpisywało tłumaczenie z klawiatury...
mmichalak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tłumaczenie z klawiatury można wpisać po kliknięciu na pole odpowiedzi. Nadal samemu się ocenia stopień znajomości słowa, ale jeśli jest dobrze to podświetla się na zielono, źle - na czerwono.
Z tego co rozumiem problem i co sam sprawdziłem, wygląda na to, że jest jakiś błąd w działaniu tego systemu przy tłumaczeniu słówek ze zdań. Albo to działa inaczej niż myślimy ;)
Z
zolty
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.