ZALOGUJ SIĘ

Przydatne linki do nauki i zabawy

12 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witam,chciałabym abyśmy umieszczali przydatne linki tylko w jednym (np. w tym) wątku. Najlepiej pisać krótko np.filmy i dołączyć link.Można dodać krótki opis:kategorię filmu,czy zawiera napisy,poziom trudności. Przeglądałam forum i natknęłam się na różne na prawdę przydatne linki,ale trzeba je za każdym razem szukać i zastanawiać się jaki to był wątek. Ułatwi to nam wszystkim i zaoszczędzi czas.Bardzo dziękuję.
ciasteczka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Podpowiem Ci ciasteczka, że linków nie musisz szukać.
Zapoznaj się czym są zakładki w przeglądarce (bookmarks) one bardzo ułatwiają życie. Możesz sobie stworzyć folder i umieszczać linki bezpośrednio do wątków jakie Cie interesują.

Na większości for, również tutaj jest zasada by niepotrzebnie nie dublować odpowiedzi, czasami to trudne ale jak wiesz, że temat był poruszany to niech jest tam gdzie jest.

Możesz również użyć 'gwiazdki' nad pytaniem na e-tutor, będzie to Twój ulubiony wątek i szybko go będziesz mogła odnaleźć.

Pozdrawiam
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
ciasteczka - Dzięki. Widziałam wiele interesujących linków na forum i wpadłam na ten pomysł. - 12 lat temu
quantum137 - Nie ma za co. Jak będziesz coś potrzebowała daj znać. - 12 lat temu
ciasteczka - Dzięki.Jestem tu bardzo krótko i dopiero uczę się jak korzystać z tej strony.Czytam forum żeby dowiedzieć się od czego zacząć naukę,jaki materiał wybrać w pierwszej kolejności.Szukam sposobu żeby szybko dojść do celu. - 12 lat temu
quantum137 - To długa droga przed Tobą:)
Myślę, że znajdziesz na portalu wiele użytecznych wskazówek i rad, także powodzenia!
- 12 lat temu
ciasteczka - Dzięki,przyda mi się każde słowo otuchy,bo mam ciężki orzech do zgryzienia! - 12 lat temu
quantum137 - Na każdy orzech znajdzie się rada;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zamieszczam, bo takich pomocy nigdy nie jest za wiele. Sadze ze materialy BBC i testy sa godne uwagi :)
AngelikaObszynska
ciasteczka - Masz rację!Takie informacje jak się powtórzą to nikomu nie zaszkodzi tylko pomoże. Można zauważyć,że bardzo często powtarzają się info lub wypowiedzi niczemu nie służące i zabierające miejsce i nikomu to nie przeszkadza i nie jest tak krytykowane jak mój pomysł. - 12 lat temu
ciasteczka - Co jakiś czas pojawia się ktoś nowy i na początku jest mu trudno znaleźć przydatne tematy,a jak zobaczy tak zatytułowany temat to od razu będzie wiedział co tu można znaleźć.Ja kilka godzin spędziłam na forum żeby znaleźć przydatne linki,które są porozrzucane po całym forum.Wszyscy tu się uczymy i często szukamy w internecie ciekawych stron pomocnych w nauce i chyba możemy się podzielić z innymi tymi informacjami.Czemu sobie nawzajem nie pomagać? - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wiem czy już była podawana ta strona: ted.com
jest to strona z ciekawymi wykładami w jęz. angielskim z możliwością wybrania języka napisów
mniszka
ciasteczka - Dzięki Mniszka za stronkę.Ja jeszcze nie spotkałam się z tą stroną. Wybieranie języka-zachęca do spróbowania zabawy! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wykłady z uczelni z całego świata, bardzo ciekawa strona: https://www.coursera.org/
Można sobie włączyć napisy angielskie
mniszka
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.