Szkoła angielskiego online

Angielskiego najszybciej nauczysz się online

Jak uczymy?

Metoda eTutor pomogła tysiącom osób nauczyć się angielskiego w naturalny i przyjemny sposób. Zapamiętuj słówka, kojarząc je z obrazkami. Ucz się przydatnych zwrotów ogladając lekcje wideo. eTutor przeprogramuje Twój umysł, dzięki temu zaczniesz płynnie mówić po angielsku.

eTutor angielski to najpopularniejszy w Polsce internetowy kurs angielskiego. Rozwijany jest przez międzynarodowy zespół nauczycieli języka angielskiego i metodyków. Wykorzystuje multimedialne ćwiczenia oraz innowacyjny mechanizm powtórek do maksymalizacji efektów nauki.514 017 156
Wykonanych powtórek
149 909 857
Wykonanych ćwiczeń
469 051
Zadowolonych użytkowników

Angielski

  • 370 lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2 w skali Rady Europy).
  • Dziesiątki filmów wideo, dzięki którym z łatwością opanujesz gramatykę angielską.
  • Setki dialogów i tekstów nagranych przez profesjonalnych brytyjskich i amerykańskich lektorów.
  • Tysiące interaktywnych ćwiczeń, gry językowe urozmaicające naukę.
  • Wbudowany multimedialny słownik angielskiego Diki - ponad 172 000 słówek i zwrotów z nagraniami.
  • Bezpłatny test wstępny diagnozujący Twój aktualny poziom znajomości języka angielskiego.
  • Aplikacja mobilna na smartfony Android, dzięki której masz dostęp do najważniejszych funkcji systemu gdziekolwiek jesteś.

testimonial
To co eTutor czyni w moim przekonaniu lepszym od klasycznej szkoły to możliwość przejrzenia materiału, który jest do przerobienia. W klasycznych szkołach w których sie uczyłem, był tylko ustalany poziom i podręczniki.
Tomasz Pomećko
testimonial
Zauważyłam, że dzięki eTutor łatwiej zapamiętuję nowe zdania i słówka. Gdy nie mogłam uczyć się przed komputerem wydrukowałam wszystkie fiszki ze słówkami i uczyłam się ich na pamięć jadąc autobusem i stojąc w korku.
Anna Dąbrowska
testimonial
eTutor to dla mnie przede wszystkim motywacja do regularnych powtórek. Zanim zacząłem korzystać z eTutora uczyłem się słówek tradycyjnie - z kartki i odnosiłem mizerne rezultaty. Nauka z eTutor jest dużo szybsza i przyjemniejsza.
Artur Czerwiński
testimonial
Dlaczego wybrałam eTutora? Mogę sama decydować kiedy i czego chcę się uczyć, nie ograniczają mnie żadne terminy. Poza tym nie muszę wychodzić z domu i tracić czas na dojazd np. do szkoły języków obcych, co jest bardzo wygodne.
Ola Gęsiarz
testimonial
Lubię i potrafię uczyć się sama - a nie w grupie. Nauka solo daje mi więcej satysfakcji. Zaoszczędzam mnóstwo czasu, który traciłabym na dojazdy na lekcje angielskiego. Dojazd w obie strony to przecież 2 godziny nauki eTutor.
Magdalena Gryczke
testimonial
Pracuję zawodowo, często bardzo dużo i długo, nie mam czasu na tradycyjne kursy. Tutaj mogę korzystać o każdej porze, w każdy dzień tygodnia. Nawet kiedy już jestem zmęczona po pracy, sięgam dla relaksu i słucham kolejnej lekcji.
Elżbieta Różańska
 
 
 
 
 
 


Angielskiego najszybciej nauczysz się online

Kurs niemieckiego

Teraz możesz uczyć się również niemieckiego!

200 lekcji na czterech poziomach zaawansowania
Setki dialogów i tekstów
Setki interaktywnych ćwiczeń


Kurs niemieckiego