Języki online

Zostań w domu! Angielski za darmo dla Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie.

Ucz się angielskiego online.

Wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowych rozwiązań. Ze względu na zagrożenie COVID-19 do 31 sierpnia studenci i pracownicy Twojej uczelni mogą korzystać z kursów eTutor zupełnie za darmo.

Kursy w Twoim pakiecie

Pozwolą Ci rozwinąć najważniejsze umiejętności językowe.

+1mln
użytkowników
16 lat
doświadczenia w nauce języków
4.8/5
ocena w aplikacji
AI
nauka wspierana przez AI

Nasze sposoby na ułatwienie Ci nauki

Lekcje

W ciągu 15 minut całkowicie zanurzysz się w języku: nauczysz się gramatyki i słownictwa dzięki interaktywnym ćwiczeniom, ciekawym dialogom i nagraniom native speakerów.

Powtórki

Dodawaj do naszego modułu powtórek trudne hasła, a algorytm przypomni Ci o nauce danego słowa w odpowiednim momencie i pomoże je zapamiętać szybciej i skuteczniej.

Gry językowe

Połącz dobrą zabawę z nauką! Poznawaj nowe i utrwalaj wcześniej poznane słownictwo oraz rywalizuj o najlepsze wyniki z pozostałymi użytkownikami.

System Motywacji

Wykonując lekcje lub powtórki, zbieraj monety i odznaki za swoje językowe sukcesy.

Nauka dostosowana do Ciebie

Uczysz się kiedy, ile i gdzie chcesz - samodzielnie ustalasz swój plan nauki. Zapomnij o podręczniku i nudnej, 45-minutowej lekcji!

eTutor na laptopie

Twoje kursy zawsze w kieszeni!

I to dosłownie! Dzięki aplikacji mobilnej na systemy Android i iOS, swoje lekcje będziesz mieć zawsze przy sobie. Z nami możesz uczyć się wszędzie - w kolejce po kawę, w drodze do pracy albo w domowym zaciszu.

Ucząc się języka z eTutorem, korzystaj z wbudowanego w aplikację słownika Diki!

  • Dzięki nagraniom, sprawdzisz wymowę nawet najtrudniejszych słówek.
  • W prosty sposób znajdziesz tłumaczenie każdego słowa wraz z przykładami użycia.
  • Sprawdzisz znaczenie dowolnego słowa w kursie, nie wychodząc z lekcji.
  • Każde hasło możesz dodać do powtórek jednym kliknięciem.
eTutor

FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych kursów. Sprawdź, czy rozwieją również Twoje wątpliwości.

Mam już konto na eTutorze. Jak mogę dodać je do grupy?

Chcąc dodać swoje istniejące konto do grupy firmowej, wystarczy, że klikniesz przycisk “Zaloguj się”, a następnie wpiszesz swoje dane do logowania. W kolejnym kroku zaznacz język lub języki, których chcesz się uczyć. Jeśli pracodawca wymaga, aby konto było powiązane ze służbową domeną, to adres e-mail możesz zmienić w ustawieniach konta lub napisać do nas na adres pomoc@etutor.pl.

Czy mogę przenieść postępy nauki pomiędzy kontami?

Nie mamy możliwości przeniesienia postępów nauki pomiędzy kontami Jednak możesz powiązać z grupą firmową już istniejące konto. Informacje o tym znajdziesz w punkcie 1.

Czy dostęp firmowy jest płatny?

W celu uzyskania informacji na temat warunków dołączenia do grupy firmowej prosimy o kontakt z koordynatorem szkolenia po stronie Państwa firmy.