eTutor logo

Angielski online.

Wypróbuj. Pokochasz.

Zostań w domu! Angielski za darmo dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gneźnie.

Zapisz się
Uśmiech
1 818 656

zadowolonych użytkowników

Ćwiczenia
522 337 943

wykonanych ćwiczeń

Powtórki
2 219 745 172

wykonanych powtórek

Metoda eTutor

eTutor to kompleksowa platforma do nauki języków online. Uczysz się samodzielnie, bez lektora i bez stresu, a my dbamy o to, aby nauka była dla Ciebie przyjemnością, a nie koniecznością.

Krótkie lekcje

W ciągu 15 minut poznajesz słówka, gramatykę i wykonujesz multimedialne ćwiczenia.

Inteligentne powtórki

System bada, które słowa sprawiają Ci trudność i pomaga je zapamiętać szybciej i skuteczniej.

Gry językowe

Bawisz się nauką - wzbogacasz i utrwalasz poznane słownictwo, rywalizując o jak najlepszy wynik.

Twój kurs eTutor

Zapisz się

Ucz się angielskiego online.

Wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowych rozwiązań. Ze względu na zagrożenie COVID-19 do 31 sierpnia studenci i pracownicy Twojej uczelni mogą korzystać z kursów eTutor zupełnie za darmo.

Załóż konto i ucz się angielskiego prosto z kanapy.

#zostańwdomu

Daj się zmotywować

Zbierasz monety

za wykonane lekcje, powtórki, systematyczną naukę i więcej

Kolekcjonujesz osiągnięcia

Wytrwały, Perfekcjonista, a może Mistrz slangu - zdobądź je wszystkie

Sprawdzasz swoje postępy

nic nie motywuje tak, jak obserwowanie swojego sukcesu

Czytasz bloga

newsy językowe, ciekawostki i dużo praktycznej wiedzy

Śledzisz Lekcje specjalne

unikalne lekcje z dawką kultury krajów anglojęzycznych

Dodatkowe kursy

Say It! albo Dirty English za monety, które zbierasz w trakcie nauki

Zapisz się

Poznaj opinie użytkowników

Sprawdź, dlaczego eTutor to najpopularniejsza w Polsce platforma do nauki online

dr hab. Robert Rządca

dr hab. Robert Rządca

prof. Akademii Leona Koźmińskiego, Prorektor ds. Badań Naukowych i rozwoju Kadry

eTutor.pl to bardzo dobre rozwiązanie, polecam zwłaszcza osobom pracującym.

dr hab. Barbara Giza

dr hab. Barbara Giza

prof. Uniwersytetu SWPS

eTutor to najlepsza platforma do nauki angielskiego w Polsce.

dr hab. prof. UP Anna Turula

dr hab. prof. UP Anna Turula

Polecam eTutora do nauki słówek!

mgr Marzena Burzyńska

mgr Marzena Burzyńska

wykładowca w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych przy Uniwersytecie Wrocławskim

Materiał zawarty w części Business English jest świetnie opracowany dla studentów myślących perspektywicznie o swojej przyszłej karierze zawodowej.

Joanna Pachla-Moczulska

eTutor to genialna opcja dla zabieganych i zapracowanych - wystarczy kilka minut dziennie, żeby ogarniać kolejne lekcje. Znajdziecie tu zróżnicowane zadania, motywujące testy i solidną dawkę poczucia humoru, która pokaże Wam, że nauka naprawdę potrafi być czymś przyjemnym!

Blond Pani Domu

Testowałam platformę eTutor i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Uczyłam się w dowolnym miejscu i czasie, dopasowując naukę języka angielskiego pod swój plan dnia, a nie na odwrót :).

Marta Tabert

eTutor to świetna platforma do nauki języka. Krótkie lekcje, powtórki, niezliczone zadania interaktywne, ćwiczenia wymowy, podcasty i wiele innych. Wszystko dostosowane do aktualnych umiejętności. Sami decydujemy, w jakim tempie się uczymy. Ciekawe lekcje oraz gry i zabawy językowe powodują, że nauka jest po prostu dobrą zabawą. Gorąco polecam :)

Magda Gajewska

Jestem bardzo zapracowaną osobą: pracuję zawodowo, prowadzę bloga, sklep, jestem mamą i żoną. Przy tym nawale obowiązków ogromnie ważny jest też dla mnie rozwój osobisty - z platformą eTutor da się to pogodzić i doskonalić język nie wychodząc z domu. Bardzo polecam!

Dorota i Jarek Kowalscy

eTutor pomógł nam w odświeżeniu i utrwaleniu kilku zakresów tematycznych słówek przed kolejną podróżą. Dobre jest to, że lekcje nie są długie i sami ustalamy, kiedy i jak długo chcemy pracować. A najważniejsze, że możemy uczyć się, będąc w każdym miejscu na świecie, gdzie jest dostępny internet.

Ocena aplikacji w Google Play to 4.8
4.8 Ocena aplikacji w Google Play

Paweł Usinowicz

Świetna aplikacja, jedyna, dzięki której rzeczywiście uczę się systematycznie angielskiego i widzę postępy. Świetnie motywuje, dużo słownictwa, ale przede wszystkim opisu gramatyki, dużo przykładów, zdań, filmików, gier. Najlepsza aplikacja na rynku do nauki angielskiego ;)

Lech Ścibiorek

Świetna aplikacja dla osób uczących się w wolnych chwilach. Jest interaktywna i uczy przez zabawę. Kapitalna sprawa dla ludzi, którzy chcą się uczyć samodzielnie. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Karolina Hornicka

Rewelacyjna aplikacja. Zdecydowanie polecam. Szeroki wybór powtórek, na przykład w formie gier. Aplikacja działa bez zarzutu, nie zawiesza się. Można uczyć się na telefonie lub komputerze. Do samodzielnej nauki ta aplikacja ma wszystko.

Konrad Ociepka

Już 3 lata użytkowania. Dodanie ciemnego motywu oraz wiele poprawek i udogodnień sprawia, że z czystym sumieniem mogę dać 5 gwiazdek. Oby tak dalej!

Renata Ostrowska

Różne rodzaje ćwiczeń i sposoby przyswajania materiału, możliwość powtórek i utrwalenia. Ciekawa, przyjemna i łatwa w obsłudze oprawa, bardzo przystępna cena, nikt nie pogania - ustalamy własne tempo nauki. Możliwość określenia teoretycznego zakresu i porównywanie naszego postępu. Wystarczy dokonywać przystępnej opłaty i mieć dostęp do programu bez ograniczeń - nawet kilka lat.

Paulina Bernat

Bardzo przyjemny sposób na naukę języków. Podoba mi się jasno wyjaśniona gramatyka, super podział na lekcje i tematy. Podoba mi się fakt, że mogę korzystać z niej zarówno na telefonie, jak i na komputerze. Uczę się z eTutorem niemieckiego i angielskiego, oba języki odświeżam, więc zaczęłam od podstaw. I tu znowu miłe zaskoczenie dużym zasobem przydatnych słówek. Plus za ich zastosowanie w zdaniach. Ogólnie - mam tutaj wszystko, czego potrzebuję do nauki. Testowałam 4 aplikacje - ta jest mój nr 1.

Mariusz Pietrusiak

Jedna z najlepszych jak dla mnie apek do nauki języka, mi ta forma nauki najlepiej pozwala na zapamiętanie poszczególnych zagadnień!!!

Urszula Szałaj

Dobra aplikacja, ciekawe ćwiczenia i powtórki sprzyjające długotrwałemu zapamiętywaniu. Bonusy za uzbieranie dużej ilości punktów i możliwość rzucania wyzwań, by podwoić daną liczbę punktów, dodatkowo motywuje do codziennego przerabiania lekcji :)

Arkadiusz Antosiak

Najlepsza apka do nauki angielskiego, jakiej kiedykolwiek używałem.

Elżbieta Piotrowska

Każda aktualizacja sprawia, że korzystam z eTutora jeszcze częściej! Jest tam tak fantastycznie wytłumaczona gramatyka niemieckiego.

Zapisz się
Edyta na fotelu

Twoje 15 minut

Bez stresu

Uczysz się samodzielnie w tempie dostosowanym do Ciebie. Bez nauczyciela, zadań domowych i ocen.

Wygodnie

Dostęp do kursu online o dowolnej porze daje możliwość uczenia się wszędzie - w autobusie, na wakacjach, w domu na kanapie. Wystarczy znaleźć 15 minut dziennie.

Rozwojowo

Pracujesz na lepszą przyszłość każdego dnia - uczysz się języka, który otworzy przed Tobą nowe możliwości. Wystarczy kwadrans dziennie, Twoje chęci i… sukces gwarantowany.

Zawsze pod ręką

Ty wybierasz miejsce i czas, który najbardziej Ci odpowiada, a aplikacja mobilna dba o ciągłość Twojej nauki. Wyciągasz telefon i działasz - z nami masz kurs w kieszeni.

Oszczędnie

Kurs online dostosowuje się do Twojego planu dnia, a nie na odwrót. Nie tracisz czasu na dojazdy, lekcje nie przepadają - uczysz się dokładnie wtedy, kiedy chcesz.

Zaufali nam

Tesco
MASTER BLENDERS
onet
Teatr Wielki Opera Narodowa
TOYOTA
BNP Paribas
warta
H&M
dpd
AON
smyk
Home Broker
INTERSPORT
Unilever
HILTI
GO SPORT
PKP INTERCITY
Norauto
BRICOMAN
Tchibo
Piotr i Paweł
Sante
Akademia Leona Koźmińskiego
open finance
DKMS
Schindler
Curver
JDE
Radisson BLU
Pekao CDM
Powrót do góry strony

Angielski z przyjemnością.

Wypróbuj. Pokochasz.

Zapisz się