Metoda eTutor

Wyobraź sobie, że możesz uczyć się języka angielskiego w naturalny i przyjemny sposób. Zapamiętywać słówka, kojarząc je z obrazkami. Poznawać gramatykę angielską, słuchając nagrań native speakerów. eTutor przeprogramuje Twój umysł, dzięki czemu zaczniesz płynnie mówić po angielsku.

John Fowler, jeden z naszych lektorów, opowiada jak wygląda nauka w szkole eTutor.

Poznaj 10 kroków do skutecznej nauki angielskiego

1
Wyznacz indywidualne cele nauki

Platforma eTutor pomoże Ci wyznaczyć realistyczne cele nauki i będzie pilnować, abyś trzymał się założonego programu. Wystarczy już godzina nauki tygodniowo, abyś robił szybkie postępy. Przez cały okres abonamentu masz dostęp do wszystkich lekcji w ramach kursu - możesz je przerabiać w dowolnym tempie, które Ci odpowiada.

2
Przerabiaj lekcje na Twoim poziomie

Precyzyjne dopasowanie poziomu lekcji ma ogromne znaczenie dla skuteczności nauki. Jeśli uczyłeś się wcześniej angielskiego, przygodę z eTutor rozpocznij od realizacji bezpłatnego testu poziomującego.

Metoda eTutor oparta jest o koncepcję spirali. W oparciu o wiedzę którą już posiadasz, uczymy Cię nowych konstrukcji i zwrotów. Od słów przechodzisz do zdań, od zdań do pełnych konwersacji. W każdej chwili masz też pod ręką wbudowany w kurs słownik angielskiego zawierający ponad 413 000 haseł.

3
Ucz się słówek w najskuteczniejszy możliwy sposób - poprzez kojarzenie zdjęć z nagraniami wymowy

Nauka słów za pomocą zdjęć i dźwięku przypomina sposób, w jaki uczyliśmy się języka ojczystego. Rodzice pokazywali nam przedmioty mówiąc, jak się nazywają. W eTutor wykorzystaliśmy tysiące kolorowych zdjęć i dziesiątki tysięcy nagrań, aby ułatwić Ci zapamiętywanie nowych wyrazów i zwrotów. Dzięki temu wiedza sama wchodzi do głowy.

Kurs eTutor został zaprojektowany w taki sposób, aby harmonijnie rozwijać wszystkie cztery umiejętności językowe - czytanie, rozumienie ze słuchu, pisanie i mówienie.

4
Skutecznie utrwalaj nowy materiał dzięki systemowi powtórek

Wiele metod nauki bazuje na szybkim przyswajaniu dużych partii materiału. Niestety większość z poznanych słówek i konstrukcji gramatycznych równie szybko ulatuje z Twojej głowy. System powtórek w eTutor rozwiązuje ten problem. W trakcie gdy pracujesz z systemem algorytm buduje model Twojej pamięci. Dzięki temu system powtórek eTutor inteligentnie przewiduje, jak długo będziesz pamiętał poszczególne elementy z kursu i przypomina Ci je w odpowiednim momencie. Regularne wykonywanie powtórek gwarantuje, że zapamiętasz ponad 90% nauczonego materiału.

5
Nie trać czasu na powtarzanie słówek i konstrukcji gramatycznych, które dobrze znasz

W trakcie przerabiania lekcji eTutor samodzielnie decydujesz, które słówka i zdania dodać do powtórek. Możesz więc pominąć elementy, które dobrze już znasz i nie potrzebujesz ich powtarzać. W przypadku elementów, które trafią do systemu powtórek, system zapamiętuje historię ich ocen. Najczęściej prezentowane są te elementy, które umiesz najsłabiej. Dzięki temu koncentrujesz się na elementach, które wymagają najwięcej Twojej uwagi i robisz realne postępy.

6
Słuchaj nagrań MP3

Kurs eTutor zawiera setki godzin nagrań MP3 - od pełnych dialogów i tekstów z udziałem kilkunastu native speakerów, poprzez nagrania przykładowych zdań, aż do nagrań wszystkich pojedynczych słów i zwrotów.

7
Rozwiązuj interaktywne ćwiczenia

W eTutor wyznajemy filozofię, że aby nauka była skuteczna, musi być interaktywna i angażująca. W trakcie lekcji rozwiązujesz interaktywne ćwiczenia i uczysz się przez zabawę. Koniec z wertowaniem nudnych podręczników!

8
Ćwicz angielską wymowę

Wszystkie słowa i zdania w ramach kursu eTutor zostały zilustrowane nagraniami native speakerów. Ćwicz angielską wymowę, porównując swoje wypowiedzi z nagraniami lektora. Trener wymowy eTutor pomoże Ci poprawić akcent, dzięki czemu będziesz mówić płynnie i bez błędów.

9
Nie trać czasu na dojazdy

Dostęp do kursu eTutor masz z każdego komputera. Po prostu logujesz się w serwisie za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej. Nie musisz tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej. Platforma eTutor działa 24 godziny na dobę, co gwarantuje Ci możliwość nauki kiedy tylko masz chwilę wolnego czasu.

10
Wykorzystaj siłę społeczności

W eTutor nie jesteś sam. Przez całą dobę masz kontakt ze społecznością naszych użytkowników. Zawieraj nowe znajomości, zadawaj pytania językowe, wymieniaj się pomysłami na efektywną naukę. Nauka wspólnie z innymi jest znacznie bardziej motywująca!


Kurs eTutor angielski

3 miesiące

99 zł
33 zł miesięcznie

12 miesięcy

239 zł
19,92 zł miesięcznie

24 miesiące

399 zł
16,63 zł miesięcznie

Pomoc i wsparcie