ZALOGUJ SIĘ

Lekcje specjalne dostępne w każdej chwili

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Czas na długo oczekiwaną zmianę - już wkrótce lekcje specjalne zostaną z Wami na stałe i będziecie mogli wracać do nich w dowolnej chwili.

Do tej pory każda lekcja specjalna była dostępna na platformie tylko przez określony czas po publikacji. Wszystkie dodane do powtórek elementy zostawały tam nawet po jej wygaśnięciu, ale samej lekcji nie można było wykonać ponownie. Wiemy, że chcieliście, aby istniała możliwość archiwizowania lekcji specjalnych, by można było wrócić do nich po upływie jakiegoś czasu w celu odświeżenia.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was kolejną nową opcję, która - mamy nadzieję - spełni Wasze oczekiwania. Już niedługo lekcje specjalne będzie można kolekcjonować i powtarzać, kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę.

Jak budować swoją kolekcję lekcji specjalnych

By było więcej frajdy i zabawy, będzie można robić to na dwa sposoby. Każdy z Was może zdobyć na stałe lekcję specjalną, wykonując ją, gdy jest jeszcze darmowa, czyli - tak, jak do tej pory - do określonego dnia. Jeżeli jednak przegapicie ten moment - nic straconego. Po zakończeniu darmowego okresu będziecie mieli możliwość wykupienia danej lekcji w sklepie za zgromadzone w serwisie monety.

Wszystkie lekcje specjalne będą znajdowały się w jednym miejscu, abyście mogli kilkoma kliknięciami przenieść się do całej swojej kolekcji.

Tych lekcji, które do tej pory wykonaliście na platformie, nie będziecie musieli kupować za monety. Zostaną dla Was automatycznie odblokowane i dodane do Waszego zbioru.

Więcej przeczytacie w dniu premiery na naszym blogu. Zapraszamy!
Kasia_el
Pracownik eTutor
darkobo - I takie udoskonalenia zasługują na pochwałę :) - 5 lat temu
abmmichal - O tak pochwała się należy! - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 9

Bardzo dobra wiadomość. Z jednej strony dostep do lekcji, z drugiej maly bacik, aby wykonywac je w terminie.
good job.
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Super wiadomość. Brawo!
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To sensowny produkt w sklepie do kupienia za monety!

Losowy generator pytań testowych (obecnie dostępnych po przerobieniu lekcji), ale działający w obrębie definiowalnego przez użytkownika zakresu (np. od A2/35 do B1/20) też moglibyście uruchomić za monety!
Byłby to mechanizm zabezpieczający przed ciągłym siedzeniem w testach pozbawionym nauki, jeśli metodycy nauczania języka się tego obawiają.
parseq
darkobo - Miejmy nadzieję, że to będzie kolejny krok. może nie najbliższy, ale już niedługi ;)
eTutorku potwierdź, że prace na tym już trwają, pliiiizzz :)
- 5 lat temu
spajk - To jest bardzo dobra wiadomość!!!! Mam nadzieję że wszyscy będą zadowoleni.....a czy jest możliwość przywrócenia muzyki ,która była parę lat temu na platformie ? Pozdrawiam wszystkich !!! - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Proponuję dorobić odznakę przyznawaną za przerabianie lekcji specjalnych.
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Świetna informacja! Brakowało mi właśnie możliwości powrotu do wykonanych lekcji, czy zweryfikowania czy dobrze wszystko pamiętam. A opcja z tym, że lekcje za darmo, ale jak nie zrobi się ich w terminie, to można je kupić - także świetne zagranie, które "motywuje", żeby się wyrobić w czasie, albo mieć do tej lekcji normalny dostęp i niczego nie stracić, kiedy rzeczywiście było się nieobecnym, czy nie miało się czasu :)
Esency93
karol.k - Taki był plan ;) - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Lekcje specjalne zostały dziś (07.03.2019) uwolnione!
Obecnie jest ich 14szt. i kosztują 100 monet każda. :-)

Są tu: https://www.etutor.pl/lessons/en/special
parseq
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Świetny pomysł szczególnie dla tych osób, które od niedawna działają na platformie, i nie miały możliwości przerobienia wcześniejszych lekcji specjalnych :-)
Dodatkowo dodam, że przydałoby się jakieś miejsce do ćwiczeń z gramatyki, ponieważ tych które są jest niewiele w mojej ocenie.
yoasia1003
aleksandra.rosiek - @yoasia1003 proszę sprawdzić strony lekcji według typu: https://www.etutor.pl/lessons/by-type :) - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję, nie znałam tego sposobu wyszukiwania. Jak dojść do niego ze strony głównej?
Popieram, że zadań z gramatyki/struktur jest za mało. Przede wszystkim mam problem kiedy czegoś nie jestem pewna i jak chcę powtórzyć jakieś przykłady to zaznaczam dobre odpowiedzi dlatego, że pamiętam jakie powinny być, a nie dlatego, że zrozumiałam dane zagadnienie.
B
Bogusia1231
tlstar - główne menu Lekcje - menu "3 kropki" po prawej - Strony lekcji wg typu - i należy wybrać Typ z listy rozwijalnej - 5 lat temu
Bogusia1231 - Dziękuję, "3 paski" rozwijałam, a kropek już nie:) - 5 lat temu
parseq - Myślę, że jednak potrzebny jest nam losowy generator takich zadań, bo wchodząc w chronologiczne zestawienie np. ćwiczeń lekcyjnych ( https://www.etutor.pl/lessons/by-type ) "chodzimy" jakby ciągle tymi samymi ścieżkami. Do powtórek matriału ćwiczeniowego potrzebny jest "kalejdoskop". - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bogusia1231, masz całkowicie rację. Nawet dobre byłyby - takie moduły co 5 lekcji z ćwiczeniami wdrażającymi. Każdy moduł za nasze tutorowskie pieniążki.

Staram się Bogusiu nadrobić ten brak w kursie przez wracanie do lekcji ( gramatyki w ćwiczeniach). Ale nie zastąpi to odpowiednio dużej ilości ćwiczeń.

Drugą metodą, moją wypróbowaną, jest wprowadzanie zdań do Powtórek, daje niezłe rezultaty ta metoda przy modalach, przy zdaniach warunkowych oraz czasownikach nieregularnych. System narzuci naukę co pewien czas tak, że struktura dobrze się utrwali. Jeśli to jest dobra wskazówka to się ucieszę, Bogusiu.
abmmichal
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
Bogusia1231 - Dziękuję za pomysł, powoli wracam do "normalności" po wakacjach i zgodnie z Twoją radą zacznę dodawać więcej zdań do powtórek:) - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki