ZALOGUJ SIĘ

Awaria systemu w weekend. Nic nie działało.

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Czy awaria, która miała miejsce w weekend dotyczyła wszystkich użytkowników, czy jakąś grupę?

Sobota i niedziela, system nie działał.

Dzisiaj 600 powtórek na liczniku :(

Jak pomyślałem, że podczas awarii mogła by się uszkodzić baza i zniknęło by 5 lat moich postępów na platformie, to aż mnie ciarki przeszły.
kktm
darkobo - Ja nie zauważyłem u siebie żadnych oznak awarii, ale może miałem szczęście wbijać się w system akurat wtedy kiedy działał. - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Awaria weekendowa dotyczyła naliczania dni z rzędu przy logowaniu w systemie. W tej chwili wszystko powinno już działać poprawnie, żadne dane (np. dotyczące materiałów, postępów lub logowań) nie powinny zniknąć. Skontaktujemy się jeszcze mailowo w celu potwierdzenia.

Najmocniej przepraszamy za kłopoty z tym związane.
piotrek0515
Pracownik eTutor
kktm - Dziekuje za wyjasnienia i za maila w tej speawie.
Rozumiem, ze moje "1600 days in a row" bylo przyczyna. Jak to mowia nadgorliwość gorsza od faszyzmu. :)
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy awaria miała wpływ na system powtórek ? Od dwóch dni działa on całkowicie inaczej, zmnieszyła się pula dzienna do potwórek. Zawsze miałem w rozłożeniu ustawione na 30 słów dziennie teraz mam ich ok 10 oraz jak zaznaczę dane słowo na "Świetnie "lub "średnio" i tak w danej serii pojawia się jeszcze raz.
lukaszk85
piotrek0515 - Awaria nie miała wpływu na działanie modułu powtórek, dotyczyła jedynie naliczania dni nauki z rzędu.

Co do powtórek - proszę sprawdzić, czy w module nie znajduje się duża pula elementów oznaczonych jako "Nowe" (widoczne na górnej belce ze znakiem "+"), gdyż elementy te musza zostać przerobione, aby trafić do puli haseł rozplanowywanych przez algorytm. Jeśli nie przerabiamy nowych elementów, liczba słówek do powtórzenia będzie spadać.

Słówka ocenione jako "Świetnie" lub "Średnio" nie powinny natomiast pojawiać się tego samego dnia. W tej sprawie prosimy o kontakt na adres [...]@etutor.pl. Proszę przesłać przykładowe hasła, których dotyczy problem, przyjrzymy się sprawie :)
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.