ZALOGUJ SIĘ

Koniec roku w eTutorze pełen atrakcji

zmodyfikowany: 5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Każda premiera ma zawsze zapowiedź. Nie będziemy więc odbiegać od tego standardu… W najbliższym czasie możecie spodziewać się kilku atrakcji. Już niedługo oddamy w Wasze ręce zupełnie nowy kurs angielskiego do kupienia za monety oraz coś, czego do tej pory na naszej platformie nie było - system osiągnięć. Dodatkowo, zostanie zaktualizowany poziom B2 w kursie eTutor niemiecki.


System osiągnięć

Z motywacją do nauki niestety bywa różnie - nie zawsze jest na tyle silna, by pozwolić nam wspinać się coraz wyżej. Postanowiliśmy więc dopingować Was w tej drodze na szczyt i nieco ją uprzyjemnić. A nic nie motywuje bardziej niż nagroda! Tutaj będziecie mogli zgromadzić ich całkiem sporo. Co trzeba będzie zrobić, aby je otrzymać?
Nasz nowy system osiągnięć można porównać do gry. Wykonujecie określone czynności na platformie, dzięki czemu zaliczacie dany etap. Otrzymujecie odznakę i wchodzicie na kolejny poziom zaawansowania. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was nie tylko doskonała motywacja, ale też świetna zabawa, która dodatkowo pozwoli z satysfakcją obserwować, jak daleko już zaszliście.


Nowy kurs

Najnowszy kurs, który dla Was przygotowujemy to coś do przegadania i przesłuchania :) Składa się z serii ćwiczeń i notatek, dzięki którym będziecie mogli pracować nad poprawną wymową, odsłuchując nagrania native speakerów. Pomoże Wam przełamać barierę w mówieniu po angielsku i sprawi, że będziecie porozumiewać się dużo bardziej swobodnie. Kurs jest nieco bardziej obszerny niż Dirty English i zdecydowanie grzeczniejszy. Łączy je to, że oba są dostępne za monety.


Odświeżenie poziomu B2 w niemieckim eTutorze

W najbliższych tygodniach pojawi się także aktualizacja poziomu B2 w kursie eTutor niemiecki. Podążamy oczywiście w tym samym kierunku, który obraliśmy przy poprzednich aktualizacjach, czyli wdrażamy strukturę trzech krótkich lekcji, odświeżamy przykładowe zdania i dodajemy nowe elementy gramatyczne. Dążymy do tego, aby wszystkie kursy i poziomy były spójne i posiadały przyjemną do nauki strukturę.



Rozbudziliśmy Waszą ciekawość? Jeszcze chwila cierpliwości i wkrótce widzimy się na premierze :)
Kasia_el
Pracownik eTutor
lukaszk85 - Moim zdaniem za osiągnięcia powinny być także dodawane monety - byłby to czynnik motywujący. Miłego :) Fajnie że etutor ciągle się rozwija ;) - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 11

Moim zdaniem w przyszlosci do nauki jezyka angielskiego beda sluzyly programy wykorzystujace VR (virtual reality), gdzie uczacy, grajacy bedzie ogladal, sluchal, mowil i pisal po angielsku. Cos takiego bardzo uproszczonego w formie filmu wydala firma Supermemo. Za male to bylo przedsiewziecie i chyba za drogie w wykonaniu aby dokonac jakies rewolucji... Narazie bardzo "ciesze" sie z bialego loga Etutora...
piotr.grela
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
Shay - Mam ten kurs z supermemo, aż takiego szału nie robił, po prostu za słabo dopracowali to i owo. Aczkolwiek nie powiem, film sam w sobie był ciekawy. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Świetnie,

Super, że platforma się rozwija i nie ma stagnacji.

Życia mi nie starcza, aby przerobić wszystko co oferujecie- ale nie chodzi o to żeby złapać zajączka ale żeby go gonić.
kktm
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim zdaniem najlepszymi zmianami w Etutorze bylo, odswiezenie poziomow jezyka angielskiego od A1 do B2 oraz podzielenie lekcji na 3 mniejsze jednostki.
piotr.grela
abmmichal - Piotr - całkowicie się zgadzam z Tobą. Dodatkowo, Logo jest wyraziste nie drażni to też dobry ruch. Niby to mało ważne ale jest przyjaźnie. - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Platforma jest super! Jedynie co bym dodała to bardziej rozbudowany system powtórek np. kiedy jednego dnia chcialabym powtorzyc 200 kolejnych slowek a drugiego 50.
J
Justaa3210
tlstar - Ale to było trochę tak, jakbyś jednego dnia chciała iść do szkoły na 6 lekcji, a następnego tylko na 2 :-) Nauka jest bardziej efektywna, kiedy jest systematyczna i z góry narzucona przez właściwy system edukacyjny. - 5 lat temu
piotr.grela - Justaa3210 ma troche racji. Bo dla mnie optymalna liczba powtorek dziennie jest 250. Chociaz z drugiej strony, jak mi liczba powtorek spada ponizej 250 to dodaje sobie z poczekalni (+) i mam okolo 250. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moja norma powtórek dziennych jest mizerny przy osiągnięciach Piotra. Obecnie mam około 50 powtórek, a jestem w kryzysie zdrowia. Celem normalnym jest 100 powtórek.
abmmichal
piotr.grela - Bez ulatwiajacych mi notatek - tez byloby mi bardzi ciezko zrobic 50 powtorek tak sie dzialo jak kiedys korzystalem z Supermemo. Takie ulatwiajace notatki w Etutorze, troche nas oszukuja, ze wiecej pamietamy ale z drugiej, za kazdym razem gdy zrobimy cos dobrze, odpowiemy dobrze na pytanie - nasz mozg sie sam nagradza i mobilizuje do lepszej i dluzszej pracy. - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

O! jest zmiana, za którą można pochwalić :)
System plakietek za osiągnięcia wydaje się być fajny :).

Ciekawe, jaki będzie ten nowy kurs monetowy :)
darkobo
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jesli chodzi o system plakietek to mam pytanie czy ktos rozszyfrowal jakie kursy wchodza pod plakietke Perfekcjonista? Tak mi sie wydaje że jak mam kurs angielskiego to żeby zdobyć to osiągnięcie musiałabym wykupić kurs niemieckiego, dlatego że do tej plakietki trzeba miec zaliczonych 6 kursów a tylu kursów angielskiego po prostu nie ma.
G
gosia369
Ste - Tu chodzi o poziomy- 6 poziomów czyli od A1-C2 . - 5 lat temu
gosia369 - chyba nie bo mam zaliczone 4 poziomy a plakietka pokazuje ze 3 - 5 lat temu
darkobo - gosia369 - a wszystkie poziomy zaliczyłaś już po wejściu w życie zmiany? Bo ja np. mam zaliczony jeden poziom, ale wcześniej, i nie mam żadnej plakietki Perfekcjonista. A jeśli chodzi o pozostałe kategorie (np. Kolekcjoner i Wytrwały), to system najwyraźniej bierze pod uwagę tylko wyniki z czasu od wprowadzenia plakietek.
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
Barbara.m - darkobo - raczej nie. Ja jeden poziom miałam zaliczony przed wejściem w życie zmian i na plakietce pokazuje mi, że jest on zaliczony. Podejrzewam, że problem może raczej być związany z wyzerowaniem wyników, które miało miejsce jakiś czas temu. Ja po wyzerowaniu wyników jeszcze raz przerobiłam lekcje i ponownie je pozaliczałam - pewnie dlatego mi to pokazuje. Ale jeśli ktoś miał zaliczony poziom przed modyfikacją zawartości kursu to może wtedy nie jest to rozpoznawane? - 5 lat temu
Ste - gosia369 -Może nie masz pełnych 4 poziomów zaliczonych? Ja mam pełne poziomy A1 i A2 zaliczone i przy osiągnięciu Perfekcjonista pokazuje mi 2z3, została mi ostatnia lekcja z B1, więc zapewne jak ją skończę będę miała drugą gwiazdkę. Może już masz te dwie pierwsze gwiazdki skoro masz zaliczone 4 poziomy i teraz kontynuujesz następny poziom Perfekcjonisty, a może po prostu ominęłaś którąś z lekcji lub masz ją zrobioną na mniej niż 70%.
Przy tym osiągnięciu wyraźnie jest napisane, że chodzi o poziomy i że trzeba zrobić wszystkie lekcje z poziomu na przynajmniej 70%.

- 5 lat temu
Ste - drakobo- myślę, że którąś z lekcji masz na mniej niż 70% zrobioną i dlatego nie masz tej pierwszej gwiazdki ;) - 5 lat temu
darkobo - Chyba się wyjaśniło. Pomimo, że mam "ptaszki" przy każdej lekcji i zielony pasek do końca, to moje zainteresowanie wzbudziła informacja "Lekcje: 0/0". Po wejściu okazuje się, że są tam np. 3 lekcje, z której nie mam zaliczonej żadnej. To chyba rezultat kiedyś-tam-w-przeszłości uaktualnienia poziomów. Kiedyś chyba było coś o tym na forum. - 5 lat temu
Ste - Zapewne tak ;) Ja po aktualizacjach poziomów A1 i A2 mimo, że wcześniej je już zrobiłam, robiłam wszystko jeszcze raz ;) - 5 lat temu
gosia369 - Dzieki za pomoc. Trzeba zaliczyc wszystkie lekcje co do jednej na danym poziomie. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

I kolejne pytanie ale to juz do pracownikow etutor. Czy przewidujecie częste dodawanie tych plakietek- bo ja juz większość mam zaliczone na maksa. zrobienie 500 powtorek przez kilka dni to żadne wyzwanie i zaliczenie 10 lekcji w tydzień to też nie problem. Może trzeba wprowadzić jakieś bardziej ambitne wyzwania?
G
gosia369
Marg0 - dla mnie to wyzwanie, nie każdy może poświęcić tyle czasu na naukę co Ty - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pare poysłów na przyszłość: ;)
1. Nowe wyzwania, większa ich różnorodność za co możnaby otrzymać monety.
2. Ulepszenie listy słówek do powtórek w werski do druku, tak aby można było powtarzac sobie "z kartek", nie tylko z fiszek, na razie drukowanie strona po stronie z listy dodanych do powtorek słówek jest bardzo mozolne.
3. Może jakieś zmagania między osobami z platformy, którzy są na podobnych poziomach aby zwiększyć motywację do nauki, np. wyzwanie słówek albo gramatyczne, takie mini challenge a w wefekcie później tournaments
4. Aby można było materiały z lekcji skategoryzować według potrzeb na: sam materiał gramatyczny, czytanki, słówka...
J
Justaa3210
Barbara.m - Punkt 4 jest zrealizowany :-) Jak na stronie listy lekcji klikniesz na trzy kropki i potem wybierzesz "Strony lekcji według typu" możesz przefiltrować materiał według np. notatki gramatycznej, dialogu, tekstu, listy słówek itp - 5 lat temu
Diversis - Popieram punkt 3 - 5 lat temu
tlstar - Punkt 2 też jest możliwy z listy Własnych słówek: u góry jest m.in. menu "Pobierz fiszki". - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

I must say that I don't pay any attention to rewards. I simply study for myself. I wonder why we don't write only in English? In that way we will be learn from each other. As the saying goes "The more the better", something like that... After all everybody makes mistakes. It's normal process of education. I find this platform is the best in Polish market for studying languages. Not too expensive but very helpful. It's a pity that I discoverd it so late. Maybe some advertisement will be useful?
A
aisak85
Ste - I agree with you, I also study for myself not for any rewards ;) The idea of writing in english is great!!! - 5 lat temu
host0 - Hi (sorry for my English :)) JK

I also agree with you. If you truly want to learn English, you just do it, without collecting some sorts of achievements.
Btw. @aisak85: I like your idea of writing in English. Practice makes the master :)
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nagrody dla mnie to cele które podtrzymują systematyczność nauki. Nie dla nich uczę się ale one są użyteczne.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki