ZALOGUJ SIĘ

Kompleksowa nauka angielskiego (materiały audio, konwersacje)

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witam,

chciałem podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat nauki angielskiego. Uważam, że platforma e-tutor jest jednym z lepszych "bazowych" narzędzi do nauki angielskiego. Zaznaczyłem "bazowych" dlatego, że moim zdaniem skuteczna nauka powinna dotyczyć wielu z naszych codziennych aktywności. Mam na myśli naukę podczas jazdy samochodem, treningu na siłowni, czasu na luźną konwersację itp.
Dlatego moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby powiązać naukę "bazową" w platformie e-tutor z odpowiednimi materiałami audio dotyczących przerobionych lekcji jako plik audio który możemy posłuchać w aucie bądź podczas spaceru. Pozwoliły by one osłuchać się z językiem oraz utrwalić dopiero co poznane zwroty w innej formie.
Równie kluczowym elementem w nauce jest używanie języka w praktyce czyli konwersacje. Uważam, że również w tej kwestii platforma e-tutor mogłaby zaoferować dodatkową usługę w postaci wykupienia konwersacji z lektorem który mając dostęp do przerobionych przez nas lekcji wiedziałby doskonale w jaki sposób skutecznie poprowadzić konwersację.
W dzisiejszych czasach gdzie customizacja dostępna jest coraz częściej uważam, że w przypadku nauki angielskiego byłaby szczególnie cenna. Dzięki temu każdy mogły stworzyć własną ścieżkę nauki wybierając odpowiednie elementy, oczywiście w oparciu o swoje możliwości czasowe. Każdy mógłby stworzyć swój własny pakiet. Uważam, że platforma w połączeniu ze słownikiem Diki stanowią do tego znakomitą podstawę.

Być może kwestie o których wspominam są w jakiejś formie dostępne a do nich nie dotarłem. W takim razie byłbym wdzięczny za wskazówki z Waszej strony.

Pozdrawiam i gratuluje dobrego produktu.
Kuba
J
jgczarnecki

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Zaczynalem swoja nauke angielskiego wlasnie od sluchania kaset "ABC English", "Easy English".
Konwersacja z lektorem byla by super dla kogos kto nie ma mozliwosci na codzien rozmawiana po angielsku a chce przelamac bariere w mowieniu.
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, właśnie zaczynam przygode z etutorem. Wcześniej od roku uczyłem się podstaw angielskiego z [usunięte przez administratora] i myslę że mogę dalej kontynuować naukę sam właśnie z etutorem. Widzę że można sie tutaj nieźle doszkolić
N
Naursok

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki