ZALOGUJ SIĘ

kupon podarunkowy i czy to ma sens, co myślicie?

6 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Uczę się w eTutor od lutego i uważam że to super program. Czy w systemie przewidziane są kupony podarunkowe, np. gdy chcę zachęcić kogoś z rodziny lub znajomych do nauki języka? Ewentualnie jakaś inna forma zasilenia czyjegoś konta w eTutor dla zachęty? Gdybym przy okazji dostał drobne przedłużenie mojego konta od eTutor to bym się wcale nie obraził :-) Jakieś inne pomysły? Czy uważacie że to ma sens? Miło by było wzajemnie się dopingować w słusznej sprawie :-) Puszczając wodze wyobraźni, gdyby eTutor wyróżniał najbardziej aktywną rodzinkę czy grupę przyjaciół za wytrwałość np. wyjazdem weekendowym w anglojęzyczne strony to byłoby miłe i ekscytujące. Sądzę że jest wiele osób które uczą się języka "na sucho" a taki kontakt z żywym językiem pewnie byłby bardzo motywujący.
ekofun

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Zgadzam sie. Karta podarunkowa to super pomysl na prezent. W Polsce prawie wszyscy mlodzi ludzie w mniejszym lub wiekszym stopniu znaja jezyk angielski. A angielskiego ucza sie ludzie w roznym wieku.
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sama chciałabym otrzymać taką kartę podarunkową 😉
Co do grup rodzinnych i znajomych to pare lat temu udało mi się zachęcić kilka osób do przetestowania platformy. Wysyłało się wtedy link do przetestowania za co jedna i druga osoba miała 7dni kursu za darmo. W rezultacie dwie z tych osób wykupiły roczne kursy (plus oczywiście ja), ale jako ta motywująca nie dostałam za to prezentu, a nie ukrywam, że nie obraziłabym się za jakiś miesiąc abonamentu np. Business English, który to kusi mnie odkąd się pojawił 😜
paulina2701
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pisząc na adres: [...]@etutor.pl - zostało nam jeszcze kilka kart podarunkowych na 6-miesięczny abonament na kurs eTutor angielski (cena zgodnie z cennikiem, wysyłka na wskazany adres w PL gratis) :). Pozdrawiamy.
aleksandra.rosiek
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki